Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Знам'Янка-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
116
Бердянськ Київ з 27/10/2019 щоденно 06:22 06:27 11:00
116
Бердянськ Київ до 26/10/2019 щоденно 06:22 06:27 11:00
237
Дніпро Київ 11/10/2019 14:28 14:30 20:06
237
Дніпро Київ 14,25/10, 03/11/2019 14:28 14:30 20:06
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 7-25/10/2019 по непарних 23:30 23:53 06:18
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:30 23:53 06:18
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 03:18 03:20 07:08
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 27/10/2019 щоденно 03:18 03:20 07:08
203
Дніпро Львів 11-25/10/2019 по непарних 19:19 19:21 05:40
275
Дніпро Львів 10-24/10/2019 по парних 20:17 20:21 11:24
216
Дніпро Умань 18/10/2019 01:23 01:26 07:37
241
Дніпро Одеса 16/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 01:49 02:12 08:10
41
Дніпро Трускавець 31/03-26/10/2019 щоденно 18:17 18:22 11:11
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 18:17 18:22 11:11
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/10-3/11/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 06:22 06:27 12:21
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 06:22 06:27 12:21
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно 19:35 19:36 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 11,15/10/2019 19:35 19:36 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 11,15/10/2019 19:35 19:36 22:53
120
Запоріжжя Львів до 26/10/2019 щоденно 20:57 21:12 12:37
120
Запоріжжя Львів з 27/10/2019 щоденно 20:57 21:12 12:37
84
Київ Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 21:09 21:11 11:05
84
Київ Маріуполь до 26/10/2019 щоденно 21:09 21:11 11:05
116
Київ Бердянськ до 26/10/2019 щоденно 23:31 23:34 11:50
116
Київ Бердянськ з 27/10/2019 щоденно 23:31 23:34 11:45
237
Київ Дніпро 11,14,25/10, 03/11/2019 02:03 02:06 06:12
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 28-31/10, 1-8,11-29/11/2019 10:24 10:25 14:25
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 21/10/2019 10:24 10:25 14:54
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 10,14,19,20/10/2019 щоденно 10:24 10:25 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 15/10/2019 10:24 10:25 14:44
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 17/10/2019 10:24 10:25 14:50
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 11/10/2019 10:24 10:25 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28,29,30/10/2019 10:24 10:25 14:45
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 10,11/10, 14-25/10/2019 10:24 10:25 14:25
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/10/2019, 1-8,11-29/11/2019 щоденно 10:24 10:25 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 23/10/2019 10:24 10:25 14:50
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 16,18,22/10/2019 10:24 10:25 14:45
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 25/10/2019 10:24 10:25 14:45
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 24/10/2019 10:24 10:25 14:50
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький до 26/10/2019 щоденно 21:23 21:45 22:35
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 27/10/2019 щоденно 21:23 21:45 22:35
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 27/10/2019 щоденно 03:02 03:04 06:40
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно 03:02 03:04 06:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 23/09-26/10/2019 щоденно 23:16 23:19 07:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 27/10/2019 щоденно 23:16 23:19 07:40
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг 31/03-26/10/2019 щоденно 02:16 02:24 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно 02:16 02:24 06:10
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ до 26/10/2019 щоденно 20:51 20:52 01:43
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно 20:51 20:52 01:43
136
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно 23:31 23:34 07:37
136
Київ Покровськ до 26/10/2019 щоденно 23:31 23:34 07:37
792
Київ Кременчук з 27/10/2019 щоденно 21:23 21:41 22:58
792
Київ Кременчук до 26/10/2019 щоденно 21:23 21:41 22:58
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:45 01:48 11:15
88
Ковель Новоолексіївка 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:45 01:48 11:15
128
Ковель Харків 1/04-25/10/2019 по непарних (крім 17,21,23/10/2019), при двох непарних 27,29,1 04:25 04:48 12:12
128
Ковель Харків 17,21,23/10/2019 04:25 04:48 12:21
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 04:25 04:48 12:12
92
Костянтинівка Одеса 1/04-26/10/2019 щоденно 22:23 22:43 05:23
92
Костянтинівка Одеса з 27/10/2019 щоденно 22:23 22:43 05:23
791
Кременчук Київ до 26/10/2019 щоденно 01:13 01:35 05:18
791
Кременчук Київ з 27/10/2019 щоденно 01:13 01:35 05:18
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:30 23:53 06:18
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 7-26/10/2019 по непарних 23:30 23:53 06:18
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 27/10/2019 щоденно 00:48 00:53 04:58
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 00:48 00:53 04:58
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ до 26/10/2019 щоденно 00:52 01:35 05:18
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 27/10/2019 щоденно 00:52 01:35 05:18
250
Лисичанськ Умань 12/10/2019 01:40 02:03 07:47
204
Львів Дніпро 10-24/10/2019 по парних 07:44 07:49 11:38
276
Львів Дніпро 11-25/10/2019 по непарних 04:15 04:17 08:36
120
Львів Запоріжжя до 26/10/2019 щоденно, крім 6-9/10, 13,14,18,19,24/10/2019 04:53 05:09 14:35
120
Львів Запоріжжя 6-9,13,14,18,19,24/10/2019 щоденно 04:53 05:09 14:43
120
Львів Запоріжжя 30/10-07/11, 10-28/11/2019 щоденно 04:53 05:09 14:43
120
Львів Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 30/10-07/11, 10-28/11/2019 04:53 05:09 14:35
86
Львів Новоолексіївка 8/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:45 01:48 11:15
