Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Ім.Тараса Шевченка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
127
Харків Ковель 10,14/06/2019 00:27 00:32 13:36
127
Харків Ковель 12/06/2019 00:27 00:32 13:36
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних (крім 10-14/06/2019); при двох непарних 28,30,2 00:27 00:32 13:36
237
Київ Дніпро 14,17,27,30/06/2019 00:32 00:51 06:12
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 30/05-9/06/2019 щоденно, 13/06/2019 00:47 01:28 08:20
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 11,12/06/2019 00:47 01:28 08:20
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 10,14/06/2019 00:47 01:28 08:20
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 31/03/2019 щоденно, крім 14,15,17,18,25,26,30/06, 1,3,4,8,9,11,12,17,19,20,24,25,27,28/07, 1,2,4,9,10,12,13,17,18,20,21,25,26,29/08/2019 00:58 01:03 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Херсон 14,15,17,18,25,26,30/06, 1,3,4,8,9,11,12,17,19,20,24,25,27,28/07, 1,2,4,9,10,12,13,17,18,20,21,25,26,29/08/2019 00:58 01:03 10:30
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 30/05-14/06/2019 щоденно 01:03 01:45 09:12
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 30/05-14/06/2019 щоденно 01:03 01:45 09:12
280
Жмеринка Дніпро 29/05, 2/06/2019 01:06 01:21 06:48
280
Жмеринка Генічеськ 4,6,10,12,18,20,24,26/06/2019; 5/06-21/09/2019 по непарних 01:06 01:21 12:55
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 31/03/2019 щоденно 01:38 01:58 07:18
280
Генічеськ Жмеринка 5,7,11,13,19,21,25,27/06/2019; 6/06-22/09/2019 по парних 01:42 01:57 09:22
280
Дніпро Жмеринка 30/05, 3/06/2019 01:42 01:57 09:22
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Херсон Київ 15,16,18,19,26,27/06, 1,2,4,5,9,10,12,13,18,20,21,25,26,28,29/07, 2,3,5,10,11,13,14,18,19,21,22,26,27,30/08/2019 02:02 02:07 04:58
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ 3/06/2019 02:02 02:07 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 3,15,16,18,19,26,27/06, 1,2,4,5,9,10,12,13,18,20,21,25,26,28,29/07, 2,3,5,10,11,13,14,18,19,21,22,26,27,30/08/2019 02:02 02:07 04:58
256
Львів Херсон 6,10,14,18,22,26,30/06/08/2019; 4,8,12,16/07/09/2019; додатково 2/06, 20,24,28/07, 1/08/2019 02:35 02:56 09:02
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 31/03/2019 щоденно 02:55 03:00 05:52
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 22,26,30/05/2019; 4,8,12,16,20,24,28/06/08/10/11/12/2019, 3/08 (крім 4/08); 2,6,10,14,18,22,26,30/07, 1,6,10,14,18,20,24,28/09/2019 02:58 03:28 04:06
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних (крім 11/06/2019), при двох непарних 27,29,1 03:05 03:10 12:12
128
Ковель Харків 11/06/2019 03:05 03:10 12:14
298
Київ Херсон 3/06/2019 03:15 03:30 12:40
298
Київ Херсон 30/05-22/09/2019 щоденно, крім 3/06/2019 03:15 03:30 12:40
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 19/05/2019 щоденно 03:20 03:44 14:35
120
Львів Запоріжжя 9,11,12/06/2019 03:24 03:42 14:43
120
Львів Запоріжжя 30/05-14/06/2019, крім 9,11,12/06/2019 03:24 03:42 14:35
148
Одеса Київ з 31/03/2019 щоденно 03:33 04:07 09:24
42
Трускавець Дніпро з 31/03/2019 щоденно 03:36 04:03 09:22
102
Херсон Київ 31/03-30/05/2019, з 24/09/2019 щоденно 03:52 04:07 06:56
3
Ужгород Запоріжжя 27/05/2019 03:53 03:56 10:18
3
Ужгород Запоріжжя з 19/04/2019 по непарних (крім 19,21,23,27,29/05/2019), при двох непарних 29, 31, 3, 5 03:53 03:56 10:14
3
Ужгород Запоріжжя 19,21,23,29/05/2019 03:53 03:56 10:24
8
Одеса Харків 30/05-14/06/2019 щоденно 04:16 04:51 12:27
70
Маріуполь Львів з 31/03/2019 щоденно 04:20 04:35 17:27
110
Львів Херсон з 31/03/2019 щоденно 04:24 04:39 10:56
7
Харків Одеса 30/05-14/06/2019 щоденно 04:40 05:15 12:04
