Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Олександрія (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
116
Бердянськ Київ з 27/10/2019 щоденно 05:37 05:39 11:00
116
Бердянськ Київ до 26/10/2019 щоденно 05:37 05:39 11:00
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 7-25/10/2019 по непарних 22:51 22:53 06:18
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:51 22:53 06:18
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 02:38 02:40 07:08
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 27/10/2019 щоденно 02:38 02:40 07:08
275
Дніпро Львів 10-24/10/2019 по парних 19:28 19:30 11:24
203
Дніпро Львів 11-25/10/2019 по непарних 18:42 18:44 05:40
41
Дніпро Трускавець 31/03-26/10/2019 щоденно 17:34 17:36 11:11
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 17:34 17:36 11:11
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/10-3/11/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 05:37 05:39 12:21
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 05:37 05:39 12:21
38
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно 02:04 02:05 06:07
38
Запоріжжя Київ 5/06-26/10/2019 щоденно 02:04 02:05 06:07
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно 19:05 19:06 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 11,15/10/2019 19:05 19:06 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 11,15/10/2019 19:05 19:06 22:53
120
Запоріжжя Львів з 27/10/2019 щоденно 20:11 20:13 12:37
120
Запоріжжя Львів до 26/10/2019 щоденно 20:11 20:13 12:37
84
Київ Маріуполь до 26/10/2019 щоденно 21:47 21:49 11:05
84
Київ Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 21:47 21:49 11:05
116
Київ Бердянськ з 27/10/2019 щоденно 00:11 00:13 11:45
116
Київ Бердянськ до 26/10/2019 щоденно 00:11 00:13 11:50
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 10,14,19,20/10/2019 щоденно 10:52 10:53 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 25/10/2019 10:52 10:53 14:45
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 21/10/2019 10:52 10:53 14:54
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 28-31/10, 1-8,11-29/11/2019 10:52 10:53 14:25
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 16:45 16:46 20:51
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 10,11/10, 14-25/10/2019 10:52 10:53 14:25
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 17/10/2019 10:52 10:53 14:50
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 11/10/2019 10:52 10:53 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 15/10/2019 10:52 10:53 14:44
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28,29,30/10/2019 10:52 10:53 14:45
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/10/2019, 1-8,11-29/11/2019 щоденно 10:52 10:53 14:35
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 5/06-26/10/2019 щоденно 16:36 16:37 20:42
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 23/10/2019 10:52 10:53 14:50
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 16,18,22/10/2019 10:52 10:53 14:45
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 24/10/2019 10:52 10:53 14:50
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно 03:37 03:39 06:40
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 27/10/2019 щоденно 03:37 03:39 06:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 27/10/2019 щоденно 23:55 23:57 07:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 23/09-26/10/2019 щоденно 23:55 23:57 07:40
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно 03:04 03:06 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг 31/03-26/10/2019 щоденно 03:04 03:06 06:10
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно 21:19 21:20 01:43
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ до 26/10/2019 щоденно 21:19 21:20 01:43
136
Київ Покровськ до 26/10/2019 щоденно 00:11 00:13 07:37
136
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно 00:11 00:13 07:37
88
Ковель Новоолексіївка 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:25 02:27 11:15
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:25 02:27 11:15
92
Костянтинівка Одеса з 27/10/2019 щоденно 21:43 21:45 05:23
92
Костянтинівка Одеса 1/04-26/10/2019 щоденно 21:43 21:45 05:23
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:51 22:53 06:18
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 7-26/10/2019 по непарних 22:51 22:53 06:18
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 00:04 00:06 04:58
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 27/10/2019 щоденно 00:04 00:06 04:58
204
Львів Дніпро 10-24/10/2019 по парних 08:28 08:30 11:38
120
Львів Запоріжжя до 26/10/2019 щоденно, крім 6-9/10, 13,14,18,19,24/10/2019 05:53 05:55 14:35
120
Львів Запоріжжя 6-9,13,14,18,19,24/10/2019 щоденно 05:53 05:55 14:43
120
Львів Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 30/10-07/11, 10-28/11/2019 05:53 05:55 14:35
120
Львів Запоріжжя 30/10-07/11, 10-28/11/2019 щоденно 05:53 05:55 14:43
86
Львів Новоолексіївка 8/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:25 02:27 11:15
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:25 02:27 11:15
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно 16:16 16:18 06:30
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 16:16 16:18 06:30
84
Маріуполь Київ до 26/10/2019 щоденно 07:31 07:33 12:38
84
Маріуполь Київ з 27/10/2019 щоденно 07:31 07:33 12:38
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 02:14 02:16 17:29
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 02:14 02:16 17:27
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 27/10/2019 щоденно 04:17 04:19 09:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 28/09-26/10/2019 щоденно 04:17 04:19 09:15
86
Новоолексіївка Ковель 29/10, 1,3/11/2019 21:34 21:36 14:07
86
Новоолексіївка Ковель 11,15/10/2019 21:34 21:36 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 3/04-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 21:34 21:36 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 29/10, 1,3/11/2019), при двох непарних 29,31,3 21:34 21:36 13:36
86
Новоолексіївка Львів 11,15/10/2019 21:34 21:36 12:49
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 21:34 21:36 12:49
86
Новоолексіївка Львів 9/09-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 21:34 21:36 12:49
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/10-06/11, 10-28/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 05:08 05:10 09:00
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 14-24/10/2019 по парних 05:08 05:10 09:00
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 10,12,26/10/2019 05:08 05:10 08:50
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 08/11/2019 та з 30/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 05:08 05:10 08:50
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 05:08 05:10 10:10
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 8-26/10/2019 по парних 05:08 05:10 10:10
92
Одеса Костянтинівка 20/08-26/10/2019 щоденно 00:36 00:38 09:11
92
Одеса Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 00:36 00:38 09:11
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ до 26/10/2019 щоденно 09:01 09:02 12:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно 09:01 09:02 12:48
135
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно 05:37 05:39 11:00
135
Покровськ Київ до 26/10/2019 щоденно 05:37 05:39 11:00
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 27/10-4/11/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:11 00:13 03:03
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 20/08-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:11 00:13 03:03
42
Трускавець Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 29/09-9/10, 13-24/10/2019 06:06 06:08 09:22
42
Трускавець Дніпро 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 06:06 06:08 09:32
42
Трускавець Дніпро з 08/11/2019 щоденно, крім 10-28/11/2019 06:06 06:08 09:28
42
Трускавець Дніпро 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 06:06 06:08 09:38