Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Одеса-Східна (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
148
Київ Одеса з 27/10/2019 щоденно 04:38 04:40 05:14
92
Костянтинівка Одеса 19/11/2019 04:48 04:50 05:23
92
Костянтинівка Одеса з 27/10/2019 щоденно, крім 19/11, 2-6/12/2019 04:48 04:50 05:23
92
Костянтинівка Одеса 2-6/12/2019 щоденно 04:48 04:50 05:23
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 27,29,31/10/2019; з 2/11/2019 по парних 05:31 05:33 06:08
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:41 05:43 06:18
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:41 05:43 06:18
317
("ТАВРІЯ")
Запоріжжя Одеса з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 10:13 10:18 10:59
618
безпересадковий вагон
Дніпро Одеса з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 10:13 10:18 10:59
251
Харків,дніпро,кривий Ріг- Одеса 2,4/11/2019 11:20 11:26 12:04
318
безпересадковий вагон
Одеса Дніпр 3,5/12/2019 14:50 14:52 08:21
318
безпересадковий вагон
Одеса Дніпр з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/219), при двох непарних 29,31,3 14:50 14:52 08:21
318
("ТАВРІЯ")
Одеса Запоріжжя з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3 14:50 14:52 05:34
252
Одеса-Кривий Ріг,дніпро,харків 1,3/11/2019 15:57 15:59 09:57
142
Маріуполь Одеса з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,1,3 16:50 16:52 17:28
92
Одеса Костянтинівка 2-6/12/2019 щоденно 16:55 16:57 09:11
92
Одеса Костянтинівка 20,21/11/2019 16:55 16:57 09:16
92
Одеса Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно, крім 20,21/11, 2-6/12/2019 16:55 16:57 09:11
142
Одеса Маріуполь 4-13/11/2019 по парних 19:40 19:41 16:00
142
Одеса Маріуполь з 30/10/2019 по парних (крім 4-13/11/2019), при двох непарних 28,30,2,4 19:40 19:41 15:50
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 28,30/10/2019; з 1/11/2019 по непарних 19:52 19:54 08:21
148
Одеса Київ з 27/10/2019 щоденно 20:10 20:12 09:24
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 08/11/2019 та з 30/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 22:20 22:22 08:50
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/10-06/11, 10-28/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 22:20 22:22 09:00
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 22:20 22:22 10:10