Друк
12.08.2019

З початку року на переїздах Одеської магістралі з вини водіїв сталося 6 ДТП

За 7 місяців поточного року на переїздах, розташованих у межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», з вини водіїв автотранспорту сталося 6 випадків дорожньо-транспортних пригод. Найбільшу кількість ДТП зафіксовано у Одеській області – 4 випадки та ще 2 - у Кіровоградській.

 

Найскладніша дорожньо-транспортна пригода за цей період трапилася 10 квітня 2019 року на перегоні Плетений Ташлик – Новоукраїнка. Тоді 22-річний водій автомобілю Chevrolet Aveo, незважаючи на заборонне показання світлової та звукової сигналізації, виїхав на переїзд, де був збитий вантажним поїздом, який рухався зі швидкістю 70 км/год. Водій дістав травми, несумісні з життям. Внаслідок цього ДТП понад було затримано 9 поїздів, у тому числі два приміських поїзда.

Причинами всіх ДТП на залізничних переїздах є грубі порушення правил дорожнього руху, поспішність і необачність водіїв автотранспортних засобів.

Одеською залізницею постійно вживаються заходи з підвищення безпеки руху поїздів і автотранспорту на переїздах, але уникнути трагедії та зберегти життя можна за умови суворого дотримування водіями автотранспорту правил дорожнього руху.

Залізничники вкотре закликають водіїв автотранспорту бути уважними та обережними на залізничних переїздах, не ризикувати власним та чужим життям!