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 30/05-14/06/2019 щоденно 05:06 05:44 11:40
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 30/05-14/06/2019 щоденно 05:06 05:44 12:32
298
Херсон Київ 31/05-23/09/2019 щоденно 05:50 06:05 09:15
231
Івано-Франківськ Генічеськ 7/06-11/09/2019 по непарних (крім 29/05-13/06/2019, 19,21/06/2019), при двох непарних 29,31,3,5 05:52 06:10 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 29/05-13/06/2019 по непарних 05:52 06:10 17:28
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 31/03-30/05/2019, з 24/09/2019 щоденно 06:05 06:10 09:15
228
Бердянськ Київ 1/06-31/07, 1-23/09/2019 по непарних; 2-30/08/2019 по парних 06:21 06:39 10:39
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 31/03/2019 щоденно, крім 1/06-10/08/2019 06:55 07:13 17:36
133
Львів Миколаїв 19,20,21/06/2019 06:55 07:13 17:36
133
Івано-Франківськ Миколаїв 1/06-10/08/2019 щоденно, крім 19,20,21/06/2019 06:55 07:13 17:36
781
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Черкаси Київ з 31/03/2019 щоденно, крім віторка та середи 07:00 07:20 10:07
135
Покровськ Київ з 31/03/2019 щоденно 07:44 07:47 11:00
116
Бердянськ Київ з 31/03/2019 щоденно 07:44 07:47 11:00
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург з 27/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 07:44 07:47 12:21
162
Миколаїв Київ 8,12,14,22,28,30/06, 6,12,14,20,24,26,30/07, 2,10,16,20,24,26,30/08/2019 08:05 08:22 12:28
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 24-26,30/06, 1-4,7-11,14-18,21-25,28-31/07, 1,4-8,11/08/2019 щоденно 09:07 09:12 13:18
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 31/05-23/09/2019 щоденно, крім 24-26,30/06, 1-4,7-11,14-18,21-25,28-31/07, 1,4-8,11/08/2019 09:07 09:12 12:20
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:08 09:46 17:47
61
Москва Миколаїв з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:08 09:46 15:47
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім 20-24,27-31/05, 10,12,13/06/2019 09:23 09:24 14:25
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 22-24,29-31/05/2019 щоденно 09:23 09:24 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 20,21,27,28/05/2019 09:23 09:24 14:33
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 10,12,13/06/2019 09:23 09:24 14:35
84
Маріуполь Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 24-26,30/06, 1,2-4,7-11,14-18,21-25,28-31/07, 1,4-8,11/08/2019 09:30 09:48 12:38
84
Маріуполь Київ 24-26,30/06, 1,2-4,7-11,14-18,21-25,28-31/07, 1,4-8,11/08/2019 щоденно 09:30 09:48 13:36
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 щоденно 10:31 10:32 13:43
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 10:31 10:32 12:48
243
Івано-Франківськ Бердянськ 1/06-1/09/2019 щоденно, крім 19,20/06/2019 12:45 13:00 00:40
243
Івано-Франківськ Бердянськ 19,20/06/2019 12:45 13:00 00:40
114
("БУКОВИНА")
Чернівці Генічеськ 30/05-7/09/2019 щоденно 13:10 13:26 00:30
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 26/05, 2,8,16,20,22,28,30/06, 6,14,20,28/07, 4,10,18,24,26/08, 8,22/09, 6,14,20/10, 10,24/11/2019 14:00 14:15 19:43
70
Львів Маріуполь 21,28/05/2019 14:00 14:15 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/03/2019 щоденно, крім 21,28/05/2019 14:00 14:15 06:30
244
Бердянськ Івано-Франківськ 3/06-3/09/2019 щоденно, крім 19,20/06/2019 14:16 14:37 05:43
244
Бердянськ Івано-Франківськ 19,20/06/2019 14:16 14:37 07:39
201
Херсон Київ 31/05/2019 14:44 14:58 19:14
101
Херсон Київ 1/06-23/09/2019 щоденно 14:44 14:58 19:14
118
("БУКОВИНА")
Генічеськ Чернівці 1/06-9/09/2019 щоденно 15:02 15:17 07:57
237
Дніпро Київ 14,17,27,30/06/2019 15:42 15:57 20:06
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:15 17:45 11:12
