Друк

Новини

18.03.2019

Залізничники Південної магістралі проаналізували результати виконання колективного договору за 2018 рік

В управлінні Південної залізниці в Харкові відбулося спільне засідання адміністрації регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Дорпрофсожу. Тема зібрання — виконання колективного договору між адміністрацією регіональної філії та Дорожнім комітетом профспілки у 2018 році.
15.03.2019

За новими враженнями та навичками на екскурсію до Української залізничної швидкісної компанії завітали майбутні залізничники

Студенти Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова відвідали з екскурсією технічну пасажирську станцію «Дарниця» філії «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Укрзалізниця».
14.03.2019

Через власну необережність на Одеській магістралі травмувалися 13 громадян

З початку року залізничним транспортом на території обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», через недотримання «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України», травмовано 13 громадян, 8 із них смертельно. Серед постраждалих одна дитина. На станціях травмовано 8 людей, ще 5 – на перегонах.
13.03.2019

Львівська залізниця закликає водіїв автотранспорту неухильно дотримуватися правил дорожнього руху

За два місяці 2019 року вже зафіксовано 7 дорожньо-транспортних подій (ДТП) на переїздах, що на 3 випадки більше, ніж за аналогічний період минулого року. Внаслідок цих ДТП зазнало травм 10 осіб, тоді як торік постраждалих не було.
13.03.2019

Стрільці воєнізованої охорони Південної залізниці попередили крадіжку деталей рухомого складу на суму близько 25 тис. грн

Оперативна група стрілецької команди з охорони вантажів на станції Кременчук виробничого підрозділу «Полтавський загін воєнізованої охорони» попередила крадіжку деталей рухомого складу на суму близько 25 тис. грн.