Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Окниця (Молдова, Республіка)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
61
С.петербург Кишинеу з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,3,5 02:22 02:53 09:00
61
С.петербург Кишинеу до 25/10/2019 по непарних (крім 3-25/10/2019); при двох непарних 29,3,5 02:43 03:00 09:00
61
С.петербург Кишинеу 17/10/2019 03:20 03:37 09:33
61
С.петербург Кишинеу 13/10/2019 03:20 03:37 09:33
61
С.петербург Кишинеу 15/10/2019 03:20 03:37 09:33
61
С.петербург Кишинеу 3-25/10/2019 по непарних, крім 13,15,17/10/2019 03:20 03:37 09:33
61
Кишинеу С.петербург з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,1,3 03:25 03:43 11:44
61
Кишинеу С.петербург 13/10/2019 03:55 04:27 11:44
61
Кишинеу С.петербург 15/10/2019 03:55 04:27 11:44
61
Кишинеу С.петербург 1,3/10/2019 03:55 04:27 11:44
61
Кишинеу С.петербург 17/10/2019 03:55 04:27 11:44
61
Кишинеу С.петербург 5-25/10/2019 по непарних, крім 13,15,17/10/2019 03:55 04:27 11:44
61
Кишинеу С.петербург до 25/10/2019 по непарних (крім 25/09-25/10/2019); при двох непарних 27,1,3 04:38 05:04 11:44
61
Кишинеу С.петербург 25,27,29/09/2019 04:38 05:04 11:44
341
Кишинеу Москва з 27/10/2019 щоденно 04:48 05:05 05:24
341
Кишинеу Москва до 26/10/2019 щоденно, крім 1-26/10/2019 05:22 05:43 05:24
341
Кишинеу Москва 1-26/10/2019 щоденно 05:29 05:46 05:24
341
Москва Кишинеу з 27/10/2019 щоденно 09:53 10:10 17:33
341
Москва Кишинеу до 26/10/2019 щоденно 10:39 10:56 18:28
47
Кишинеу Москва з 27/10/2019 щоденно 16:56 17:13 16:50
47
Москва Кишинеу з 27/10/2019 щоденно 17:46 18:03 00:09
47
Кишинеу Москва до 26/10/2019 щоденно 17:50 18:07 16:50
47
Москва Кишинеу до 26/10/2019 щоденно 18:42 18:59 00:55