Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Кремінне (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 03:33 03:35 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 03:33 03:35 04:15
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 07:31 07:33 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 07:31 07:33 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 07:31 07:33 14:34
20
Київ Попасна 1,3,4,5,7,8,9,11,12,13/11/2021 09:05 09:07 11:09
20
Київ Попасна з 15/11/2021 по непарних; 16,20,24,28/11; 2,6,10/12/2021 09:05 09:07 11:09
20
Київ Попасна 9/06-30/10/2021 щоденно (крім 8,9,12-16,19-23,26-30/09, 3-7,10-12,14,17-21,24-26/10/2021) 09:05 09:07 11:09
20
Київ Попасна 8,9,12-16,19-23,26-30/09, 3-7,10-12,14,17-21,24-26/10/2021 щоденно 09:09 09:11 11:09
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 13:05 13:07 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-19/11/2021 по непарних 13:05 13:07 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 11/06-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23,27,29/09, 5,7,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 13:05 13:07 13:50
270
Одеса Лисичанськ 2/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021) 14:49 14:51 15:34
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 14:49 14:51 15:34
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 10/06-30/10/2021 по парних (крім 20,22,24,28,30/09, 6,8,12/10/2021), при двох непарних 30,2,4 15:50 15:52 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:50 15:52 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 2-18/11/2021 по парних 15:50 15:52 11:19
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 17:42 17:44 12:18
269
Лисичанськ Одеса 1/09-29/10/2021 по непарних (крім 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021) 17:42 17:44 12:10
20
Попасна Киів з 14/11/2021 по парних; 17,21,25,29/11; 3,7,11/12/2021 21:01 21:03 08:46
20
Попасна Киів 2,4,5,6,8,9,10,12,13/11/2021 21:01 21:03 08:46
20
Попасна Киів 26/07-29/10/2021 щоденно 21:01 21:03 08:46