Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Городище (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
280
Генічеськ Жмеринка 5-30/06, 2-31/07,1-31/08/2019 щоденно (крім 9,15,17,23,29/06, 7,13,21,27/07, 4,10,18,24/08/2019); 2-22/09/2019 по парних 02:40 02:42 09:22
41
Дніпро Трускавець з 31/03/2019 щоденно, крім 3-7,10-14,18-21,24-27/06/2019 20:44 20:46 11:11
41
Дніпро Трускавець 3-7,10-14,18-21,24-27/06/2019 щоденно 20:44 20:46 11:11
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Брилівка 30/06/2019 00:16 00:18 12:45
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 31/03/2019 щоденно, крім 25,26,30/06, 1,3,4,8,9,11,12,13,16,17,19,20,24,25,27,28/07, 1,2,4,5,8,9,10,12,13,17,18,20,21,25,26,28,29/08/2019 00:16 00:18 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Херсон 16/07, 8/08/2019 00:16 00:18 10:30
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Херсон 25,26/06, 1,3,4,8,9,11,12,13,17,19,20,24,25,27,28/07, 1,2,4,5,9,10,12,13,17,18,20,21,25,26,28,29/08/2019 00:16 00:18 10:30
88
Ковель Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:38 22:40 11:15
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 02:23 02:25 12:12
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 26,27/06, 1,2,4,5,9,10,12,13,14,17,18,20,21,25,26,28,29/07, 2,3,5,6,9,10,11,13,14,18,19,21,22,26,27,29,30/08/2019 02:50 02:52 04:58
110
Львів Херсон з 31/03/2019 щоденно 03:43 03:45 10:56
256
Львів Херсон 18,22,26,30/06/2019; 4,8,12,16/07/09/2019; 6,10,14,18,22,26,30/08/2019; додатково 20,24,28/07, 1/08/2019 01:53 01:55 09:02
70
Львів Маріуполь з 31/03/2019 щоденно 13:08 13:10 06:30
70
Маріуполь Львів з 31/03/2019 щоденно 05:31 05:42 17:27
162
Миколаїв Київ 22,28,30/06, 2,4,6,8,18,22,28/07/2019; 12/07-30/08/2019 по парних 09:09 09:10 12:28
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 19/05/2019 щоденно 04:27 04:29 14:35
86
Новоолексіївка Ковель з 3/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:15 01:17 13:36
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 2,8,16,20,22,28,30/06, 6,14,20,28/07, 4,10,18,24,26/08, 8,22/09, 6,14,20/10, 10,24/11/2019 13:08 13:10 19:43
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 31/03/2019 щоденно 00:57 00:58 07:18
42
Трускавець Дніпро 30/06-9/07,14-23/07,28/07-8/08,11-22/08/2019 щоденно 02:54 02:56 09:32
42
Трускавець Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 30/06-9/07,14-23/07,28/07-8/08,11-22/08/2019 02:54 02:56 09:22
127
Харків Ковель 22/07/2019 01:15 01:17 13:36
127
Харків Ковель 26,30/07/2019 01:15 01:17 13:36
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних (крім 22,26,30/07/2019); при двох непарних 28,30,2 01:15 01:17 13:36
109
Херсон Львів з 31/03/2019 щоденно 20:30 20:32 08:24
255
Херсон Львів 19,23,27/06/2019; 5,9,13,17/07/09/2019; 7,11,15,19,23,27/08/2019; додатково 1,21,25,29/07, 2,31/08/2019 22:55 22:59 11:24
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Херсон Київ 26,27/06, 1,2,4,5,9,10,12,13,14,17,18,20,21,25,26,28,29/07, 2,3,5,6,9,10,11,13,14,18,19,21,22,26,27,29,30/08/2019 02:50 02:52 04:58