Друк
09.10.2018

Запорізька дитяча залізниця приймала XIV Всеукраїнський фестиваль «Залізничний транспорт та екологія»

Днями на Запорізькій дитячій залізниці пройшов XIV Всеукраїнський фестиваль «Залізничний транспорт та екологія», який зібрав представників дитячих залізниць з Києва, Рівного, Дніпра, Харкова, Луцька, Львова та Ужгорода.

У дводенній програмі екологічного фестивалю були цікаві та пізнавальні заходи: урочисте відкриття, на якому кожна команда творчо представляла себе колегам, а вихованці Запорізької дитячої презентували яскраве співочо-танцювальне шоу; творча майстерня «Від сміття до мистецтва», де юні залізничники влаштували дефіле у вбранні, виготовленому з матеріалів, що засмічують довкілля, та представили цікаві поробки із речей, які зазвичай викидають до сміттєвих баків; командоутворюючий тренінг «Об’єднані спільною метою», проведений психологами служби кадрової та соціальної політики Придніпровської залізниці.

У рамках інформаційно-дискусійної платформи «Вплив залізничного транспорту на навколишнє середовище» учасники екофесту обговорили важливі для сьогодення проблеми мінімізації негативного впливу діяльності залізничного транспорту на довкілля, гармонійного співіснування природи та людини, нові підходи в екологічній науці.

Юні залізничники з різних куточків України також поділилися один з одним результатами екологічної роботи, яку виконали впродовж попереднього навчального року, та представили свої малюнки  на тему «Екопогляд юних залізничників».

У розважальній частині заходу господарі запропонували гостям програму «Екофест – завжди ново, активним бути суперово!», екскурсійні поїздки на підприємство «Мотор Січ» та до історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» на о. Хортиця.

Підсумовуючи фестивальну дводенку, журі підбило підсумки конкурсних заходів. Так, у творчій майстерні «Від сміття до мистецтва» переможцем стала команда Запорізької дитячої залізниці, що представила оригінальну композицію з пластмаси та пластику «Озеро». Другу сходинку поділили між собою представники Київської та Малої Південної, а третє – Луцької та Рівненської дитячих залізниць.

 У конкурсі малюнків, в якому також брали участь роботи дітей залізничників із  Запорізького регіону, кращими визнано малюнки Андрія Дуська (Львівська дитяча залізниця), Вадима Савчука (Рівненька дитяча залізниця) та Вікторії Савчук  (батьки працюють у вагонному депо Мелітополь Придніпровської залізниці).

Утім, без подарунків та приємних вражень не залишився жоден учасник екофестивалю. Про це подбали організатори заходу – ПАТ «Укрзалізниця», його регіональна філія «Придніпровська залізниця» та Запорізька дитяча магістраль.