Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів, Львів Одеса 26 ("БІЛА АКАЦІЯ") з 10/12/2019 по парних, при двох непарних 30, 1, 2 18:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 16:20
Кваси 16:44 16:47
Ясіня 17:10 17:12
Ворохта 17:54 17:59
Татарів 18:11 18:13
Микуличин 18:26 18:28
Яремче 18:41 18:46
Івано-Франківськ 20:05 20:25
Львів 22:56 23:28
Красне 00:10 00:12
Злочів 00:34 00:36
Тернопіль-Пас. 01:29 01:34
Підволочиськ 02:23 02:25
Волочиськ 02:34 02:36
Хмельницький 03:29 03:34
Жмеринка-Пас. 05:00 05:20
Рахни 05:59 06:01
Вапнярка 06:34 06:36
Рудниця 07:03 07:05
Кодима 07:25 07:27
Подільськ 08:23 08:43
Роздільна-1 10:13 10:15
Одеса-Головна 11:15

Розклад у зворотньому напрямку