Друк
04.10.2016

Станцію Сянки Львівської залізниці обладнають для людей з інвалідністю

З червня 2016 року в Сянках тривають роботи з реконструкції залізничної станції. До листопада наступного року тут повністю оновлять будівлю, посадкові платформи та прилеглу територію. У процесі ремонту станцію повністю обладнають для зручного користування маломобільними групами населення. Про це під час візиту до Турківського району Львівської області Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана повідомив в.о. начальника регіональної філії «Львівська залізниця» Іван Груник.

«Станція Сянки розташована на дільниці Львів – Ужгород, за 2 кілометри від паралімпійської бази. Ми проводимо роботи за всіма вимогами для комфорту пасажирів з інвалідністю: обладнуємо платформи з пониженням, передбачаємо місця для парковки, пандуси, підйомники, кімнати відпочинку, санвузли, таблички шрифтом Брайля», - розповів під час презентації Іван Груник. 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив важливість таких робіт і подякував залізничникам за роботу.

Відтак, після завершення реконструкції, запланованої до листопада 2017 року, особи з інвалідністю матимуть безперешкодний доступ до об’єктів інфраструктури станції. Також Львівська залізниця придбає для станції Сянки мобільну підйомну платформу, яка дасть можливість комфортно заходити/виходити з потяга людям на візках.

Додамо, найбільш високогірна станція в Україні – Сянки – розташована за 2 кілометри від села Яворів Турківського району, де функціонує унікальний для України Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів. Після окупації Криму база в Турківському районі залишилася єдиною, де спортсмени-паралімпійці мають можливість готуватися до змагань.