Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Розклад по станції Ворохта (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
606
Рахів Львів цілий рік щоденно; відмінено 1/01/2020 02:18 02:20 08:30
217
Київ Рахов 13/12/2019 05:31 05:33 06:56
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів цілий рік щоденно 07:49 07:54 09:22
130
Кременчук Ворохта 10-30/12/2019, 2-30/02/04/05/08/11/2020, 2-10/12/2020 по парних,1-31/01/03/06/07/09/10/2020 по непарних; 12:02 12:02
143
Київ Івано-Франківськ, Ворохта 9-21/12/2019, 1-29/02, 1/04-31/05, 1-31/08 та з 1/11/2020 по непарних; 14-30/01, 2-30/03, 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних 12:02 12:02
245
Київ Івано-Франківськ, Ворохта 23-31/12/2019 по непарних; 2-12/01/2020 по парних 12:02 12:02
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів , Рахів 9, 11, 13/12/2019 12:33 12:42 14:17
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 15/12/2019 по непарних, при двох непарних 29, 31, 1 12:44 12:49 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 10-22/12/2019 по парних 12:44 12:49 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів цілий рік по парних, крім 10-22/12/2019; при двох непарних 28,30,2 12:44 12:49 14:17
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ цілий рік щоденно 13:19 13:24 06:32
246
Ворохта, Івано-Франківськ Київ 24-30/12/2019 по парних; 1-13/01/2020 по непарних 13:51 05:28
150
Ворохта Полтава 11-31/12/2019, 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних, 2-30/01/03/06/07/09/10/2020 по парних 13:51 11:46
144
Ворохта, Івано-Франківськ Київ 10-22/12/2019, 2-28/02, 2/04-30/05, 2-30/08 та з 2/11/2020 по парних; 15-31/01, 1-31/03, 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 13:51 05:28
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 16:56 17:00 11:14
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 10/12/2019 по парних, при двох непарних 30, 1, 2 17:54 17:59 11:15
218
Рахів Київ 8,15/12/2019 19:37 19:42 09:14
606
Львів Рахів цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2019 22:05 22:08 23:50