Друк
10.08.2018

Одеські залізничники закликають Нацполіцію суворо покарати вандалів, які розмалювали три пасажирські вагони на Херсонщині

Днями на станції Чорнобаївка під час зупинки поїзда до рухомого складу підбігла група підлітків (близько 15 осіб) і розмалювала 3 вагони дизель-поїзда. Усі були одягнені в балаклави та озброєні битами. Одеська залізниця закликає Національну поліцію до вживання відповідних заходів та притягнення винних до відповідальності.

 

За 7 місяців 2018 року на Одеській залізниці невідомі особи розфарбували 24 вагони, чим завдали збитків на 15 тис. грн, а також розбили та пошкодили 8 віконних блоків на загальну суму понад 36 тис. грн. Загальний розмір збитків через пошкодження рухомого складу приміських поїздів зараз сягає майже 60 тис. грн, що у 2,3 разу більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

На відновлення зовнішнього вигляду рухомого складу потрібно витратити не лише гроші, але й чимало часу працівників, які задіяні на планових видах ремонту. З кожним роком кількість пошкоджень не зменшується. Хуліганські дії ускладнюють і матеріально-технічну оснащеність залізниці, і процес перевезень.

Окрім збитків, котрі несе залізниця, страждають у першу чергу пасажири, адже пошкоджені вагони знімаються з руху для відновлення, наприклад, замість 10 вагонів подається на посадку електропоїзд складом усього 8 вагонів. Одеська залізниця закликає Національну поліцію до вживання відповідних заходів та притягнення порушників до відповідальності.