Друк
16.07.2019

Дитячі магістралі Львівської залізниці виконали понад 120 замовлень на групові перевезення

Цьогоріч на дитячих магістралях регіональної філіїі «Львівська залізниця» порівняно з минулим роком побільшало заявок на групові перевезення. Упродовж двох місяців із початку роботи дитячі залізниці у Львові, Рівному, Луцьку та Ужгороді виконали понад 120 таких замовлень. Загалом у складі організованих груп малими магістралями Львівської залізниці мандрувало понад 3200 дітей.

 

За словами керівників дитячих залізниць Львівської регіональної філії, особливий попит на таку послугу спостерігався наприкінці травня — на початку червня цього року. Зазвичай відвідувачами були учні, які відпочивали у літніх шкільних таборах, а також вихованці дитсадків обласних та районних центрів.

Зауважимо, що дитячі залізниці Львівської регіональної філії розташовані в мальовничих куточках Львова, Ужгорода, Луцька та Рівного і є унікальними позашкільними гуртками та улюбленим місцем дитячого та сімейного дозвілля. Впродовж сезону літніх пасажирських перевезень малі магістралі запрошують відвідувачів щовихідних та в державні святкові дні. Крім того, дитячі залізниці продовжують приймати замовлення на організацію групових перевезень у інші дні тижня.