Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Костянтинівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
92
Одеса Костянтинівка 2-6/12/2019 щоденно 09:11 09:11
92
Одеса Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно, крім 20,21/11, 2-6/12/2019 09:11 09:11
92
Одеса Костянтинівка 20,21/11/2019 09:16 09:16
126
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно, крім 20,21/11/2019 10:10 10:10
126
Київ Костянтинівка 20,21/11/2019 10:15 10:15
124
Київ Костянтинівка з 1/11/2019 щоденно, крім 17-19/11/2019 12:01 12:01
124
Київ Костянтинівка 19/11/2019 12:01 12:01
124
Київ Костянтинівка 17/11/2019 12:01 12:01
124
Київ Костянтинівка 18/11/2019 12:03 12:03
92
Костянтинівка Одеса 2-6/12/2019 щоденно 12:05 05:23
92
Костянтинівка Одеса 19/11/2019 12:05 05:23
92
Костянтинівка Одеса з 27/10/2019 щоденно, крім 19/11, 2-6/12/2019 12:05 05:23
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно, крім 21,22/11, 3-7/12/2019 12:48 12:48
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 3-7/12/2019 щоденно 12:48 12:48
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 21,22/11/2019 12:53 12:53
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 28,30/10/2019 15:55 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 28/10/2019 по парних (крім 28/10-4/12/2019), при двох непарних 28,30,2 15:55 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 30/11, 2,4/12/2019 15:55 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 2-28/11/2019 по парних 16:00 16:00
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 16:20 23:05
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 27/10/2019 по непарних , при двох непарних 29,31,3 16:41 13:08
124
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 17:40 08:33
126
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 21:45 09:48