Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Кодима (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 31/10/2021 щоденно 00:37 00:39 10:44
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл 28/03-30/10/2021 щоденно 00:37 00:39 10:44
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 5/11/2021 по п"ятницях та суботах 00:37 00:39 11:06
145
безпересадковий вагон
Київ Березине 2/04-30/10/2021 по п"ятницях та суботах 00:37 00:39 11:06
108
Одеса Ужгород з 31/10/2021 щоденно 01:36 01:38 16:27
108
Одеса Ужгород 28/03-30/10/2021 щоденно 01:36 01:38 16:27
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 31/10/2021 по суботах та неділях 03:52 03:54 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ 28/03-4/10/2021 щоденно 03:52 03:54 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ 5-30/10/2021 щоденно 03:52 03:54 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ 28/03-30/10/2021 по суботах та неділях 03:52 03:54 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 31/10/2021 щоденно 03:52 03:54 10:52
120
Запоріжжя Львів 3/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:22 04:24 12:51
120
Запоріжжя Львів 3/11/2021 04:22 04:24 12:51
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних (крім 3/11/2021), при двох непарних 29,1,3 04:22 04:24 12:51
136
Чернівці Одеса 13/09-29/10/2021 по непарних (крім 15/09, 5,7,9,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 06:00 06:02 09:58
136
Чернівці Одеса 15/09, 5,7,9,11/10/2021 06:00 06:02 09:58
136
Чернівці Одеса 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:00 06:02 09:58
58
Ковель Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 06:16 06:18 10:08
58
Ковель Одеса 5/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 06:16 06:18 10:08
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 30/05-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:30 07:32 11:24
25
("БІЛА АКАЦІЯ")
Ужгород, Львів Одеса 3-25/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 07:30 07:32 11:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:30 07:32 11:24
107
Ужгород Одеса з 31/10/2021 щоденно 10:58 11:00 14:47
107
Ужгород Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 11:14 11:16 14:50
136
Одеса Чернівці 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 20:26 20:28 10:00
136
Одеса Чернівці 14/09, 4,6,8,10/10/2021 20:26 20:28 08:28
136
Одеса Чернівці 16/09-30/10/2021 по парних (крім 4,6,8,10/10/2021), при двох непарних 30,2,4 20:26 20:28 10:00
58
Одеса Ковель з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:00 22:02 10:50
58
Одеса Ковель 6/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:00 22:02 10:50
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:09 22:11 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:09 22:11 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Ужгород 2-24/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,31,2 22:09 22:11 13:14
120
Львів Запоріжжя 2/11/2021 22:27 22:29 14:10
120
Львів Запоріжжя 4/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:27 22:29 14:10
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 22:27 22:29 14:10