Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Олександрія (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
231
Івано-Франківськ Генічеськ 11/06-7/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 08:38 08:41 17:50
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ 27,28,29,30,31/07/2021 05:40 05:42 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ з 2/07/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07/2021 05:40 05:42 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 2/07/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07/2021 05:40 05:42 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 27,28,29,30,31/07/2021 05:40 05:42 11:04
228
Бердянськ Київ 6/07-12/09/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07/2021 03:42 03:44 09:18
228
Бердянськ Київ 27,28,29,30,31/07/2021 03:42 03:44 09:18
228
Бердянськ Київ 29/05-5/07/2021 щоденно 03:42 03:44 09:55
186
Бердянськ Львів 12/06-12/09/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07/2021 00:33 00:35 15:40
186
Бердянськ Львів 27,28,29,30,31/07/2021 00:34 00:35 15:40
280
Генічеськ Жмеринка 28,30/07/2021 23:42 23:44 10:19
280
Генічеськ Жмеринка 14/09/2021 23:42 23:44 10:01
280
Генічеськ Жмеринка 12/06-12/09/2021 по парних (крім 28,30/07/2021), при двох непарних 30,2,4 23:42 23:44 10:19
282
Генічеськ Хмельницький 27,29,31/07/2021 23:42 23:44 11:27
282
Генічеськ Хмельницький 13/06-13/09/2021 по непарних (крім 27,29,31/07/2021), при двох непарних 29,31,3 23:42 23:44 11:27
232
Генічеськ Івано-Франківськ 4/06-6/09/2021 по парних (крім 16,20,28,30/07/2021), при двох непарних 28,30,2,4 21:09 21:11 13:08
232
Генічеськ Івано-Франківськ 16,20/07/2021 21:09 21:11 13:08
232
Генічеськ Івано-Франківськ 28,30/07/2021 21:09 21:11 13:08
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 28/03/2021 щоденно 22:52 22:54 06:36
241
Дніпро Одеса 28,30/07/2021 01:11 01:13 08:54
241
Дніпро Одеса 2-26/07/2021 по парних; 1-31/08/2021 по непарних 01:11 01:13 08:54
41
Дніпро Трускавець з 28/03/2021 щоденно 17:33 17:35 11:07
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 28/03/2021 по парних (крім 28,30/07/2021), при двох непарних 28,30,2 01:25 01:27 05:52
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 28,30/07/2021 01:25 01:27 05:52
280
Жмеринка Генічеськ 27,29,31/07/2021 03:34 03:36 12:58
280
Жмеринка Генічеськ 11/06-13/09/2021 по непарних (крім 27,29,31/07/2021), при двох непарних 29,1,3 03:34 03:36 12:58
38
Запоріжжя Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07/2021 01:59 02:00 06:09
38
Запоріжжя Київ 27,28,29,30,31/07/2021 02:04 02:05 06:13
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 27,28,29,30,31/07/2021 19:04 19:05 23:08
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 15,16,19,20,27,28,29,30,31/07/2021 18:59 19:00 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 15,16,19,20/07/2021 18:59 19:00 22:53
120
Запоріжжя Львів з 2/07/2021 (крім 17,18/08/2021) по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:08 20:10 12:51
84
Київ Маріуполь з 28/03/2021 щоденно, крім 27-31/07/2021 22:09 22:11 11:03
84
Київ Маріуполь 27-31/07/2021 щоденно 22:09 22:11 11:03
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 2/07/2021 щоденно 01:05 01:07 11:46
227
Київ Бердянськ 6/07-11/09/2021 щоденно 00:38 00:40 10:40
227
Київ Бердянськ 28/05-5/07/2021 щоденно 23:46 23:48 10:05
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 21/07/2021 11:18 11:19 14:56
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 28/03/2021 щоденно, крім 21/07/2021 11:18 11:19 14:46
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 28/03/2021 щоденно, крім 28,29,30,31/07, 1/08/2021 16:42 16:43 20:48
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 28,29,30,31/07, 1/08/2021 16:46 16:47 20:52
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 28/03/2021 щоденно 00:22 00:24 08:05
76
Київ Херсон 28,29/07/2021 03:18 03:20 10:20
75
Київ Херсон 24,25/07, 1,2,5,6,9,10,13,14,21,22,25,26/08/2021 03:18 03:20 10:20
