Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Корсунь (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв 28/03-30/10/2021 щоденно 00:34 00:36 07:40
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв з 31/10/2021 щоденно 00:34 00:36 07:40
86
Новоолексіївка Львів 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 01:30 01:32 13:00
88
Новоолексіївка Ковель з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 01:50 01:52 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 01:50 01:52 13:36
187
Миколаїв Ковель 15/05-11/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:50 01:52 13:36
42
Трускавець Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 02:49 02:59 09:35
42
Трускавець Дніпро з 31/10/2021 щоденно 02:49 02:59 09:35
186
Бердянськ Львів 12/06-12/09/2021 щоденно 03:52 03:54 15:40
86
Новоолексіївка Львів 13/09-29/10/2021 по непарних 03:52 03:54 15:40
86
Новоолексіївка Львів 12/06-12/09/2021 щоденно 03:52 03:54 15:40
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 04:51 04:53 06:52
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ з 31/10/2021 щоденно 04:51 04:53 06:52
72
Запоріжжя Київ 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:16 05:18 07:04
70
Маріуполь Львів 25/04-30/10/2021 щоденно 06:06 06:08 17:39
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно 06:06 06:08 17:39
84
Маріуполь Київ 2-5,9-12,16-19,25-27/08/2021 щоденно 10:48 10:50 12:39
84
Маріуполь Київ 6,7/08/2021 10:48 10:50 12:39
84
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно 10:48 10:50 12:39
84
Маріуполь Київ 2/04-30/10/2021 щоденно, крім 2-7,9-12,16-19,25-27/08/2021 10:48 10:50 12:39
70
Львів Маріуполь 3/07-31/08/2021 щоденно 12:55 12:57 06:30
70
Львів Маріуполь 1/09-30/10/2021 щоденно 12:55 12:57 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 12:55 12:57 06:30
84
Київ Маріуполь 28/03-30/10/2021 щоденно 18:24 18:27 11:03
84
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 18:24 18:27 11:03
41
Дніпро Трускавець з 31/10/2021 щоденно 20:55 20:57 11:07
41
Дніпро Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 21:05 21:07 11:07
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:06 22:08 11:20
188
Ковель Миколаїв 8/07-10/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:06 22:08 10:13
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:06 22:08 10:17
72
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:14 22:16 07:49
86
Львів Бердянськ 11/06-11/09/2021 щоденно 22:33 22:35 13:00
86
Львів Новоолексіївка 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:33 22:35 11:20
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:33 22:35 11:20
86
Львів Новоолексіївка 11/06-11/09/2021 щоденно 22:33 22:35 11:35