Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Вапнярка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 9,11,13,15,17,19,21,23,25,27/02, 1,3,5,7/03/2021 23:11 23:13 14:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 29/03/2021 по непарних 23:11 23:13 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 10,12,14,16,18,20,22,24,26,28/02, 2,4,6,8/03/2021 06:59 07:01 11:49
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Львів Одеса 17/01-1/03/2021 по непарних 06:38 06:40 11:25
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 9-27/03/2021 по непарних 23:11 23:13 14:21
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 10-26/03/2021 по парних 06:38 06:40 11:25
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів 16/01-28/02/2021 по парних 23:11 23:13 06:35
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 28/03/2021 по парних 06:38 06:40 11:24
58
Одеса Ковель 26/12/2020-24/03/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 22:41 22:43 10:50
58
Ковель Одеса з 29/03/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 05:27 05:29 10:08
58
Ковель Одеса 13/12/2020-27/03/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 05:27 05:29 10:11
58
Одеса Ковель 26/03/2021 22:41 22:43 10:50
58
Одеса Ковель з 28/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:57 22:59 10:50
107
Ужгород Одеса з 28/03/2021 щоденно 10:05 10:07 14:50
107
Ужгород Одеса до 27/03/2021 щоденно 10:05 10:07 14:53
108
Одеса Ужгород до 27/03/2021 щоденно 02:33 02:35 16:19
108
Одеса Ужгород з 28/03/2021 щоденно 02:33 02:35 16:27
120
Львів Запоріжжя 6,8/03/2021 21:34 21:36 14:10
120
Запоріжжя Львів 5,7/03/2021 05:18 05:20 12:51
136
Чернівці Одеса 29/03-3/06/2021, 5/09-11/12-2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:54 05:10 09:58
136
Чернівці Одеса 13/12/2020-27/03/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; додатково 4,6,8,10/03/2021 04:54 04:56 10:01
136
Білгород-Дністровський Чернівці 5/06-5/09/2021 щоденно 21:23 21:25 10:00
136
Одеса Чернівці 14/12/2020-26/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4; додатково 3,5,7,9/03/2021 21:23 21:25 10:00
136
Одеса Чернівці 28/03-4/06/2021, 6/09-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 21:23 21:25 10:00
136
Чернівці Білгород-Дністровський 4/06-4/09/2021 щоденно 04:54 05:10 12:07
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 2/04/2021 по п"ятницях та суботах 23:40 23:42 11:06
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 28/03/2021 щоденно 23:40 23:42 10:44
145
безпересадковий вагон
Київ Березине до 27/03/2021 по п"ятницях та суботах 00:01 00:03 11:06
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл до 27/03/2021 щоденно 00:01 00:03 10:55
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 28/03/2021 щоденно 04:54 04:56 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ до 27/03/2021 щоденно 04:54 04:56 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 28/03/2021 по суботах та неділях 04:54 04:56 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ до 27/03/2021 по суботах та неділях 04:54 04:56 10:52
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса до 27/03/2021 щоденно 20:23 20:24 23:52
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 28/03/2021 щоденно 20:23 20:24 23:53
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 28/03/2021 щоденно 08:59 09:00 12:47
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ до 27/03/2021 щоденно 08:59 09:00 12:47