Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Миколаїв Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,12,14,18/10/2021 05:58 05:58
251
Харків Миколаїв 2/11-10/12/2021 по парних 06:55 06:55
251
Харків Миколаїв 5/09-31/10/2021 по непарних 06:55 06:55
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв з 31/10/2021 щоденно 07:40 07:40
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв 28/03-30/10/2021 щоденно 07:40 07:40
142
Маріуполь Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:54 08:24 12:46
110
Львів Херсон з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 10:21 10:31 11:27
110
Львів Херсон 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 10:36 10:46 11:42
142
Маріуполь Одеса 1/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 12:43 13:08 17:20
109
Херсон Львів 16/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:47 13:52 08:38
109
Херсон Львів з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:05 14:15 08:38
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон 28/03-30/10/2021 (крім 17/10/2021) щоденно; відмінено 5,7,9,11,13,15,19,21,23,25,27,29/10/2021 14:09 14:12 14:59
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 31/10/2021 щоденно; відмінено 1,3,5,9,11,13,15,17/11/2021 14:09 14:12 14:59
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 28/03-30/10/2021 (крім 17/10/2021) щоденно; відмінено 5,7,9,11,13,15,19,21,23,25,27,29/10/2021 16:48 16:51 23:44
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 31/10/2021 щоденно; відмінено 1,3,5,9,11,13,15,17/11/2021 16:51 16:54 23:44
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/09, 1,3,4,6,10,12,16/10/2021 17:27 23:30
142
Одеса Маріуполь з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:26 18:46 10:09
252
Миколаїв Харків 1/11-11/12/2021 по непарних 19:52 09:45
252
Миколаїв Харків 6/09-30/10/2021 по парних 19:52 09:57
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 21:28 06:52
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ з 31/10/2021 щоденно 21:28 06:52
142
Одеса Маріуполь 20,22,26,28,30/09/2021 23:02 23:22 15:45
142
Одеса Маріуполь 4,6,10,12,18,20,24/10/2021 23:02 23:22 15:45
142
Одеса Маріуполь 12/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,18,20,24/10/2021), при двох непарних 28,30,2 23:02 23:22 15:45