Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Одеса-Східна (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
148
Київ Одеса 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 04:39 04:41 05:11
148
Київ Одеса 30/05-19/09/2021 щоденно; 20/09-30/10/2021 по парних 04:39 04:41 05:11
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 1/05-30/10/2021 щоденно 05:59 06:01 06:36
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 05:59 06:01 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 5/11/2021 по непарних 05:59 06:01 06:36
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 05:59 06:01 06:36
92
Костянтинівка Одеса 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 09:07 09:09 09:39
92
Костянтинівка Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 09:07 09:09 09:39
269
Харків Одеса 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021 11:32 11:34 12:10
269
Лисичанськ Одеса 1/09-29/10/2021 по непарних (крім 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021) 11:32 11:34 12:10
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 2/09-30/10/2021 по парних 11:32 11:34 12:10
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 11:40 11:42 12:18
142
Маріуполь Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 12:06 12:08 12:46
142
Одеса Маріуполь з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:39 14:40 10:09
142
Маріуполь Одеса 1/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 16:40 16:42 17:20
92
Одеса Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно 17:43 17:45 09:12
92
Одеса Костянтинівка 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 17:43 17:45 09:12
142
Одеса Маріуполь 4,6,10,12,18,20,24/10/2021 19:18 19:19 15:45
142
Одеса Маріуполь 20,22,26,28,30/09/2021 19:18 19:19 15:45
142
Одеса Маріуполь 12/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,18,20,24/10/2021), при двох непарних 28,30,2 19:18 19:19 15:45
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 1/09-29/10/2021 по непарних 19:48 19:50 08:34
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 19:48 19:50 15:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 31/10/2021 19:48 19:50 08:34
270
Одеса Лисичанськ 2/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021) 19:48 19:50 15:34
270
Одеса Харків 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021 19:48 19:50 08:34
148
Одеса Київ 30/05-19/09/2021 щоденно; 21/09-29/10/2021 по непарних 20:06 20:08 09:24
148
Одеса Київ 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 20:06 20:08 09:24
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 28/04-30/10/2021 щоденно 20:52 20:54 10:10
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 20:52 20:54 08:47
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 20:52 20:54 08:43
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 6/11/2021 по парних 20:52 20:54 10:10