Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 217

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рахов 217 13/12/2019 15:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:02
Шепетівка 19:06 19:21
Львів 23:47 00:09
Івано-Франківськ 02:43 03:03
Делятин 04:20 04:22
Яремче 04:34 04:40
Ворохта 05:31 05:33
Ясіня 06:09 06:11
Рахів 06:56

Розклад у зворотньому напрямку