Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Помічна (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
148
Одеса Київ 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 00:36 00:56 09:24
148
Одеса Київ 30/05-19/09/2021 щоденно; 21/09-29/10/2021 по непарних 00:36 00:56 09:24
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 01:02 01:06 08:47
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 6/11/2021 по парних 01:02 01:06 10:10
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 01:02 01:06 08:43
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 28/04-30/10/2021 щоденно 01:02 01:06 10:10
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 02:08 02:11 06:36
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 02:08 02:11 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 1/05-30/10/2021 щоденно 02:08 02:11 06:36
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 5/11/2021 по непарних 02:08 02:11 06:36
120
Львів Запоріжжя 4/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:59 03:02 14:10
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 02:59 03:02 14:10
120
Львів Запоріжжя 2/11/2021 02:59 03:02 14:10
242
Одеса Харків 14,16/09/2021 03:56 03:58 15:19
242
Одеса Харків 8-30/09/2021 по парних, крім 14,16/09/2021 03:56 03:58 14:59
241
Харків Одеса 9/09-1/10/2021 по непарних 04:19 04:21 08:54
92
Костянтинівка Одеса 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 05:02 05:04 09:39
92
Костянтинівка Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 05:02 05:04 09:39
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 07:36 07:38 12:18
269
Лисичанськ Одеса 1/09-29/10/2021 по непарних (крім 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021) 07:36 07:38 12:10
269
Харків Одеса 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021 07:36 07:38 12:10
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 2/09-30/10/2021 по парних 07:36 07:38 12:10
92
Одеса Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно 21:47 21:50 09:12
92
Одеса Костянтинівка 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 21:47 21:50 09:12
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 23:41 23:45 15:34
270
Одеса Лисичанськ 2/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021) 23:41 23:45 15:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 31/10/2021 23:41 23:45 08:34
270
Одеса Харків 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021 23:41 23:45 08:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 1/09-29/10/2021 по непарних 23:41 23:45 08:34
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних (крім 3/11/2021), при двох непарних 29,1,3 23:43 23:46 12:51
120
Запоріжжя Львів 3/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:43 23:46 12:51
120
Запоріжжя Львів 3/11/2021 23:43 23:46 12:51
148
Київ Одеса 30/05-19/09/2021 щоденно; 20/09-30/10/2021 по парних 23:54 00:16 05:11
148
Київ Одеса 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 23:56 00:16 05:11