Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Олександрія (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 27/10/2019 щоденно 00:04 00:06 04:58
116
Київ Бердянськ з 27/10/2019 щоденно 00:11 00:13 11:45
136
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 00:11 00:13 07:37
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 27/10-4/11/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:11 00:13 03:03
136
Київ Покровськ 2-6/12/2019 щоденно 00:11 00:13 07:37
92
Одеса Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно, крім 20,21/11, 2-6/12/2019 00:36 00:38 09:11
92
Одеса Костянтинівка 2-6/12/2019 щоденно 00:36 00:38 09:11
92
Одеса Костянтинівка 20,21/11/2019 00:36 00:38 09:16
38
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 02:04 02:05 06:07
70
Маріуполь Львів 2-6/12/2019 щоденно 02:05 02:07 17:29
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 02:14 02:16 17:29
38
Запоріжжя Київ 2-6/12/2019 щоденно 02:16 02:17 06:26
86
Ковель Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 02:25 02:27 11:15
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 02:25 02:27 11:15
86
Львів Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 02:25 02:27 11:15
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 02:25 02:27 11:15
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 02:38 02:40 07:08
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 2-6/12/2019 щоденно 02:38 02:40 07:08
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг 2-6/12/2019 щоденно 03:04 03:06 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 03:04 03:06 06:10
282
Київ Дніпро 1,8,10,15,17,22,24,29/11, 1,6/12/2019 03:12 03:14 06:12
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 27/10/2019 щоденно 03:37 03:39 06:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 04:17 04:19 09:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 2-6/12/2019 щоденно 04:32 04:34 09:54
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/10-06/11, 10-28/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 05:08 05:10 09:00
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 05:08 05:10 10:10
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 08/11/2019 та з 30/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 05:08 05:10 08:50
116
Бердянськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 05:37 05:39 11:00
135
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 05:37 05:39 11:00
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/10-3/11/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 05:37 05:39 12:21
116
Бердянськ Київ 2-6/12/2019 щоденно 05:44 05:46 11:07
135
Покровськ Київ 2-6/12/2019 щоденно 05:44 05:46 11:07
120
Львів Запоріжжя 30/10-07/11, 10-28/11/2019 щоденно 05:53 05:55 14:43
120
Львів Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 30/10-07/11, 10-28/11/2019 05:53 05:55 14:35
42
Трускавець Дніпро 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 06:06 06:08 09:38
42
Трускавець Дніпро з 08/11/2019 щоденно, крім 10-28/11/2019 06:06 06:08 09:28
84
Маріуполь Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 07:31 07:33 12:38
84
Маріуполь Київ 2-6/12/2019 щоденно 07:44 07:46 12:44
204
Львів Дніпро 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 08:28 08:30 11:38
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 3-7/12/2019 09:01 09:02 12:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 3-7/12/2019 щоденно 09:21 09:22 13:08
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/10/2019, 1-8,11-29/11/2019 щоденно 10:52 10:53 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28,29,30/10/2019 10:52 10:53 14:45
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 28-31/10, 1-8,11-29/11/2019 10:52 10:53 14:25
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 16:16 16:18 06:30
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 16:45 16:46 20:51
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 17:34 17:36 11:11
203
Дніпро Львів 29/10-7/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 18:42 18:44 05:40
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 19:05 19:06 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 2-6/12/2019 щоденно 19:22 19:23 23:12
120
Запоріжжя Львів з 27/10/2019 щоденно 20:11 20:13 12:37
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 2-6/12/2019 щоденно 21:19 21:20 01:53
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 21:19 21:20 01:43
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 21:34 21:36 13:36
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 21:34 21:36 12:49
92
Костянтинівка Одеса 2-6/12/2019 щоденно 21:43 21:45 05:23
92
Костянтинівка Одеса з 27/10/2019 щоденно, крім 19/11, 2-6/12/2019 21:43 21:45 05:23
92
Костянтинівка Одеса 19/11/2019 21:43 21:45 05:23
84
Київ Маріуполь 4-13/11/2019 щоденно 21:47 21:49 11:05
84
Київ Маріуполь 2-6/12/2019 щоденно 21:47 21:49 11:05
84
Київ Маріуполь з 27/10/2019 щоденно, крім 4-13/11, 2-6/12/2019 21:47 21:49 11:05
86
Новоолексіївка Ковель 3,5/12/2019 22:01 22:03 13:36
86
Новоолексіївка Львів 3,5/12/2019 22:01 22:03 12:49
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:51 22:53 06:18
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:51 22:53 06:18
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 27/10/2019 щоденно 23:55 23:57 07:40