Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

 (дійсний з 08.12.2019 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 357

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Тернопіль, Рахів 357 ("ГУЦУЛЬЩИНА") цілий рік щоденно 18:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:28
Фастів-1 15:30 15:32
Вінниця 17:35 17:39
Хмельницький 19:48 20:05
Тернопіль-Пас. 21:56 22:35
Теребовля 23:40 23:42
Хоростків 00:13 00:15
Копичинці 00:35 00:37
Чортків 01:05 01:07
Товсте 01:58 02:00
Заліщики 02:48 02:50
Стефанешти 03:19 03:21
Кіцмань 03:46 03:48
Чернівці 04:20 04:45
Снятин 05:23 05:25
Коломия 06:00 06:03
Яремче 07:03 07:08
Татарів 07:34 07:36
Ворохта 07:49 07:54
Ясіня 08:30 08:33
Кваси 08:48 08:50
Рахів 09:22

Розклад у зворотньому напрямку