Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 130

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кременчук Ворохта 130 10-30/12/2019, 2-30/02/04/05/08/11/2020, 2-10/12/2020 по парних,1-31/01/03/06/07/09/10/2020 по непарних; 22:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кременчук-Пас. 13:40
Глобине 14:23 14:25
Веселий Поділ 14:48 14:50
Хорол 15:14 15:16
Ромодан 15:45 16:13
Лубни 16:46 16:48
Гребінка 17:20 17:22
Бориспіль 18:56 18:58
Дарниця 19:23 19:27
Київ-Пас. 19:46 20:21
Фастів-1 21:16 21:18
Козятин-1 22:28 22:30
Калинівка-1 23:06 23:08
Вінниця 23:27 23:31
Браїлів 00:04 00:06
Деражня 01:02 01:04
Хмельницький 01:33 01:48
Волочиськ 02:49 02:51
Підволочиськ 03:00 03:04
Тернопіль-Пас. 03:52 03:58
Зборів 04:36 04:38
Злочів 04:59 05:01
Красне 05:26 05:29
Львів 06:15 06:35
Ходорів 07:40 07:42
Галич 08:23 08:27
Івано-Франківськ 08:56 09:22
Надвірна 10:15 10:17
Яремче 11:01 11:07
Микуличин 11:24 11:30
Татарів 11:44 11:48
Ворохта 12:02

Розклад у зворотньому напрямку