Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Корсунь (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
275
Дніпро Львів 10-24/10/2019 по парних 23:19 23:24 11:24
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 21:05 21:07 11:11
41
Дніпро Трускавець 31/03-26/10/2019 щоденно 21:05 21:07 11:11
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ до 26/10/2019 щоденно 03:58 04:00 05:52
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно 03:58 04:00 05:52
84
Київ Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 18:16 18:18 11:05
84
Київ Маріуполь до 26/10/2019 щоденно 18:16 18:18 11:05
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 22:05 22:07 07:49
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя до 26/10/2019 щоденно 22:05 22:07 07:49
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:17 22:19 11:15
88
Ковель Новоолексіївка 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:17 22:19 11:15
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 02:01 02:03 12:12
128
Ковель Харків 17,21,23/10/2019 02:01 02:03 12:21
128
Ковель Харків 1/04-25/10/2019 по непарних (крім 17,21,23/10/2019), при двох непарних 27,29,1 02:01 02:03 12:12
110
Львів Херсон 30/09-26/10/2019 по парних 03:21 03:23 10:56
110
Львів Херсон з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 03:21 03:23 10:54
276
Львів Дніпро 11-25/10/2019 по непарних 01:31 01:33 08:36
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:27 22:29 11:15
86
Львів Новоолексіївка 8/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:27 22:29 11:15
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 12:46 12:48 06:30
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно 12:46 12:48 06:30
84
Маріуполь Київ з 27/10/2019 щоденно 10:49 10:51 12:38
84
Маріуполь Київ до 26/10/2019 щоденно 10:49 10:51 12:38
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 06:01 06:03 17:27
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 06:01 06:03 17:29
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 27/10/2019 щоденно 04:48 04:50 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне до 26/10/2019 щоденно 04:48 04:50 14:35
86
Новоолексіївка Ковель 3/04-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 01:36 01:38 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 29/10, 1,3/11/2019), при двох непарних 29,31,3 01:36 01:38 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 11,15/10/2019 01:36 01:38 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 29/10, 1,3/11/2019 01:36 01:38 14:07
86
Новоолексіївка Львів 11,15/10/2019 01:25 01:27 12:49
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:25 01:27 12:49
86
Новоолексіївка Львів 9/09-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 01:25 01:27 12:49
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 27/10/2019 щоденно 00:35 00:37 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв до 26/10/2019 щоденно 00:35 00:37 07:18
42
Трускавець Дніпро 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 02:32 02:34 09:32
42
Трускавець Дніпро 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 02:32 02:34 09:38
42
Трускавець Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 29/09-9/10, 13-24/10/2019 02:32 02:34 09:22
42
Трускавець Дніпро з 08/11/2019 щоденно, крім 10-28/11/2019 02:32 02:34 09:28
127
Харків Ковель 16/10/2019 01:36 01:38 13:36
127
Харків Ковель 2/04-26/10/2019 по парних (крім 16,18,22,24/10/2019); при двох непарних 28,30,2 01:36 01:38 13:36
127
Харків Ковель 18,22,24/10/2019 01:36 01:38 13:36
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 01:36 01:38 13:36
109
Херсон Львів з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3 20:51 20:53 08:24
109
Херсон Львів 7-25/10/2019 по непарних 20:51 20:53 08:24