Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Олександрія (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
231
Івано-Франківськ Генічеськ 11-21/08/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 08:13 08:15 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 9/09/2019 08:13 08:15 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 7/06-11/09/2019 по непарних (крім 11-21/08, 9/09/2019), при двох непарних 29,31,3,5 08:13 08:15 17:28
243
Івано-Франківськ Бердянськ 1/06-1/09/2019 щоденно 14:53 14:55 00:40
228
Бердянськ Київ 1/06-31/07, 1-23/09/2019 по непарних; 2-30/08/2019 по парних 04:17 04:19 10:39
116
Бердянськ Київ з 31/03/2019 щоденно 05:37 05:39 11:00
244
Бердянськ Івано-Франківськ 3/06-3/09/2019 щоденно 12:04 12:06 05:43
280
Генічеськ Жмеринка 1-31/08/2019 щоденно (крім 10,18,24/08/2019); 2-22/09/2019 по парних 23:46 23:48 09:22
232
Генічеськ Івано-Франківськ 6/06-10/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 21:00 21:02 13:08
118
("БУКОВИНА")
Генічеськ Чернівці 1/06-9/09/2019 щоденно 13:05 13:07 07:57
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 27/10/2019 щоденно 22:51 22:53 06:18
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 31/03-26/10/2019 щоденно 22:51 22:53 06:18
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 6,7,10,11,14,15,18,19,22,23,26,27,30,31/08/2019 02:38 02:40 07:08
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 27/10/2019 щоденно 02:38 02:40 07:08
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 17:34 17:36 11:11
41
Дніпро Трускавець 31/03-26/10/2019 щоденно 17:34 17:36 11:11
85
безпересадковий вагон
Дніпро Пшемисль 9,17,23,25/08/2019 21:34 21:36 17:46
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург з 27/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 05:37 05:39 12:21
280
Жмеринка Генічеськ 1-30/08/2019 щоденно (крім 9,17,23/08/2019); 1-21/09/2019 по непарних 03:12 03:14 12:55
104
Жмеринка Маріуполь 1,6,7,14,15,20,21,28,29/09, 4,5,12,13,18,19,26/10/2019 00:40 00:42 13:00
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 31/03/2019 щоденно 19:05 19:06 22:53
38
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно 02:04 02:05 06:07
38
Запоріжжя Київ з 5/06-26/10/2019 щоденно 02:04 02:05 06:07
120
Запоріжжя Львів з 27/10/2019 щоденно 20:11 20:13 12:37
120
Запоріжжя Львів до 26/10/2019 щоденно 20:11 20:13 12:37
84
Київ Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 21:47 21:49 11:05
84
Київ Маріуполь до 26/10/2019 щоденно 21:47 21:49 11:05
227
Київ Бердянськ 21-31/08/2019 по непарних, 2-22/09/2019 по парних 23:55 23:57 10:06
227
Київ Бердянськ 2/06-30/07/2019 по парних; 1-19/08/2019 по непарних 23:55 23:57 10:06
116
Київ Бердянськ з 20/08/2019 щоденно 00:11 00:13 11:50
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 5/06/2019 щоденно, крім 5-9,12/08/2019 16:36 16:37 20:42
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 29/07-9/08, 12-23/08, 2-12,16-22/09, 30/09-10/10, 14-25/10/2019 щоденно 10:52 10:53 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім 29/07-9/08, 12-23/08, 2-12,16-22/09, 30/09-10/10, 14-25/10/2019 10:52 10:53 14:25
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 27/10/2019 щоденно 03:37 03:39 06:40
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 5,6,9,10,13,14,17,18,21,22,25,26,29,30/08/2019 03:37 03:39 06:40
12
Київ Новоолексіївка 23/09-26/10/2019 щоденно 23:55 23:57 07:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 27/10/2019 щоденно 23:55 23:57 07:40
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 4,5,8,9,10,12,13,17,18,20,21,25,26,28,29/08/2019 03:04 03:06 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно 03:04 03:06 06:10
104
Київ Маріуполь 3,5,9,11,13,17,19,23,25,27/09, 1,3,7,9,11,15,17,21,23,25/10/2019 00:40 00:42 13:00
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ до 26/10/2019 щоденно 21:19 21:20 01:43
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно 21:19 21:20 01:43
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Херсон 8/08/2019 03:04 03:06 10:30
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Херсон 4,5,9,10,12,13,17,18,20,21,25,26,28,29/08/2019 03:04 03:06 10:30
