Друк

Новини

27.03.2020

Для залізничників у регіональній філії «Південна залізниця» облаштували місце для паркування велосипедів

З огляду на зміни в роботі громадського та приміського транспорту, задля зручності працівників, які приїжджають на роботу велосипедом, на території управління регіональної філії «Південна залізниця» у м. Харкові облаштували місце для паркування велосипедів.
27.03.2020

За два місяці на Придніпровській залізниці запобігли 134 крадіжкам майна та вантажів

У січні-лютому 2020 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» припинили 134 спроби розкрадання залізничного майна і вантажів загальною вартістю понад 929 тис. грн, за злочинні дії затримали 137 осіб.
27.03.2020

На Придніпровській залізниці вживають заходи до захисту персоналу, який забезпечує безперервний виробничий процес і безпеку руху

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вживають комплексні заходи до захисту працівників, які під час карантину продовжують виконувати свої трудові обов’язки, забезпечуючи стабільні вантажні перевезення, безперебійне функціонування залізничної інфраструктури та безпеку руху.
26.03.2020

Південна залізниця вживає всіх заходів щодо забезпечення залізничників засобами індивідуального захисту

У регіональній філії «Південна залізниця» з метою недопущення занесення і поширення коронавірусу наразі продовжується робота із забезпечення працівників захисними масками, дезінфікуючими розчинами, комплектами засобів дезінфекції тощо.
26.03.2020

Протягом року на Південній залізниці планують провести ремонт та реконструкцію понад 200 км колії

У 2020 році по регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» заплановано виконання комплексу заходів з оздоровлення колії, які розгорнуться на 201,1 км.