Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Львів, Рахів 26 ("БІЛА АКАЦІЯ") з 15/12/2019 по непарних, при двох непарних 29, 31, 1 19:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:25
Роздільна-1 19:26 19:28
Подільськ 20:58 21:13
Кодима 22:04 22:06
Рудниця 22:28 22:30
Вапнярка 23:11 23:13
Рахни 23:46 23:48
Жмеринка-Пас. 00:27 00:53
Хмельницький 02:19 02:24
Волочиськ 03:21 03:23
Підволочиськ 03:31 03:33
Тернопіль-Пас. 04:19 04:24
Злочів 05:19 05:21
Красне 05:46 05:49
Львів 06:35 08:04
Івано-Франківськ 10:17 10:37
Яремче 11:59 12:04
Микуличин 12:17 12:19
Татарів 12:33 12:35
Ворохта 12:44 12:49
Ясіня 13:24 13:29
Кваси 13:45 13:47
Рахів 14:17

Розклад у зворотньому напрямку