Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 606

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів Львів 606 цілий рік щоденно; відмінено 1/01/2020 7:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 00:32
Білин 00:45 00:47
Кваси 00:59 01:01
Ясіня 01:26 01:30
Лазещина 01:42 01:44
Вороненко 02:04 02:06
Ворохта 02:18 02:20
Татарів 02:31 02:33
Микуличин 02:47 02:49
Яремче 03:03 03:06
Делятин 03:17 03:19
Надвірна 03:49 03:53
Хриплин 04:32 04:33
Івано-Франківськ 04:43 05:03
Галич 05:46 05:48
Бурштин 06:00 06:03
Букачівці 06:18 06:23
Журавно 06:36 06:40
Ходорів 06:55 06:57
Сихів 08:02 08:04
Персенківка 08:12 08:17
Львів 08:30

Розклад у зворотньому напрямку