Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Кодима (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
145
Київ Ізмаїл до 26/10/2019 щоденно, крім 25/09-5/10/2019 00:22 00:24 10:58
145
безпересадковий вагон
Київ Березине 27,28/09, 4,5/10/2019 00:22 00:24 11:06
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 1/11/2019 по п`ятницях та суботах 00:22 00:24 11:06
145
Київ Ізмаїл 25/09-5/10/2019 щоденно 00:22 00:24 10:58
145
безпересадковий вагон
Київ Березине 5/04-26/10/2019 по п`ятницях та суботах, крім 27,28/09, 4,5/10/2019 00:22 00:24 11:06
145
Київ Ізмаїл з 27/10/2019 щоденно 00:22 00:24 10:58
108
Одеса Чоп 15-20/09/2019 щоденно 01:36 01:38 15:43
108
Одеса Ужгород до 26/10/2019 щоденно, крім 15-20/09, 25/09-5/10/2019 01:36 01:38 16:36
108
Одеса Ужгород з 27/10/2019 щоденно 01:36 01:38 16:36
108
Одеса Ужгород 25/09-5/10/2019 щоденно 01:38 01:40 16:36
146
Ізмаїл Київ до 26/10/2019 щоденно, крім 25/09-5/10/2019 03:13 03:15 09:55
146
Ізмаїл Київ з 27/10/2019 щоденно 03:13 03:15 09:55
688
безпересадковий вагон
Березине Київ 31/03-26/10/2019 по суботах та неділях, крім 28,29/09, 5/10/2019 03:13 03:15 09:55
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 27/10/2019 по суботах та неділях 03:13 03:15 09:55
146
Ізмаїл Київ 25/09-5/10/2019 щоденно 03:15 03:17 09:55
688
безпересадковий вагон
Березине Київ 28,29/09, 5/10/2019 03:15 03:17 09:55
120
Запоріжжя Львів до 26/10/2019 щоденно, крім 25/09-5/10/2019 04:07 04:09 12:37
120
Запоріжжя Львів з 27/10/2019 щоденно 04:07 04:09 12:37
120
Запоріжжя Львів 25/09-5/10/2019 щоденно 04:29 04:31 12:45
247
Житомир Одеса з 7/07-15/09/2019 щоденно 05:27 05:29 09:33
247
Вінниця Одеса 25/09-3/10/2019 по непарних, при двох непарних 31,1,3 05:27 05:29 09:22
247
Вінниця Одеса 17/09-25/10/2019 по непарних (крім 25/09-3/10/2019), при двох непарних 31,1,3 05:27 05:29 09:33
247
Вінниця Одеса 27/10-7/12/2019 по непарних, при двох непарних 31,1,3 05:27 05:29 09:33
136
Чернівці Одеса 5-25/10/2019 по непарних 06:02 06:04 09:58
136
Чернівці Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:02 06:04 12:43
136
Чернівці Білгород-Дністровський 1/05-24/09/2019 щоденно, крім 17,18,19/09/2019 06:02 06:04 12:43
136
Чернівці Білгород-Дністровський 17,18,19/09/2019 06:02 06:04 12:43
58
Ковель Одеса 31/05-16/09/2019 щоденно; 17/09-25/10/2019 по непарних (крім 25/09-3/10/2019), при двох непарних 27,29,1 06:17 06:19 10:08
58
Ковель Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 06:17 06:19 10:08
136
Чернівці Одеса 1,3/10/2019 06:12 06:35 10:44
136
Чернівці Білгород-Дністровський 25-30/09/2019 щоденно 06:12 06:35 13:18
58
Ковель Одеса 25/09-3/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 06:40 06:45 11:05
33025
Пшемисль Одеса 27/10-14/12/2019 щоденно 07:25 07:27 11:16
26
Львів Одеса 31/03-25/10/2019 по непарних (крім 25/09-3/10/2019), при двох непарних 29,31,1; 18/09/2019 07:25 07:27 11:16
26
Львів Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1 07:25 07:27 11:16
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2 07:25 07:27 11:16
26
Рахів, Львів Одеса 6/04-26/10/2019 по парних (крім 18/09, 24/09-4/10/2019), при двох непарних 30,1,2 07:25 07:27 11:16
33025
Пшемисль Одеса 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 24/09-4/10/2019 07:25 07:27 11:16
33025
Пшемисль Одеса 24/09-4/10/2019 щоденно 07:30 07:32 11:30
26
Львів Одеса 25/09-3/10/2019 по непарних 07:30 07:32 11:30
26
Рахів, Львів Одеса 24/09-4/10/2019 по парних 07:30 07:32 11:30
94
Мінськ Одеса 29/10-6/12/20219 по вівторках, п"ятницях 07:44 07:46 11:35
630
безпересадковий вагон
Гродно Одеса 1/06-12/09/2019 щоденно 08:32 08:34 12:15
94
