Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Знам'Янка-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ до 28/03/2020 щоденно 23:53 00:05 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 29/03/2020 щоденно 23:53 00:05 11:46
136
("МАЯК")
Київ Покровськ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 23:53 00:05 07:31
136
("МАЯК")
Київ Покровськ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 23:53 00:05 07:31
136
("МАЯК")
Київ Покровськ з 29/03/2020 щоденно 23:53 00:05 07:31
92
Одеса Костянтинівка з 29/03/2020 щоденно, крім 13-16/04/2020 23:44 00:13 09:00
92
Одеса Костянтинівка до 28/03/2020 щоденно 23:44 00:13 09:00
92
Одеса Костянтинівка 13-16/04/2020 щоденно 23:44 00:13 09:00
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя 14/04/2020 00:30 00:33 07:10
76
Кривий Ріг Київ до 28/03/2020 щоденно 00:47 00:52 04:56
76
Кривий Ріг Київ з 29/03/2020 щоденно 00:47 00:52 04:58
88
Ковель Новоолексіївка з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:55 00:58 09:57
86
Львів Новоолексіївка 30/03/2020, 1/04-19/09/2020 щоденно; з 20/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2; 01:15 01:30 10:46
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 29/03/2020 щоденно 01:08 01:35 05:18
791
Кременчук Київ з 29/03/2020 щоденно 01:13 01:35 05:18
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ до 28/03/2020 щоденно 01:10 01:35 05:18
791
Кременчук Київ до 28/03/2020 щоденно 01:13 01:35 05:18
86
Львів Новоолексіївка до 28/03/2020 по парних (крім 10,12,14,16,24,26/03/2020); при двох непарних 28,30,2 01:50 01:53 11:15
88
Ковель Новоолексіївка 10,12,14,16,24,26/03/2020 01:50 01:53 11:15
86
Львів Новоолексіївка 10,12,14,16,24,26/03/2020 01:50 01:53 11:15
88
Ковель Новоолексіївка до 28/03/2020 по парних, крім 10,12,14,16,24,26/03/2020; при двох непарних 28,30,2 01:50 01:53 11:15
375
Херсон Харків до 28/03/2020 щоденно 01:40 02:03 10:08
375
Херсон Харків з 29/03/2020 щоденно 01:42 02:05 09:56
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ до 28/03/2020 щоденно 02:07 02:10 05:52
80
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 29/03/2020 щоденно 02:07 02:10 05:52
241
Дніпро Одеса з 30/03/2020 по парних (крім 14/04/2020), при двох непарних 30,2,4 01:55 02:16 08:20
241
Дніпро Одеса 14/04/2020 01:55 02:16 08:22
241
Дніпро Одеса 14/01-28/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 01:57 02:20 08:20
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 13,15/04/2020 01:59 02:22 08:31
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 7-21/02/2020 по непарних 01:59 02:22 08:36
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 23-29/02 по непарних; 2-28/03/2020 по парним 01:59 02:22 08:31
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 30/03; 1/04-31/05 (крім 13,15/04/2020) та з 1/11/2020 по непарних; 2/09-30/10/2020 по парним; 2/06-31/08/2020 щоденно 01:59 02:22 08:31
76
Київ Кривий Ріг 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 02:23 02:29 06:23
76
Київ Кривий Ріг з 29/03/2020 щоденно 02:23 02:29 06:23
76
Київ Кривий Ріг до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 02:23 02:29 06:23
260
Київ, Дніпро Лисичанськ 30/03/2020; 1/04-21/05/2020 по непарних 02:38 02:41 19:50
92
Костянтинівка Одеса 12-15/04/2020 щоденно 02:25 02:48 09:50
92
Костянтинівка Одеса 10-17, 23-27/03/2020 щоденно 02:25 02:48 09:10
92
Костянтинівка Одеса до 28/03/2020 щоденно, крім 10-17, 23-27/03/2020 02:25 02:48 09:10
92
Костянтинівка Одеса з 29/03/2020 щоденно, крім 12-15/04/2020 02:25 02:48 09:48
70
Маріуполь Львів 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 02:55 02:58 17:35
70
Маріуполь Львів з 29/03/2020 щоденно 02:55 02:58 17:35
70
Маріуполь Львів до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 02:55 02:58 17:35
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків 6-21/02/2020 щоденно 02:46 03:09 08:59
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 02:46 03:09 08:58
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро до 28/03/2020 щоденно, крім 9/03/2020 03:13 03:17 06:40
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 9/03/2020 03:13 03:17 06:40
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 29/03/2020 щоденно 03:13 03:17 06:46
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса з 29/03/2020 щоденно, крім 12-15/04/2020 03:08 03:28 09:20
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса 12-15/04/2020 щоденно 03:08 03:28 09:22
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 03:12 03:35 09:19
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 29/03/2020 щоденно 03:34 03:44 08:07
153
Одеса Кривий Ріг 29/03-29/04/2020 по непарних, при двох непарних 31,3,5 03:22 03:45 08:25
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 14/04/2020 03:22 03:45 08:48
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 30/04-1/10/2020 щоденно; з 2/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:22 03:45 10:10
