Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Южноукраїнська (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 28/04-30/10/2021 щоденно 00:12 00:14 10:10
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 00:12 00:14 08:47
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 00:12 00:14 08:43
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 6/11/2021 по парних 00:12 00:14 10:10
148
Київ Одеса 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 01:20 01:22 05:11
148
Київ Одеса 30/05-19/09/2021 щоденно; 20/09-30/10/2021 по парних 01:20 01:22 05:11
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 5/11/2021 по непарних 03:01 03:03 06:36
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 03:01 03:03 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 1/05-30/10/2021 щоденно 03:01 03:03 06:36
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 03:01 03:03 06:36
242
Одеса Харків 14,16/09/2021 03:05 03:07 15:19
242
Одеса Харків 8-30/09/2021 по парних, крім 14,16/09/2021 03:05 03:07 14:59
241
Харків Одеса 9/09-1/10/2021 по непарних 05:12 05:14 08:54
92
Костянтинівка Одеса 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 05:55 05:57 09:39
92
Костянтинівка Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 05:55 05:57 09:39
269
Харків Одеса 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021 08:29 08:31 12:10
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 2/09-30/10/2021 по парних 08:29 08:31 12:10
269
Лисичанськ Одеса 1/09-29/10/2021 по непарних (крім 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021) 08:29 08:31 12:10
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 08:29 08:31 12:18
92
Одеса Костянтинівка 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 20:57 20:59 09:12
92
Одеса Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно 20:57 20:59 09:12
270
Одеса Харків 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021 22:52 22:54 08:34
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 22:52 22:54 15:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 31/10/2021 22:52 22:54 08:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 1/09-29/10/2021 по непарних 22:52 22:54 08:34
270
Одеса Лисичанськ 2/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021) 22:52 22:54 15:34
148
Одеса Київ 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 23:32 23:34 09:24
148
Одеса Київ 30/05-19/09/2021 щоденно; 21/09-29/10/2021 по непарних 23:32 23:34 09:24