Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 358

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів, Тернопіль Київ 358 ("ГУЦУЛЬЩИНА") цілий рік щоденно 19:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 11:18
Кваси 11:41 11:44
Ясіня 12:10 12:20
Ворохта 13:19 13:24
Татарів 13:34 13:36
Яремче 14:01 14:06
Коломия 15:10 15:45
Снятин 16:38 16:40
Чернівці 17:15 17:40
Кіцмань 18:15 18:17
Стефанешти 18:46 18:48
Заліщики 19:10 19:12
Товсте 20:02 20:04
Чортків 20:44 20:46
Копичинці 21:24 21:26
Хоростків 21:46 21:48
Теребовля 22:12 22:14
Тернопіль-Пас. 23:13 23:46
Хмельницький 01:33 01:40
Гнівань 03:08 03:10
Вінниця 03:29 03:32
Фастів-1 05:31 05:33
Київ-Пас. 06:32

Розклад у зворотньому напрямку