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 1/05-1/10/2020 щоденно; 30/03-30/04/2020 (крім 14/04/2020), з 2/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:22 03:45 08:48
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 03:38 03:47 08:07
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 03:43 03:54 08:07
375
Харків Херсон 6-21/02/2020 щоденно 04:00 04:23 13:38
375
Харків Херсон з 29/03/2020 щоденно 04:00 04:23 14:11
375
Харків Херсон до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 04:00 04:23 13:38
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса 6-21/02/2020 щоденно 04:07 04:30 11:05
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 30/12/2019-28/03/2020 по парних; при двох непарних 30,2,4 04:09 04:32 08:49
153
Одеса Кривий Ріг 7-27/03/2020 по непарних 04:09 04:32 08:25
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 30/12/2019-6/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:09 04:32 10:10
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків з 29/03/2020 щоденно, крім 13-15/04/2020 04:12 04:34 10:05
8
Одеса Харків 13-15/04/2020 щоденно 04:12 04:34 10:05
104
Маріуполь Київ до 31/03/2020 по 2,4,6,7 днях тижня, крім 10,12,14,15,24,26/03/2020 04:57 05:00 09:21
104
Маріуполь Київ 29/03-4/06/2020 та з 15/09/2020 по 2,4,6,7 днях тижня 04:57 05:00 09:18
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 13,14/04/2020 04:52 05:07 14:21
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 29,30/03/2020 04:52 05:07 14:10
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя до 28/03/2020 щоденно, крім 22-26/03/2020 04:52 05:07 14:10
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя з 31/03/2020 щоденно, крім 13,14/04/2020 04:52 05:07 14:10
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 22-26/03/2020 щоденно 04:52 05:07 14:10
104
Маріуполь Київ 10,12,14,15,24,26/03/2020 05:05 05:08 09:21
128
Ковель Харків до 27/03/2020 по непарних; при двох непарних 27,29,1,3; відмінено 29/02/2020 04:39 05:14 12:12
128
Ковель Харків з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 04:38 05:14 12:12
42
Трускавець Дніпро до 28/03/2020 щоденно 05:36 05:39 09:32
42
Трускавець Дніпро з 29/03/2020 щоденно 05:41 05:44 09:35
242
Одеса Дніпро 13/01-27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 (крім 29/02/2020) 05:48 06:11 09:40
242
Одеса Дніпро 13,15/04/2020 05:51 06:12 09:43
242
Одеса Дніпро з 29/03/2020 по непарних (крім 13,15/04/2020), при двох непарних 29,1,3 05:51 06:12 09:43
135
("МАЯК")
Покровськ Київ з 29/03/2020 щоденно 06:23 06:28 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 29/03/2020 щоденно 06:23 06:28 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 06:23 06:28 11:00
135
("МАЯК")
Покровськ Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 06:23 06:28 11:00
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 06:30 06:35 11:00
135
("МАЯК")
Покровськ Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 06:30 06:35 11:00
188
Ковель Дніпро 13-27/03/2020 по непарних 07:33 07:35 11:32
84
Маріуполь Київ з 29/03/2020 щоденно 08:13 08:18 12:39
84
Маріуполь Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 08:13 08:18 12:39
84
Маріуполь Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 08:24 08:27 12:53
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 11-17/03/2020 09:31 09:32 12:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 29/03/2020 щоденно 09:31 09:32 12:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 11-17, 24-28/03/2020 щоденно 09:48 09:49 13:07
61
Москва Миколаїв 19, 21,23,25/03/2020 09:59 10:22 14:37
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон до 27/03/2020 по непарних (крім 19,21,23,25/03/2020), при двох непарних 29,31,3 09:52 10:22 16:40
61
Москва Миколаїв до 27/03/2020 по непарних (крім 19, 21,23,25/03/2020), при двох непарних 29,31,3 09:52 10:22 14:37
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон 19,21,23,25/03/2020 09:59 10:22 16:40
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 11-17, 24-28/03/2020 щоденно 10:33 10:34 14:31
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 29/03/2020 щоденно 10:33 10:34 14:31
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя до 23/03/2020 щоденно, крім 11-17/03/2020 10:33 10:34 14:31
61
Москва Миколаїв з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 11:26 11:56 15:56
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 11:26 11:56 17:45
243
Дніпро, Київ Івано-Франківськ 17-28/03/2020 щоденно 12:46 12:58 05:43
216
Кривий Ріг Київ 21,28/02, 13,20/03/2020 13:58 14:03 19:22
216
Кривий Ріг Київ 6/03/2020 14:15 14:17 19:22
243
Івано-Франківськ Київ, Дніпро 16-27/03/2020 щоденно 14:26 14:29 17:49
260
Лисичанськ Дніпро, Київ 31/03, 2,6,8,12,16,20,22,26,28/04/2020 14:31 14:33 20:23
260
Лисичанськ Дніпро, Київ 4/04-22/05/2020 по парних, крім 6,8,12,16,20,22,26,28/04/2020 14:31 14:33 20:23
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва 20,22,24,26/03/2020 14:19 14:44 11:09
62
Миколаїв Москва 20,22,24,26/03/2020 14:19 14:44 11:09
