Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Рівне (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
464
Львів Мінськ 9/11/2019 00:17 00:21 11:07
463
Мінськ Львів 8/11/2019 02:27 02:30 05:32
268
Ковель Київ з 17/10/2019 по 2,4,7 дням тижня 03:25 03:30 10:55
97
Київ Ковель з 27/10/2019 щоденно 03:40 03:45 07:32
371
Могилів Львів 27/10-7/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; відмінено 25,27/11/2019 04:58 05:04 08:46
461
Мінськ Львів 6,8/11/2019 04:58 05:04 08:46
267
Київ Ковель з 28/10/2019 по 1,3,5 дням тижня 05:57 06:04 08:33
58
Одеса Ковель з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 06:42 06:48 10:50
804
Рівне Львів з 28/10/2019 щоденно, крім неділі 06:45 09:35
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 09:30 09:40 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 3,5/12/2019 09:30 09:40 13:36
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 09:30 09:40 13:36
804
Львів Рівне з 28/10/2019 щоденно, крім неділі 12:35 12:35
806
Рівне Львів з 27/10/2019 щоденно, крім суботи 13:15 16:12
86
Ковель Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 13:42 13:49 11:15
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 13:42 13:49 11:15
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 2-6/12/2019 щоденно 14:35 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 14:35 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 2-6/12/2019 щоденно 15:25 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 15:25 07:18
128
Ковель Харків 1-29/11/2019 по непарних 17:51 18:03 12:14
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 1-29/11/2019), при двох непарних 27,29,1 17:51 18:03 12:12
806
Львів Рівне з 27/10/2019 щоденно, крім суботи 19:16 19:16
885
Київ Рівне з 27/10/2019 щоденно 20:18 20:18
886
Рівне Шепетівка з 27/10/2019 щоденно 20:35 22:48
372
Львів Могилів 28/10-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4; відмінено 26,28/11/2019 21:22 21:27 13:25
462
Львів Мінськ 7,9/11/2019 21:22 21:27 09:15
58
Ковель Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 21:47 21:54 10:08
98
Ковель Київ з 27/10/2019 щоденно 23:45 23:54 05:51