Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Городище (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
280
Генічеськ Жмеринка 1-31/08/2019 щоденно (крім 10,18,24/08/2019); 2-22/09/2019 по парних 02:40 02:42 09:22
41
Дніпро Трускавець 31/03-26/10/2019 щоденно 20:44 20:46 11:11
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 20:44 20:46 11:11
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно 00:16 00:18 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 4,5,8,9,10,12,13,17,18,20,21,25,26,28,29/08/2019 00:16 00:18 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Херсон 4,5,9,10,12,13,17,18,20,21,25,26,28,29/08/2019 00:16 00:18 10:30
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Херсон 8/08/2019 00:16 00:18 10:30
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:38 22:40 11:15
88
Ковель Новоолексіївка 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:38 22:40 11:15
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 02:23 02:25 12:12
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 5,6,9,10,11,13,14,18,19,21,22,26,27,29,30/08/2019 02:50 02:52 04:58
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 27/10/2019 щоденно 02:50 02:52 04:58
110
Львів Херсон з 31/03-29/09/2019 щоденно; 30/09-26/10/2019 по парних 03:43 03:45 10:56
110
Львів Херсон з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 03:43 03:45 10:54
256
Львів Херсон 4,8,12,16/09/2019; 6,10,14,18,22,26,30/08/2019 01:53 01:55 09:02
70
Львів Маріуполь 18-22,25-27/08/2019 щоденно 13:08 13:10 06:45
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 13:08 13:10 06:30
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 18-22,25-27/08/2019 13:08 13:10 06:30
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 05:31 05:42 17:27
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 05:31 05:42 17:29
162
Миколаїв Київ 12/07-30/08/2019 по парних 09:09 09:10 12:28
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне до 26/10/2019 щоденно 04:27 04:29 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 27/10/2019 щоденно 04:27 04:29 14:35
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:15 01:17 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 3/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:15 01:17 13:36
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 10,18,24,26/08/2019 13:08 13:10 19:43
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 27/10/2019 щоденно 00:57 00:59 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв до 26/10/2019 щоденно 00:57 00:58 07:18
42
Трускавець Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 02:54 02:56 09:22
42
Трускавець Дніпро з 27/10/2019 щоденно 02:54 02:56 09:22
42
Трускавець Дніпро 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 02:54 02:56 09:32
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 01:15 01:17 13:36
109
Херсон Львів з 31/03-30/09/2019 щоденно; 1-25/10/2019 по непарних 20:30 20:32 08:24
109
Херсон Львів з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3 20:30 20:32 08:24
255
Херсон Львів 5,9,13,17/09/2019; 7,11,15,19,23,27/08/2019; додатково 31/08/2019 22:55 22:59 11:24
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Херсон Київ 5,6,9,10,11,13,14,18,19,21,22,26,27,29,30/08/2019 02:50 02:52 04:58