Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Святогірськ (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Бахмут Львів з 27/10/2019 щоденно 01:03 01:06 04:30
142
Бахмут Львів до 26/10/2019 щоденно 01:03 01:06 04:30
96
Бахмут Маріуполь 28,30/10/2019 12:47 12:49 06:30
96
Бахмут Маріуполь 1/11-7/12/2019 по непарних 12:47 12:49 06:30
96
Бахмут Маріуполь 16/10/2019 12:47 12:49 06:30
96
Бахмут Маріуполь 2/09-26/10/2019 по парних, крім 16/10/2019 12:47 12:49 06:30
124
Костянтинівка Київ до 26/10/2019 щоденно, крім 28/09-11/10/2019 19:44 19:46 08:16
124
Костянтинівка Київ 28/09-11/10/2019 щоденно 19:44 19:46 08:16
124
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 19:44 19:46 08:33
96
Маріуполь Бахмут 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 08:06 08:08 09:55
96
Маріуполь Бахмут 1/09-25/10/2019 по непарних, крім 17/10/2019 08:06 08:08 09:55
96
Маріуполь Бахмут 17/10/2019 08:06 08:08 10:05
140
Лисичанськ Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно 02:10 02:40 10:28
140
Лисичанськ Дніпро з 27/10/2019 щоденно 02:10 02:40 10:28
124
Київ Костянтинівка 28/09-11/10/2019 щоденно 09:56 09:58 12:01
124
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 09:56 09:58 12:01
124
Київ Костянтинівка до 26/10/2019 щоденно, крім 28/09-11,24/10/2019 09:56 09:58 12:01
124
Київ Костянтинівка 24/10/2019 09:56 09:58 12:01
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 27/10/2019 по непарних , при двох непарних 29,31,3 18:38 18:40 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 25/05-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 18:38 18:40 13:08
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 24/10/2019 13:52 13:54 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 14/10/2019 13:52 13:54 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 26/04-26/10/2019 по парних (крім 14,16,20,22,24/10/2019), при двох непарних 28,30,2 13:52 13:54 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 16,20,22/10/2019 13:52 13:54 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:52 13:54 15:55
142
Львів Бахмут 15-29/11/2019 щоденно 17:17 17:19 19:00
142
Львів Бахмут 16,17,20-23/10/2019 щоденно 17:17 17:19 19:00
142
Львів Бахмут 14/10/2019 17:17 17:19 19:00
142
Львів Бахмут до 26/10/2019 щоденно, крім 14-17,20-23/10/2019 17:17 17:19 19:00
142
Львів Бахмут з 27/10/2019 щоденно, крім 15-29/11/2019 17:17 17:19 19:00
142
Львів Бахмут 15/10/2019 17:17 17:19 19:00
140
Дніпро Лисичанськ 28,29,30/10/2019 14:50 15:20 19:50
140
Дніпро Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно, крім 28,29,30/10/2019 14:50 15:20 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 25/10/2019 14:50 15:20 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 2,3,4,7,15,16,17/10/2019 14:50 15:20 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 8,9,10/10/2019 14:50 15:20 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 2-4,7-10,15-17,25/10/2019 14:50 15:20 20:10