Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Користівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
76
Кривий Ріг Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 2,3/11/2021 00:11 00:13 04:58
76
Кривий Ріг Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 00:11 00:13 04:58
270
Одеса Харків 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021 02:55 02:57 08:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 1/09-29/10/2021 по непарних 02:55 02:57 08:34
270
Одеса Лисичанськ 2/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021) 02:55 02:57 15:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 31/10/2021 02:57 02:59 08:34
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 02:57 02:59 15:34
76
Київ Кривий Ріг 28/03-30/10/2021 щоденно 03:05 03:07 06:23
76
Київ Кривий Ріг з 31/10/2021 щоденно, крім 2,3/11/2021 03:05 03:07 06:23
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 04:20 04:28 12:18
269
Лисичанськ Одеса 1/09-29/10/2021 по непарних (крім 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021) 04:20 04:28 12:10
269
Харків Одеса 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021 04:20 04:28 12:10
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 2/09-30/10/2021 по парних 04:20 04:28 12:10
120
Львів Запоріжжя 4/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:56 05:58 14:10
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 05:56 05:58 14:10
120
Запоріжжя Львів 3/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:20 20:22 12:51
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних (крім 3/11/2021), при двох непарних 29,1,3 20:20 20:22 12:51