Друк
08.08.2018

Залізничники та працівники міськрайонного центру зайнятості відвідали дитячий оздоровчий заклад «Зміна»

Представники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з працівниками Лозівського міськрайонного центру зайнятості відвідали дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зміна», що знаходиться в селі Катеринівка Харківської області. Мета візиту – ознайомлення дітлахів зі світом професій та спеціальностей.

 

Під час відвідин представники центру зайнятості вкотре провели профдіагностичне тестування дітей, за результатами якого у кожного були виявлені схильності до тієї чи іншої професії.

Також для молодого покоління була чудова можливість відчути себе справжніми залізничниками. Завдяки квесту під назвою «Світ залізничників», котрий організували фахівці служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця», діти спробували себе в ролі сигналіста, машиніста, чергового по станції, монтера колії, провідника пасажирського вагона. Учасники з великою захопленістю виконали всі завдання та отримали подарунки.

Участь у заході взяли також вихованці дитячої залізниці «Мала Південна», тож учасники квесту мали змогу поспілкуватися з юними залізничниками, котрі, попри вік, уже стали справжніми професіоналами у сфері залізниці та довели, що бути залізничником – поважна та відповідальна професія.

Нагадаємо, гарною традицією стали візити фахівців служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з центрами зайнятості до дитячих оздоровчих таборів. Такі заходи допомагають дітям визначитися з напрямком професійної реалізації та виявити гарних спеціалістів.