Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Кам'Янка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
127
Харків Ковель 12/06/2019 00:05 00:06 13:36
127
Харків Ковель 10,14/06/2019 00:05 00:06 13:36
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних (крім 10-14/06/2019); при двох непарних 28,30,2 00:05 00:06 13:36
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 31/03/2019 щоденно 02:17 02:19 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 19/05/2019 щоденно 02:57 02:59 14:35
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних (крім 11/06/2019), при двох непарних 27,29,1 03:29 03:31 12:12
128
Ковель Харків 11/06/2019 03:29 03:31 12:14
42
Трускавець Дніпро з 31/03/2019 щоденно 04:23 04:25 09:22
228
Бердянськ Київ 1/06-31/07, 1-23/09/2019 по непарних; 2-30/08/2019 по парних 05:58 06:00 10:39
135
Покровськ Київ з 31/03/2019 щоденно 07:21 07:23 11:00
116
Бердянськ Київ з 31/03/2019 щоденно 07:21 07:23 11:00
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург з 27/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 07:21 07:23 12:21
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:06 10:10 17:47
61
Москва Миколаїв з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:06 10:10 15:47
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:51 16:53 11:12
62
Миколаїв Москва з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:51 16:53 11:12
41
Дніпро Трускавець 13-31/05/2019 щоденно, крім 18,19,25,26/05/2019 19:23 19:25 11:11
41
Дніпро Трускавець 3-7,10-14,18-21,24-27/06/2019 щоденно 19:23 19:25 11:11
41
Дніпро Трускавець з 31/03/2019 щоденно, крім 13-17,20-24,27-31/05, 3-7,10-14,18-21,24-27/06/2019 19:23 19:25 11:11
227
Київ Бердянськ 31/05, 2/06-30/07, 2-22/09/2019 по парних; 1-31/08/2019 по непарних 22:13 22:15 10:06
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро з 18/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:34 22:36 03:06
136
Київ Покровськ з 31/03/2019 щоденно 22:34 22:36 07:37
116
Київ Бердянськ з 31/03/2019 щоденно 22:34 22:36 11:50