Друк
08.09.2017

З початку 2017 року через нехтування водіями правилами дорожнього руху на залізничних переїздах регіональної філії «Південно-Західної залізниці» сталося 15 ДТП

За серпень 2017 року на залізничних переїздах регіональної філії «Південно-Західна залізниця» було скоєно 3 дорожньо-транспортних пригоди. У результаті цих ДТП 2 особи загинуло, інші отримали травми різного ступеню тяжкості.

 

У ході розслідувань було встановлено, що в усіх випадках винуватцями були водії автомобілів, які порушили правила дорожнього руху, нехтуючи елементарними вимогами безпеки й поставивши під загрозу не лише своє життя, а й життя пасажирів.

Так, 28 серпня на перегоні Нові – Безрадичі – Підгірці водій легкового автомобіля Lexus попри світлову та звукову сигналізацію виїхав на залізничний переїзд і допустив наїзд поїзду № 228 сполученням Бердянськ – Київ. Внаслідок ДТП водій і пасажир отримали легкі травми.

Також 27 серпня на перегоні Попільня – Сквира на неохороняємому переїзді водій автомобілю не впевнився у відсутності поїзда та виїхав на переїзд, де був збитий вантажним поїздом № 8852. На щастя, водій не постраждав.

13 серпня на 777 км станції Бобровиця, велосипедист, незважаючи на закриті шлагбауми, світову та звукову сигналізацію, а також попередження чергового по переїзду, грубо порушуючи правила перетину залізничних колій, виїхав на переїзд, де був смертельно травмований електропоїздом № 830 сполученням Фастів – Шостка.

Загалом за 8 місяців 2017 року на переїздах регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» сталися 15 дорожньо-транспортних пригод через порушення водіями автотранспортних засобів п. 20 Правил дорожнього руху України. У результаті ДТП 5 людей загинуло, 3 травмовані.

Шановні водії! Вкотре наголошуємо, що залізничний переїзд є об’єктом підвищеної небезпеки. Проїзд через залізницю вимагає від водія максимальної уваги й суворого дотримання правил дорожнього руху.

Залізничники звертаються до водіїв з проханням не ставити під загрозу своє життя, своїх пасажирів, людей, що знаходяться в пасажирських поїздах та поблизу залізничного переїзду. Не наражайте на небезпеку рідних та близьких. Будьте пильними й обережними!