Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Городище (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг 2-6/12/2019 щоденно 00:16 00:18 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 00:16 00:18 06:10
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 00:57 00:59 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 2-6/12/2019 щоденно 00:57 00:59 07:18
86
Новоолексіївка Ковель 3,5/12/2019 01:15 01:17 13:36
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 01:15 01:17 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 01:15 01:17 13:36
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 1-29/11/2019), при двох непарних 27,29,1 02:23 02:25 12:12
128
Ковель Харків 1-29/11/2019 по непарних 02:23 02:25 12:14
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 27/10/2019 щоденно 02:50 02:52 04:58
42
Трускавець Дніпро з 08/11/2019 щоденно, крім 10-28/11/2019 02:54 02:56 09:28
42
Трускавець Дніпро 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 02:54 02:56 09:38
110
Львів Херсон з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2; відмінено 24,26,28,30/11, 2,4/12/2019 03:43 03:45 10:54
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 04:27 04:29 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 2-6/12/2019 щоденно 04:27 04:35 14:35
70
Маріуполь Львів 2-6/12/2019 щоденно 05:31 05:42 17:29
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 05:31 05:42 17:29
162
Миколаїв Київ 2,10,24/11/2019 09:08 09:10 12:32
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 13:08 13:10 06:30
109
Херсон Львів з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3; відмінено 25,27,29/11, 1,3,5/12/2019 20:30 20:32 08:24
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 20:44 20:46 11:11
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 22:38 22:40 11:15
86
Ковель Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 22:38 22:40 11:15