62
Миколаїв Москва з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:15 17:45 11:12
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 щоденно 18:29 18:34 04:49
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 30/05-22/09/2019 щоденно, крім 25-27/06, 1-5,8-12,15-19,22-26,29-31/07, 1,2,5-9,12/08/2019 18:29 18:34 04:49
161
Київ Миколаїв 9,13,15,23,29/06, 1,7,13,15,21,25,27,31/07, 3,11,17,21,25,27,31/08/2019 18:50 19:04 04:53
84
Київ Маріуполь з 31/03/2019 щоденно 19:26 19:57 11:05
109
Херсон Львів з 31/03/2019 щоденно 19:32 19:47 08:24
41
Дніпро Трускавець 3-7,10-14,18-21,24-27/06/2019 щоденно 19:46 20:01 11:11
41
Дніпро Трускавець з 31/03/2019 щоденно, крім 13-17,20-24,27-31/05, 3-7,10-14,18-21,24-27/06/2019 19:46 20:01 11:11
41
Дніпро Трускавець 13-31/05/2019 щоденно, крім 18,19,25,26/05/2019 19:46 20:01 11:11
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 31/03/2019 щоденно 19:50 19:51 01:43
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 21,25,29/05, 1/06/2019; 5,9,13,17,21,25,29/06/08/2019; 3,7,11,15,19,23,27/07/09/10/11/12/2019; 31/07/2019 20:07 20:52 10:36
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 20-24,27-31/05/2019 щоденно 20:35 20:36 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 3/06/2019 20:35 20:36 00:02
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 20-24,27-31/05, 3/06/2019 20:35 20:36 22:53
148
Київ Одеса з 31/03/2019 щоденно 20:51 21:15 05:14
227
Київ Бердянськ 31/05, 2/06-30/07, 2-22/09/2019 по парних; 1-31/08/2019 по непарних 21:23 21:54 10:06
255
Херсон Львів 7,11,15,19,23,27/06/08/2019; 5,9,13,17/07/09/2019; додатково 3/06, 1,21,25,29/07, 2,31/08/2019 21:52 22:09 11:24
116
Київ Бердянськ з 31/03/2019 щоденно 21:58 22:15 11:50
136
Київ Покровськ з 31/03/2019 щоденно 21:58 22:15 07:37
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро з 18/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:58 22:15 03:06
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 31/03-29/05/2019, з 23/09/2019 щоденно 22:03 22:08 07:48
782
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Черкаси з 31/03/2019 щоденно, крім віторка та середи 22:39 22:59 23:34
120
Запоріжжя Львів 30/05-14/06/2019 щоденно 22:52 23:07 12:37
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно 23:02 23:07 07:49
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно, крім 18,19,20/06/2019 23:06 23:21 13:35
134
Миколаїв Львів 18,19,20/06/2019 23:06 23:21 10:49
102
Київ Херсон 31/03-29/05/2019, з 24/09/2019 щоденно 23:12 23:27 08:15
102
Київ Херсон 30/05-23/09/2019 щоденно 23:12 23:27 06:18
232
Генічеськ Івано-Франківськ 6/06-10/09/2019 по парних (крім 18,20/06/2019), при двох непарних 28,30,2,4 23:16 23:31 13:08
88
Ковель Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:19 00:26 11:15
86
Львів Новоолексіївка 2/04-30/05, з 8/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 31/05-7/09/2019 щоденно 23:36 00:26 11:15
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 30/05/2019 23:45 00:35 08:24
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 31/05-14/06/2019 щоденно 23:45 00:35 08:21
86
Новоолексіївка Ковель 21,23,27,29,31/05/2019 23:47 00:32 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 3/04/2019 по непарних (крім 21,23,27-31/05/2019), при двох непарних 29,31,3 23:47 00:32 13:36
85
безпересадковий вагон
Дніпро Пшемисль 25/05, 1,7,15,19,21,27,29/06, 5,13,19,27/07, 3,9,17,23,25/08, 7,21/09, 5,13,19/10, 9,23/11/2019 23:47 00:23 17:46
86
Новоолексіївка Львів 21,23,27,29,31/05/2019 23:47 00:23 12:49
86
Новоолексіївка Львів 3/04-31/05, з 9/09/2019 по непарних (крім 21,23,27-31/05/2019), при двох непарних 29,31,3; 1/06-8/09/2019 щоденно 23:47 00:23 12:49