Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Кодима (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 5/04/2019 по п`ятницях та суботах 00:22 00:24 11:06
145
Київ Ізмаїл з 31/03/2019 щоденно 00:22 00:24 10:58
108
Одеса Ужгород з 31/03/2019 щоденно 01:36 01:38 16:31
146
Ізмаїл Київ з 31/03/2019 щоденно 03:13 03:15 09:55
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 31/03/2019 по суботах та неділях 03:13 03:15 09:55
120
Запоріжжя Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 1-5,8-12,15-20,22-27/04, 2,3,6-8,10,13-16,17,19/05/2019 04:07 04:09 12:37
120
Запоріжжя Львів 1-5,8-12,15-20,22-27/04, 6-8,10,13-16/05/2019 щоденно 04:07 04:09 12:37
120
Запоріжжя Львів 2,3/05/2019 04:07 04:09 12:37
120
Запоріжжя Львів 17,19/05/2019 04:07 04:09 12:37
247
Житомир Одеса з 31/03/2019 щоденно 05:27 05:29 09:33
136
Чернівці Одеса 31/03-30/04/2019 та з 1/10/2019 щоденно 06:02 06:04 09:58
58
Ковель Одеса 1/04-29/05/2019 та з 17/09/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 31/05-16/09/2019 щоденно 06:17 06:19 10:08
33025
Пшемисль Одеса 31/03-31/08/2019 щоденно, крім 27-31/05/2019 07:25 07:27 11:16
26
Львів Одеса з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1; додатково 2,4/04/2019 07:25 07:27 11:16
26
Рахів, Львів Одеса 1/04/2019; з 6/04/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2 07:25 07:27 11:16
33025
Пшемисль Одеса 27-31/05/2019 щоденно; увага: автобусом від станції пшемись з пересадкою на поїзд по станції медика 07:25 07:27 11:16
94
Мінськ Одеса 2/04-28/05/2019 (крім 23,26/04, 14,17/05/2019) та 20/09-6/12/20219 по вівторках, п"ятницях; 1/06-19/09/2019 щоденно 08:32 08:34 12:15
630
безпересадковий вагон
Гродно Одеса 1/06-12/09/2019 щоденно 08:32 08:34 12:15
94
Мінськ Одеса 23,26/04, 14,17/05/2019 08:32 08:34 12:15
107
Ужгород Одеса з 31/03/2019 щоденно 10:55 10:57 14:49
248
Одеса Житомир з 31/03/2019 щоденно 16:16 16:18 22:07
23
Москва Одеса з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:50 16:52 20:29
94
Одеса Мінськ 24/04/2019 19:08 19:11 16:57
94
Одеса Мінськ 18/05/2019 19:08 19:11 13:44
94
Одеса Мінськ 3/04-29/05/2019 (крім 24/04, 15,18/05/2019) та 21/09-7/12/2019 по середах, суботах; 2/06-20/09/2019 щоденно 19:08 19:11 13:44
94
безпересадковий вагон
Одеса Гродно 2/06-13/09/2019 щоденно 19:08 19:11 22:08
94
Одеса Мінськ 15/05/2019 19:08 19:11 15:18
24
Одеса Москва з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:29 19:31 15:30
136
Одеса Чернівці 31/03-1/05/2019 та з 2/10/2019 щоденно 20:29 20:31 10:20
58
Одеса Ковель 2/04-30/05/2019 та з 18/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/06-17/09/2019 щоденно 21:54 21:57 10:50
36
Одеса Пшемисль 26-30/05/2019 щоденно; увага: з пересадкою по станції медика на автобус до станції пшемисль 22:04 22:06 10:45
26
Одеса Львів, Рахів з 21/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1 22:04 22:06 14:17
36
Одеса Пшемисль 21/04-30/08/2019 щоденно, крім 26-30/05/2019 22:04 22:06 09:50
26
Одеса Львів з 22/04/2019 по парних, при двох непарних 29,31,1 22:04 22:06 06:35
26
Одеса Яремче, Рахів до 19/04/2019 по непарних (крім 1,3/04/2019), при двох непарних 29,31,1 22:07 22:09 14:17
26
Одеса Львів до 20/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4; 1,3/04/2019 22:07 22:09 06:35
36
Одеса Пшемисль 9/12/2018-20/04/2019 щоденно 22:07 22:09 09:50
120
Львів Запоріжжя 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 22:20 22:22 14:48
120
Львів Запоріжжя 31/03-4/04, 7,14,19,21,26/04, 5-7,9,12-15/05/2019 щоденно 22:20 22:22 14:48
120
Львів Запоріжжя з 5/04/2019 щоденно, крім 7-11,14-19,21-26/04, 5-7,9,12-15/05/2019 22:20 22:22 14:35