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 28/03/2021 щоденно 21:45 21:46 02:05
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка з 2/07/2021 щоденно 01:05 01:07 09:10
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 3/04/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:58 04:00 06:49
76
Київ Кривий Ріг з 28/03/2021 щоденно, крім 24,25,27,28,29,30,31/07, 1,2,5,6,9,10,13,14,17,18,21,22,25,26/08/2021 03:18 03:20 06:23
76
Київ Кривий Ріг 27,30,31/07/2021 03:18 03:20 06:23
88
Ковель Новоолексіївка з 7/07/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:46 01:48 10:17
92
Костянтинівка Одеса 27,28,29,30,31/07/2021 01:40 01:42 09:39
92
Костянтинівка Одеса з 28/03/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07/2021 01:40 01:42 09:39
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 1/05/2021 щоденно, крім 17,18/08/2021 22:52 22:54 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 17,18/08/2021 22:52 22:54 06:36
76
Кривий Ріг Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 25,26,29,30/07, 2,3,6,7,10,11,14,15,17,18,19,22,23,26,27/08/2021 23:59 00:01 04:58
86
Львів Бердянськ 11/06-11/09/2021 щоденно 02:20 02:22 13:00
120
Львів Запоріжжя з 3/07/2021 (крім 18,20,22/07, 16,17/08/2021) по парних, при двох непарних 30,2,4 06:09 06:11 14:10
120
Львів Запоріжжя 18,20,22/07/2021 06:09 06:11 14:15
86
Львів Новоолексіївка 11/06-11/09/2021 щоденно 02:20 02:22 11:35
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:20 02:22 11:20
70
Львів Маріуполь з 1/09/2021 щоденно 16:53 16:55 06:30
70
Львів Маріуполь 28,29,30,31/07, 1/08/2021 16:56 16:58 06:30
70
Львів Маріуполь 27/07/2021 16:53 16:55 06:30
70
Львів Маріуполь 3/07-31/08/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07, 1/08/2021 16:53 16:55 06:30
84
Маріуполь Київ 27,28,29/07/2021 07:24 07:26 12:39
84
Маріуполь Київ з 2/04/2021 щоденно, крім 12-15,19-22,26-31/07, 2-5,9-12,16-19,25-27/08/2021 07:24 07:26 12:39
84
Маріуполь Київ 12-15,19-22,26/07, 2-5,9-12,16-19,25-27/08/2021 щоденно 07:24 07:26 12:39
84
Маріуполь Київ 30,31/07/2021 07:24 07:26 12:39
70
Маріуполь Львів з 25/04/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07/2021 02:12 02:14 17:39
70
Маріуполь Львів 27,28,29,30,31/07/2021 02:17 02:19 17:39
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 27,28,29,30,31/07/2021 02:48 02:50 08:08
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07/2021 02:48 02:50 08:08
88
Новоолексіївка Ковель 28,30/07/2021 22:05 22:07 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 28/03/2021 по парних (крім 28,30/07/2021), при двох непарних 30,2,4 22:05 22:07 13:36
86
Новоолексіївка Львів 12/06-12/09/2021 щоденно, крім 27,28,29,30,31/07/2021 00:33 00:35 15:40
86
Новоолексіївка Львів 13/09-31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 21:50 21:52 13:00
86
Новоолексіївка Львів 27,28,29,30,31/07/2021 00:34 00:35 15:40
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 28/03/2021 щоденно 04:25 04:28 08:47
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 16,17/08/2021 04:25 04:28 09:45
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 28/04/2021 щоденно, крім 16,17/08/2021 04:25 04:28 10:10
242
Одеса Харків 26,28/07/2021 06:55 06:57 14:59
242
Одеса Дніпро 1-31/07/2021 по непарних; 2-30/08/2021 по парних 06:55 06:57 09:43
92
Одеса Костянтинівка з 28/03/2021 щоденно 01:16 01:18 09:12
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 28,29,30,31/07, 1/08/2021 09:04 09:05 12:57
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 28,29,30,31/07, 1/08/2021 08:59 09:00 12:52
42
Трускавець Дніпро з 28/03/2021 щоденно 06:32 06:34 09:35
241
Харків Одеса 27/07/2021 01:11 01:13 08:54
76
Херсон Київ 25,26,29,30/07, 2,3,6,7,10,11,14,15,19,22,23,26,27/08/2021 23:59 00:01 04:58
282
Хмельницький Генічеськ 12/06-12/09/2021 по парних (крім 28,30/07/2021), при двох непарних 28,30,2 03:34 03:36 12:58
282
Хмельницький Генічеськ 28,30/07/2021 03:34 03:36 12:58