Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Святогірськ (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Бахмут Львів цілий рік щоденно, крім 6-21/02/2020 01:00 01:03 04:30
142
Бахмут Львів 6-21/02/2020 щоденно 01:00 01:03 04:30
140
Лисичанськ Дніпро цілий рік щоденно 02:10 02:40 10:29
78
Маріуполь Бахмут 2-28/02, 2/04-30/05, 2-30/08, з 2/11/2020 по парних; 1-31/01/03, 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 07:19 07:21 09:00
124
Київ Костянтинівка цілий рік щоденно, крім 6-21/02/2020 09:56 09:58 12:00
124
Київ Костянтинівка 6-21/02/2020 щоденно 10:45 10:47 12:36
78
Бахмут Маріуполь 1-29/02, 1/04-31/05, 1-31/08, з 1/11/2020 по непарних; 2-30/01/03, 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних 12:48 12:50 06:30
140
Дніпро Лисичанськ цілий рік щоденно 14:50 15:20 19:50
142
Львів Бахмут 15-30/01/2020 щоденно 17:16 17:18 18:55
142
Львів Бахмут цілий рік щоденно, крім 15-30/01, 24/02/2020 17:16 17:18 18:55
142
Львів Бахмут 24/02/2020 18:36 18:38 20:15
124
Костянтинівка Київ цілий рік щоденно, крім 6-21/02/2020 19:45 19:47 08:33
124
Костянтинівка Київ 6-21/02/2020 щоденно 19:45 19:47 08:33