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва до 28/03/2020 по парних (крім 20,22,24,26/03/2020), при двох непарних 28,30,2 14:19 14:49 11:09
62
Миколаїв Москва до 28/03/2020 по парних (крім 20,22,24,26/03/2020), при двох непарних 28,30,2 14:19 14:49 11:09
70
Львів Маріуполь до 28/03/2020 щоденно, крім 10-17, 23-27/03/2020 15:41 16:00 06:30
70
Львів Маріуполь з 1/06/2020 щоденно 15:45 16:00 06:30
70
Львів Маріуполь 29/03-31/05/2020 щоденно 15:45 16:00 06:30
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:37 16:07 11:09
62
Миколаїв Москва з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:37 16:07 11:09
70
Львів Маріуполь 10-17, 23-27/03/2020 щоденно 15:41 16:08 06:30
216
Київ Кривий Ріг 10/03/2020 16:08 16:10 20:06
216
Київ Кривий Ріг 24/02, 2,16,23/03/2020 16:13 16:15 20:22
41
Дніпро Трускавець до 28/03/2020 щоденно 18:19 18:24 11:03
41
Дніпро Трускавець з 29/03/2020 щоденно 18:19 18:24 11:07
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-17, 23-27/03/2020 19:35 19:36 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 29/03/2020 щоденно, крім 1,3,7,9,13,17,21,23,27,29/04/2020 19:35 19:36 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 1,3,7,9,13,17,21,23,27,29/04/2020 19:35 19:36 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 10-17, 23-27/03/2020 щоденно 19:52 19:53 23:18
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 21:00 21:01 01:50
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 29/03/2020 щоденно 21:00 21:01 01:50
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 21:00 21:01 01:58
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів з 29/03/2020 щоденно, крім 14,15/04/2020 21:00 21:18 12:37
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів 14,15/04/2020 21:00 21:18 12:37
84
Київ Маріуполь з 29/03/2020 щоденно 21:18 21:20 11:03
84
Київ Маріуполь 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 21:18 21:20 11:03
84
Київ Маріуполь до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 21:18 21:20 11:03
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів до 28/03/2020 щоденно 21:04 21:22 12:37
792
Київ Кременчук з 29/03/2020 щоденно 21:34 21:52 23:08
792
Київ Кременчук до 28/03/2020 щоденно 21:34 21:52 23:08
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 29/03/2020 щоденно 21:34 21:55 22:45
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький до 28/03/2020 щоденно 21:34 21:55 22:45
187
Дніпро Ковель 14-28/03/2020 по парних 21:57 22:03 11:18
88
Новоолексіївка Ковель до 27/03/2020 по непарних (крім 11,13,15,17,23,25,27/03/2020 ), при двох непарних 29,31,3 22:21 22:29 13:36
86
Новоолексіївка Львів до 27/03/2020 по непарних (крім 11,13,15,17,23,25,27/03/2020), при двох непарних 29,31,3 22:21 22:29 12:50
88
Новоолексіївка Ковель 11,13,15,17,23,25,27/03/2020 22:27 22:30 13:36
86
Новоолексіївка Львів 11,13,15,17,23,25,27/03/2020 22:27 22:30 12:50
86
Новоолексіївка Львів 29,31/03/2020; 2/04-20/09/2020 щоденно; з 21/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:35 22:40 12:52
88
Новоолексіївка Ковель з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:42 22:47 13:36
127
Харків Ковель до 28/03/2020 по парних (крім 6-20/02/2020); при двох непарних 28,30,2,4 22:58 23:21 13:36
127
Харків Ковель з 30/03/2020 по парних; при двох непарних 28,30,2,4 22:58 23:21 13:36
127
Харків Ковель 6-20/02/2020 по парних 22:58 23:21 13:36
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 23:26 23:29 07:52
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 23:26 23:29 07:52
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 29/03/2020 щоденно 23:26 23:29 07:52
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 14/04/2020 23:18 23:41 06:21
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 6-20/02/2020 по парним 23:18 23:41 06:08
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 22-28/02 по парним; 1-27/03 по непарним 23:18 23:41 06:08
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 29,31/03; 2/04-30/05 (крім 14/04/2020) та з 2/11/2020 по парним; 1/09-31/10/2020 по непарним; 1/06-31/08/2020 щоденно (крім 2/06/2020) 23:18 23:41 06:19
154
Кривий Ріг Одеса 30/03-28/04/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:34 23:57 06:28
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 29/04-30/09/2020 щоденно; з 1/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:34 23:57 06:28
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 30/04-30/09/2020 щоденно; 29/03-29/04/2020 (крім 13,15/04/2020), з 1/10/2020 по непарних; при двох непарних 29,1,3 23:34 23:57 06:28
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 13,15/04/2020 23:34 23:57 06:30
154
Кривий Ріг Одеса 6-28/03/2020 по парних 23:34 23:57 06:18
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 29/12/2019-5/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:34 23:57 06:18
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 29/12/2019-27/03/2020 по непарних; при двох непарних 29,1,3 23:34 23:57 06:18