Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Сватове (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 02:45 02:48 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 02:45 02:48 04:15
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 08:20 08:29 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 08:20 08:25 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 08:20 08:25 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 27,29/09/2021 08:20 08:29 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 28/09/2021 08:20 08:29 14:34
20
Київ Попасна 1,3,4,5,7,8,9,11,12,13/11/2021 08:24 08:26 11:09
20
Київ Попасна 9/06-30/10/2021 щоденно (крім 8,9,12-16,19-23,26-30/09, 3-21,24-26/10/2021) 08:24 08:26 11:09
20
Київ Попасна 8,9,13,15,16/10/2021 08:24 08:26 11:09
20
Київ Попасна з 15/11/2021 по непарних; 16,20,24,28/11; 2,6,10/12/2021 08:24 08:26 11:09
20
Київ Попасна 8,9,12-16,19-23,26-30/09, 3-5,19-21,24-26/10/2021 щоденно 08:28 08:30 11:09
20
Київ Попасна 6,7,10-12,14,17,18/10/2021 щоденно 08:28 08:30 11:09
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Сватове 7,11/10/2021 12:18 12:18
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 9/10/202, 13-23/10/2021 по непарних 12:18 12:20 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 11/06-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23,27,29/09, 5-23/10/2021), при двох непарних 29,1,3 12:18 12:20 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-19/11/2021 по непарних 12:18 12:20 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Сватове 19,21,23,27,29/09/2021 12:18 12:18
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 12:18 12:20 13:50
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 14:02 14:04 15:34
270
Одеса Лисичанськ 2/09-30/10/2021 по парних (крім 26,28/09, 6,10,12,14/10/2021) 14:02 14:04 15:34
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:37 16:39 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 2-18/11/2021 по парних 16:37 16:39 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 10/06-30/10/2021 по парних (крім 20,22,24,28,30/09, 6,8,12/10/2021), при двох непарних 30,2,4 16:37 16:39 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Сватове Хмельницький 20,22,24,28,30/09, 8,12/10/2021 16:39 11:25
269
Лисичанськ Одеса 1/09-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 7,11,13,15/10/2021) 18:32 18:34 12:10
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 18:32 18:34 12:18
20
Попасна Киів з 14/11/2021 по парних; 17,21,25,29/11; 3,7,11/12/2021 21:40 21:42 08:46
20
Попасна Киів 2,4,5,6,8,9,10,12,13/11/2021 21:40 21:42 08:46
20
Попасна Киів 26/07-29/10/2021 щоденно 21:40 21:42 08:46