80
("ДНІПРО")
Київ Новоолексіївка 5,6,9,10,13,14,17,18,21,22,25,26,29,30/08/2019 03:37 03:39 13:44
136
Київ Покровськ з 20/08/2019 щоденно 00:11 00:13 07:37
88
Ковель Новоолексіївка 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:25 02:27 11:15
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:25 02:27 11:15
92
Костянтинівка Одеса 1/04-26/10/2019 щоденно 21:43 21:45 05:23
92
Костянтинівка Одеса з 27/10/2019 щоденно 21:43 21:45 05:23
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 27/10/2019 щоденно 22:51 22:53 06:18
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 31/03-26/10/2019 щоденно 22:51 22:53 06:18
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 5,6,9,10,11,13,14,18,19,21,22,26,27,29,30/08/2019 00:04 00:06 04:58
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 27/10/2019 щоденно 00:04 00:06 04:58
120
Львів Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 05:53 05:55 14:35
120
Львів Запоріжжя 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 05:53 05:55 14:43
120
Львів Запоріжжя до 26/10/2019 щоденно, крім 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 05:53 05:55 14:35
86
Львів Новоолексіївка 8/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 31/05-7/09/2019 щоденно 02:25 02:27 11:15
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:25 02:27 11:15
70
Львів Маріуполь 18-22,25-27/08/2019 щоденно 16:16 16:18 06:45
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 18-22,25-27/08/2019 16:16 16:18 06:30
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 16:16 16:18 06:30
84
Маріуполь Київ з 27/10/2019 щоденно 07:31 07:33 12:38
84
Маріуполь Київ до 26/10/2019 щоденно 07:31 07:33 12:38
104
Маріуполь Жмеринка 1,6,7,14,15,20,21,28,29/09, 4,5,12,13,18,19,26/10/2019 02:54 02:56 12:37
104
Маріуполь Київ 2,4,8,10,12,16,18,22,24,26,30/09, 2,6,8,10,14,16,20,22,24/10/2019 02:54 02:56 08:05
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 02:14 02:16 17:29
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 02:14 02:16 17:27
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 27/10/2019 щоденно 04:17 04:19 09:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 24/09-26/10/2019 щоденно 04:17 04:19 09:15
80
("ДНІПРО")
Новоолексіївка Київ 6,7,10,11,14,15,18,19,22,23,26,27,30,31/08/2019 02:38 02:40 07:08
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 21:34 21:36 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 3/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 21:34 21:36 13:36
86
Новоолексіївка Львів 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 1/06-8/09/2019 щоденно 21:34 21:36 12:49
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 21:34 21:36 12:49
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 27/10/2019 щоденно 05:08 05:10 08:50
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 05:08 05:10 09:00
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 05:08 05:10 08:50
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно 05:08 05:10 10:10
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 31/03-26/10/2019 щоденно 05:08 05:10 10:10
92
Одеса Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 00:36 00:38 09:11
92
Одеса Костянтинівка 20/08-26/10/2019 щоденно 00:36 00:38 09:11
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ до 26/10/2019 щоденно 09:01 09:02 12:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно 09:01 09:02 12:48
135
Покровськ Київ з 31/03/2019 щоденно 05:37 05:39 11:00
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 10,18,24,26/08/2019 16:16 16:18 19:43
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро з 20/08/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:11 00:13 03:03
42
Трускавець Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 06:06 06:08 09:22
42
Трускавець Дніпро 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 06:06 06:08 09:32
42
Трускавець Дніпро з 27/10/2019 щоденно 06:06 06:08 09:22
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Херсон Київ 5,6,9,10,11,13,14,18,19,21,22,26,27,29,30/08/2019 00:04 00:06 04:58
114
("БУКОВИНА")
Чернівці Генічеськ 30/05-7/09/2019 щоденно 15:26 15:28 00:30