Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Одеса-Головна (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 2/04/2021 по п"ятницях та суботах 04:17 04:52 11:06
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 28/03/2021 щоденно 04:17 04:52 10:44
148
Київ Одеса 30/05-19/09/2021 щоденно 05:11 05:11
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 28/03/2021 щоденно 05:26 12:47
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса з 28/03/2021 щоденно 06:27 06:27
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 28/03/2021 щоденно 06:36 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 24/06/2021 06:36 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 17,18/08/2021 06:36 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 1/05/2021 щоденно, крім 24/06,17,18/08/2021 06:36 06:36
241
Дніпро Одеса 2-26/07/2021 по парних; 1-31/08/2021 по непарних 08:54 08:54
241
Дніпро Одеса 28,30/07/2021 08:54 08:54
241
Харків Одеса 18,20,22,25,27,29/06/2021 08:54 08:54
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 28/03/2021 щоденно 09:02 09:02
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса з 28/03/2021 щоденно 09:21 09:21
131
Житомир Одеса 1/07-29/08/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 09:29 09:29
92
Костянтинівка Одеса 27,28,29,30,31/07/2021 09:39 09:39
92
Костянтинівка Одеса з 28/03/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07/2021 09:39 09:39
168
Одеса Львів 26,28/06/2021 09:50 21:05
136
Чернівці Білгород-Дністровський 4/06-4/09/2021 щоденно, крім 8-11/06, 10-13/08/2021 09:58 10:18 12:07
136
Чернівці Білгород-Дністровський 8-11/06, 10-13/08/2021 щоденно 09:58 10:18 12:07
136
Чернівці Одеса 29/05-3/06, 5/09-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 09:58 09:58
58
Ковель Одеса 24,26,28,30/06/2021; 2/07-30/08/2021 щоденно; з 1/09/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 10:08 10:08
287
Київ Одеса 4/07-30/08/2021 по парних; 1/09/2021 10:33 10:33
25
("БІЛА АКАЦІЯ")
Ужгород, Львів Одеса 3/07-29/08/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 11:24 11:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 20,24,30/06/2021 11:24 11:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Львів Одеса 18,20/08/2021 11:24 11:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 30/05/2021 по парних (крім 20,24,30/06, 18,20/08/2021), при двох непарних 30,2,4 11:24 11:24
203
Чернігів Одеса 17/06-29/07, 3-29/08/2021 по непарних; 3,5/09/2021 11:33 11:33
213
Суми Одеса 15/06-5/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 11:33 11:33
251
Харків,дніпро,кривий Ріг- Одеса 19,25,27/06/2021; 1-25/07/2021 по непарних; 2-30/08/2021 по парних; 1,3/09/2021 11:42 11:42
251
Харків,дніпро,кривий Ріг- Одеса 27,29,31/07/2021 11:42 11:42
269
Лисичанськ Одеса 3/06-31/07, 1/09-31/10/2021 по непарних; 2-30/08 та з 2/11/2021 по парних 12:10 12:10
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 2/06-30/07, 2/09-30/10/2021 по парних; 1-31/08, з 1/11/2021 по непарних 12:10 12:10
132
Одеса Житомир 1/07-29/08/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 12:27 22:10
204
Одеса Чернігів 16/06-28/07, 2-28/08/2021 по парних; 2,4/09/2021 13:33 04:03
288
Одеса Київ 3/07-31/08/2021 по непарних 13:33 23:48
214
Одеса Суми 16/06-6/09/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 13:33 06:23
761
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Одеса 19/06/2021; 26/06-31/08/2021 щоденно 14:01 14:01
290
Чернівці Одеса 19/06/2021 14:29 14:29
107
Ужгород Одеса з 28/03/2021 щоденно 14:50 14:50
252
Одеса-Кривий Ріг,дніпро,харків 12,20,26,28/06/2021; 2-30/07/2021 по парних; 1-31/08/2021 по непарних; 2,4/09/2021 15:21 09:57
762
(ІНТЕРСІТІ)
Одеса Київ 19/06/2021; 26/06-31/08/2021 щоденно 15:31 22:57
136
Білгород-Дністровський Чернівці 5/06-5/09/2021 щоденно, крім 7-10/06, 10-13/08/2021 16:15 16:35 10:00
136
Білгород-Дністровський Чернівці 7-10/06, 10-13/08/2021 щоденно 16:15 16:35 08:21
136
Одеса Чернівці 22/04-4/06/2021, 6/09-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:35 10:00
290
Одеса Чернівці 20/06/2021 17:00 11:25
92
Одеса Костянтинівка з 28/03/2021 щоденно 17:14 09:12
142
Маріуполь Одеса 1/06-1/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 17:20 17:20
58
Одеса Ковель 25,27,29/06, 1/07/2021; 3/07-31/08/2021 щоденно; з 2/09/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:09 10:50
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Ужгород 2/07-28/08/2021 по парних, при двох непарних 28,30,31,2 18:18 13:14
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 19,23,29/06/2021 18:18 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів 17,19/08/2021 18:18 06:35
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 29/03/2021 по непарних (крім 19,23,29/06, 17,19/08/2021), при двох непарних 29,1,3 18:18 14:22
142
Одеса Маріуполь 16/06/2021 18:50 15:45
142
Одеса Маріуполь 12/09-2/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:50 15:45
142
Одеса Маріуполь 16/05-10/09/2021 по парних (крім 16/06/2021), при двох непарних 28,30,2 18:50 15:45
270
Одеса Лисичанськ 2/06-30/07, 2/09-30/10/2021 по парних; 1-31/08 та з 1/11/2021 по непарних 19:21 15:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 1/06-31/07, 1/09-31/10/2021 по непарних; 2-30/08/2021 та з 2/11/2021 по парних 19:21 08:34
148
Одеса Київ 30/05-19/09/2021 щоденно 19:39 09:24
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 16,17/08/2021 20:20 09:45
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 28/03/2021 щоденно 20:20 08:47
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 28/04/2021 щоденно, крім 16,17/08/2021 20:20 10:10
168
Львів Одеса 26,28/06/2021 20:56 20:56
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 28/03/2021 щоденно 21:36 08:04
108
Одеса Ужгород з 28/03/2021 щоденно 21:45 16:27
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ з 28/03/2021 щоденно 22:05 07:10
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків з 1/05/2021 щоденно 22:20 10:05
242
Одеса Харків 17,19,21,24,26,28/06/2021 23:37 14:59
242
Одеса Дніпро 1-31/07/2021 по непарних; 2-30/08/2021 по парних 23:37 09:43
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 28/03/2021 по суботах та неділях 23:39 00:14 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 28/03/2021 щоденно 23:39 00:14 10:52
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 28/03/2021 щоденно 23:53 23:53