Мінськ Одеса 1/06-19/09/2019 щоденно; 20/09-25/10/20219 по вівторках, п"ятницях, крім 24/09-4/10/20219 08:32 08:34 12:15
94
Мінськ Одеса 24/09-4/10/20219 по вівторках, п"ятницях 08:43 08:45 12:56
107
Ужгород Одеса до 26/10/2019 щоденно, крім 16-21/09, 24/09-4/10/2019 10:55 10:57 14:49
107
Чоп Одеса 16-21/09/2019 щоденно 10:55 10:57 14:49
107
Ужгород Одеса з 27/10/2019 щоденно 10:55 10:57 14:49
107
Ужгород Одеса 24/09-4/10/2019 щоденно 10:55 11:07 15:13
23
Москва Одеса з 26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:55 15:57 19:50
248
Одеса Вінниця 16/09-26/10/2019 по парних (крім 26/09-4/10/2019), при двох непарних 30,31,2 16:16 16:18 19:21
248
Одеса Вінниця 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 30,31,2 16:16 16:18 19:21
248
Одеса Житомир з 9/07-15/09/2019 щоденно 16:16 16:18 22:07
248
Одеса Вінниця 26/09-4/10/2019 по парних, при двох непарних 30,31,2 16:18 16:20 19:23
23
Москва Одеса 14/06-24/10/2019 по парних (крім 24/09-4/10/2019), при двох непарних 30,2,4 16:50 16:52 20:29
23
Москва Одеса 24/09-4/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:50 16:52 20:33
94
Одеса Мінськ 30/10-7/12/2019 по середах, суботах 18:19 18:22 13:44
24
Одеса Москва з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 18:31 18:33 15:30
94
Одеса Мінськ 2/06-20/09/2019 щоденно; 21/09-26/10/2019 по середах, суботах, крім 25/09-5/10/20219 19:08 19:11 13:44
94
безпересадковий вагон
Одеса Гродно 2/06-13/09/2019 щоденно 19:08 19:11 22:08
94
Одеса Мінськ 25/09-5/10/2019 по середах, суботах 19:15 19:18 13:44
24
Одеса Москва 15/06-25/10/2019 по непарних (крім 25/09-5/10/2019), при двох непарних 29,1,3 19:29 19:31 15:30
24
Одеса Москва 25/09-5/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:31 19:33 15:30
136
Білгород-Дністровський Чернівці 17,18/09/2019 20:29 20:31 08:21
136
Одеса Чернівці з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:29 20:31 10:05
136
Одеса Чернівці 6-26/10/2019 по парних 20:29 20:31 10:05
136
Білгород-Дністровський Чернівці 23/07-24/09/2019 щоденно, крім 17,18/09/2019 20:29 20:31 10:05
136
Одеса Чернівці 2,4/10/2019 20:31 20:33 10:05
136
Білгород-Дністровський Чернівці 25/09-1/10/2019 щоденно 20:31 20:33 10:05
58
Одеса Ковель 1/06-17/09/2019 щоденно; 18/09-26/10/2019 по парних (крім 25/09-4/10/2019), при двох непарних 28,30,2 21:54 21:57 10:50
58
Одеса Ковель з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:54 21:57 10:50
58
Одеса Ковель 25/09-4/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:56 21:59 10:50
36
Одеса Пшемисль 21/04-26/10/2019 щоденно, крім 25/09-5/10/2019 22:04 22:06 09:50
26
Одеса Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 29,31,1 22:04 22:06 14:17
26
Одеса Львів, Рахів 21/04-25/10/2019 по непарних (крім 17/09, 25/09-5/10/2019), при двох непарних 29,31,1 22:04 22:06 14:17
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1 22:04 22:06 14:17
26
Одеса Львів 22/04-26/10/2019 по парних (крім 26/09-4/10/2019), при двох непарних 29,31,1; 17/09/2019 22:04 22:06 06:35
36
Одеса Пшемисль 27/10-13/12/2019 щоденно 22:04 22:06 09:50
26
Одеса Львів, Рахів 25/09-5/10/2019 по непарних 22:06 22:08 14:17
26
Одеса Львів 26/09-4/10/2019 по парних 22:06 22:08 06:35
36
Одеса Пшемисль 25/09-5/10/2019 щоденно 22:06 22:08 09:50
120
Львів Запоріжжя 15-21/09, 6-9,13-24/10/2019 щоденно 22:20 22:22 14:43
120
Львів Запоріжжя до 26/10/2019 щоденно, крім 15-21/09, 25/09-9/10, 13-24/10/2019 22:20 22:22 14:35
120
Львів Запоріжжя 25-28/09/2019 щоденно 22:20 22:22 14:35
120
Львів Запоріжжя 29/09-5/10/2019 щоденно 22:20 22:22 14:43
120
Львів Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 22:27 22:29 14:35