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:45 01:48 11:15
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 15:32 15:37 06:30
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно 15:32 15:37 06:30
84
Маріуполь Київ до 26/10/2019 щоденно 08:12 08:17 12:38
84
Маріуполь Київ з 27/10/2019 щоденно 08:12 08:17 12:38
104
Маріуполь Жмеринка 12,13,18,19,26/10/2019 03:34 03:47 12:37
104
Маріуполь Жмеринка 27/10, 1,2,9,10,15,16,23,24,29,30/11/2019 03:34 03:47 13:21
104
Маріуполь Київ 10,14,16,20,22,24/10/2019 03:34 03:47 08:05
104
Маріуполь Київ 28,30/10, 3,5,7,11,13,17,19,21,25,27/11, 1,3,5/12/2019 03:34 03:47 08:07
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 02:53 02:58 17:29
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 02:53 02:58 17:27
62
Миколаїв Москва 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:21 15:51 11:12
62
Миколаїв Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:19 14:49 11:12
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:48 10:18 16:40
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон 5/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 11:13 11:43 17:47
61
Москва Миколаїв з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:48 10:18 14:40
61
Москва Миколаїв 5/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 11:13 11:43 15:47
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 27/10/2019 щоденно 04:56 04:59 09:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 28/09-26/10/2019 щоденно 04:56 04:59 09:15
86
Новоолексіївка Ковель 3/04-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 22:16 22:25 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 29/10, 1,3/11/2019 22:16 22:25 14:07
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 29/10, 1,3/11/2019), при двох непарних 29,31,3 22:16 22:25 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 11,15/10/2019 22:16 22:25 13:36
86
Новоолексіївка Львів 9/09-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 22:16 22:25 12:49
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:16 22:25 12:49
86
Новоолексіївка Львів 11,15/10/2019 22:16 22:25 12:49
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 08/11/2019 та з 30/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 04:04 04:27 08:50
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 14-24/10/2019 по парних 04:04 04:27 09:00
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 10,12,26/10/2019 04:04 04:27 08:50
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/10-06/11, 10-28/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 04:04 04:27 09:00
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 04:04 04:27 10:10
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 8-26/10/2019 по парних 04:04 04:27 10:10
8
Одеса Харків з 27/10/2019 щоденно 02:55 03:18 08:48
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 24/09-26/10/2019 по парних 01:55 02:17 08:21
8
Одеса Харків 31/03-26/10/2019 щоденно 02:55 03:18 08:48
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 28,30/10/2019; з 1/11/2019 по непарних 01:55 02:17 08:21
92
Одеса Костянтинівка 20/08-26/10/2019 щоденно 23:23 23:58 09:11
92
Одеса Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 23:23 23:58 09:11
242
Одеса Дніпро 27/10-5/12/2019 по непарних (крім 27,29,31/10, 3-7,11-27/11/2019), при двох непарних 29,31,3 05:38 06:01 09:38
242
Одеса Дніпро 29/09-9/10, 13-23/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:38 06:01 09:42
242
Одеса Дніпро 21/09-25/10/2019 по непарних (крім 29/09-9/10, 13-23/10/2019), при двох непарних 29,31,3 05:38 06:01 09:32
242
Одеса Дніпро 27,29,31/10, 3-7,11-27/11/2019 по непарних 05:38 06:01 09:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ до 26/10/2019 щоденно 09:31 09:32 12:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно 09:31 09:32 12:48
135
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно 06:22 06:27 11:00
135
Покровськ Київ до 26/10/2019 щоденно 06:22 06:27 11:00
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 27/10-4/11/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:31 23:34 03:03
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 20/08-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:31 23:34 03:03
42
Трускавець Дніпро 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 05:24 05:29 09:32
42
Трускавець Дніпро з 08/11/2019 щоденно, крім 10-28/11/2019 05:24 05:29 09:28
42
Трускавець Дніпро 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 05:24 05:29 09:38
42
Трускавець Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 29/09-9/10, 13-24/10/2019 05:24 05:29 09:22
215
Умань Дніпро 19/10/2019 02:03 02:06 06:12
245
Умань Харків 12/10/2019 02:03 02:06 11:56
249
Умань Лисичанськ 13/10/2019 02:07 02:32 16:50
7
Харків Одеса з 27/10/2019 щоденно 03:07 03:30 09:13
7
Харків Одеса 31/03-26/10/2019 щоденно 03:07 03:30 09:13
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 25/09-25/10/2019 по непарних 23:14 23:37 06:08
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 27,29,31/10/2019; з 2/11/2019 по парних 23:14 23:37 06:08
375
Харків Херсон з 27/10/2019 щоденно 03:53 04:16 13:39
375
Харків Херсон до 26/10/2019 щоденно 03:53 04:16 13:32
245
Харків Умань 11/10/2019 01:23 01:26 07:37
127
Харків Ковель 18,22,24/10/2019 22:49 23:12 13:36
127
Харків Ковель 16/10/2019 22:49 23:12 13:36
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 22:49 23:12 13:36
127
Харків Ковель 2/04-26/10/2019 по парних (крім 16,18,22,24/10/2019); при двох непарних 28,30,2 22:49 23:12 13:36
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:21 15:51 11:12
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:19 14:49 11:12
375
Херсон Харків до 26/10/2019 щоденно, крім 14,16,17,20-23/10/2019 01:30 01:57 10:08
375
Херсон Харків 16,17,20-23/10/2019 щоденно 01:30 01:57 10:11
375
Херсон Харків з 27/10/2019 щоденно 01:21 01:55 10:08
375
Херсон Харків 14/10/2019 01:30 01:57 10:11