Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Олександрія (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 28/03-30/10/2021 щоденно 00:22 00:24 08:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 22/11-5/12/2021 щоденно 00:22 00:24 08:10
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 00:22 00:24 08:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 6-9/12/2021 щоденно 00:22 00:24 08:20
86
Новоолексіївка Львів 13/09-29/10/2021 по непарних 00:33 00:35 15:40
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 2/07-30/10/2021 щоденно 01:05 01:07 11:46
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка 2/07-30/10/2021 щоденно 01:05 01:07 09:10
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 31/10/2021 щоденно 01:06 01:08 11:46
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка з 31/10/2021 щоденно 01:06 01:08 09:10
241
Харків Одеса 9/09-1/10/2021 по непарних 01:11 01:13 08:54
92
Одеса Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно 01:16 01:18 09:12
92
Одеса Костянтинівка 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 01:16 01:18 09:12
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:25 01:27 05:52
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:25 01:27 05:52
92
Костянтинівка Одеса 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 01:40 01:42 09:39
92
Костянтинівка Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 23,24,27,28/09/2021 01:40 01:42 09:39
92
Костянтинівка Одеса 23,24,27,28/09/2021 01:40 01:42 09:39
88
Ковель Новоолексіївка 23/09/2021 01:46 01:48 10:37
88
Ковель Новоолексіївка 19,21/09/2021 01:46 01:48 10:27
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23/09/2021), при двох непарних 29,1,3 01:46 01:48 10:17
38
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 01:59 02:00 06:09
38
Запоріжжя Київ 31/10/2021; з 20/11/2021 щоденно 01:59 02:00 06:09
38
Запоріжжя Київ 1-19/11/2021 щоденно 01:59 02:00 06:11
70
Маріуполь Львів 25/04-30/10/2021 щоденно 02:12 02:14 17:39
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно 02:12 02:14 17:39
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:20 02:22 11:20
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:43 02:45 11:20
86
Львів Новоолексіївка 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:43 02:45 11:20
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 31/10/2021 щоденно 02:48 02:50 08:08
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 02:48 02:50 08:08
76
Київ Кривий Ріг з 31/10/2021 щоденно, крім 2,3/11/2021 03:18 03:20 06:23
76
Київ Кривий Ріг 28/03-30/10/2021 щоденно 03:18 03:20 06:23
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 3/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:58 04:00 06:49
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:58 04:00 06:49
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 04:25 04:28 08:43
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 6/11/2021 по парних 04:25 04:28 10:10
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 04:25 04:28 08:47
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 28/04-30/10/2021 щоденно 04:25 04:28 10:10
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 05:40 05:42 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ з 31/10/2021 щоденно 05:40 05:42 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 31/10/2021 щоденно 05:40 05:42 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 05:40 05:42 11:04
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 06:09 06:11 14:10
120
Львів Запоріжжя 4/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 06:09 06:11 14:10
42
Трускавець Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 06:32 06:34 09:35
42
Трускавець Дніпро з 31/10/2021 щоденно 06:32 06:34 09:35
242
Одеса Харків 14,16/09/2021 06:55 06:57 15:19
242
Одеса Харків 8-30/09/2021 по парних, крім 14,16/09/2021 06:55 06:57 14:59
84
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно 07:24 07:26 12:39
84
Маріуполь Київ 2/04-30/10/2021 щоденно 07:24 07:26 12:39
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 31/10/2021 щоденно 08:59 09:00 12:52
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 08:59 09:00 12:52
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 15,17,19/11/2021 11:18 11:19 15:03
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 11,13,19,21,25/10/2021 11:18 11:19 14:46
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 11,13,19,21,25/10/2021 11:18 11:19 14:59
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 31/10/2021 щоденно, крім 15,17,19/11/2021 11:18 11:19 14:46
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 31/10/2021 щоденно 16:42 16:43 20:48
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 17,21/09/2021 16:42 16:43 21:06
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 17,21/09/2021 16:42 16:43 20:48
70
Львів Маріуполь 3/07-26/09/2021 щоденно 16:53 16:55 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 16:53 16:55 06:30
70
Львів Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 16:53 16:55 06:50
70
Львів Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 16:53 16:55 06:50
70
Львів Маріуполь 27/09-30/10/2021 щоденно 16:53 16:55 06:30
41
Дніпро Трускавець з 31/10/2021 щоденно 17:31 17:33 11:07
41
Дніпро Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 17:33 17:35 11:07
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 31/10/2021 щоденно 18:59 19:00 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 18:59 19:00 22:53
120
Запоріжжя Львів 3/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:08 20:10 12:51
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних (крім 3/11/2021), при двох непарних 29,1,3 20:08 20:10 12:51
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 31/10/2021 щоденно 21:45 21:46 02:05
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 28/03-30/10/2021 щоденно 21:45 21:46 02:05
88
Новоолексіївка Ковель з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 21:53 21:55 13:36
86
Новоолексіївка Львів 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 21:53 21:55 13:00
88
Новоолексіївка Ковель 2-12/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 21:53 21:55 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 4,6,8/10/2021 22:05 22:07 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних (крім 4,6,8/10/2021), при двох непарних 30,2,4 22:05 22:07 13:36
84
Київ Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 22:09 22:11 11:03
84
Київ Маріуполь 28/03-30/10/2021 щоденно 22:09 22:11 11:03
84
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 6-9/12/2021 22:09 22:11 11:03
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 5/11/2021 по непарних 22:52 22:54 06:36
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 22:52 22:54 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 1/05-30/10/2021 щоденно 22:52 22:54 06:36
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 22:52 22:54 06:36
76
Кривий Ріг Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 23:59 00:01 04:58
76
Кривий Ріг Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 2,3/11/2021 23:59 00:01 04:58