Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 218

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів Київ 218 8,15/12/2019 15:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 18:00
Ясіня 18:43 18:48
Ворохта 19:37 19:42
Яремче 20:24 20:34
Делятин 20:49 20:57
Івано-Франківськ 22:04 22:24
Львів 00:58 01:28
Шепетівка 04:46 05:01
Київ-Пас. 09:14

Розклад у зворотньому напрямку