Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Ім.Тараса Шевченка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
102
Київ Херсон з 31/10/2021 щоденно 00:05 00:27 09:06
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 00:29 00:46 13:36
76
Київ Кривий Ріг з 31/10/2021 щоденно, крім 2,3/11/2021 01:07 01:11 06:23
76
Київ Кривий Ріг 28/03-30/10/2021 щоденно 01:07 01:11 06:23
76
Київ Кривий Ріг 2,3/11/2021 01:07 01:11 05:42
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв 28/03-30/10/2021 щоденно 01:42 02:09 07:40
122
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв з 31/10/2021 щоденно 01:42 02:09 07:40
76
Кривий Ріг Київ 2,3/11/2021 02:02 02:07 04:58
76
Кривий Ріг Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 2,3/11/2021 02:02 02:07 04:58
76
Кривий Ріг Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 02:02 02:07 04:58
86
Новоолексіївка Львів 13/09-29/10/2021 по непарних 02:32 02:47 15:40
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/09, 1,3,4,6,10,12,16/10/2021 02:56 03:24 23:30
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ з 31/10/2021 щоденно 03:31 03:47 06:52
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 03:31 03:47 06:52
148
Одеса Київ 30/05-19/09/2021 щоденно; 21/09-29/10/2021 по непарних 03:33 03:59 09:24
148
Одеса Київ 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 03:33 03:59 09:24
102
Херсон Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 03:50 04:05 06:58
102
Херсон Київ з 31/10/2021 щоденно 03:50 04:05 06:58
42
Трускавець Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 04:05 04:20 09:35
42
Трускавець Дніпро з 31/10/2021 щоденно 04:05 04:20 09:35
72
Запоріжжя Київ 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:16 04:19 07:04
72
Запоріжжя Київ з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:16 04:19 07:04
70
Маріуполь Львів 25/04-30/10/2021 щоденно 04:29 04:47 17:39
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно 04:29 04:47 17:39
110
Львів Херсон 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:48 05:03 11:42
110
Львів Херсон з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:48 05:03 11:27
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 31/10/2021 щоденно 04:52 05:00 08:08
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 04:52 05:00 08:08
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 05:09 05:48 06:35
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 2/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:10 05:48 06:35
5
Ужгород Херсон з 2/11/2021 по парних 06:10 06:25 14:02
5
Ужгород Херсон 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 06:10 06:25 14:02
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 31/10/2021 щоденно 07:50 07:53 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 07:50 07:53 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ з 31/10/2021 щоденно 07:50 07:53 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 07:50 07:53 11:04
84
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно 09:24 09:43 12:39
84
Маріуполь Київ 2/04-30/10/2021 щоденно 09:24 09:43 12:39
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 31/10/2021 щоденно 09:32 09:33 14:46
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 11,13,19,21/10/2021 09:32 09:33 14:59
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 11,13,19,21/10/2021 09:32 09:33 14:46
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ з 31/10/2021 щоденно 09:34 09:35 11:54
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 09:34 09:35 11:54
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 31/10/2021 щоденно; відмінено 1,3,5,9,11,13,15,17/11/2021 09:52 09:53 14:59
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон 17/10/2021 09:52 09:53 14:59
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон 28/03-30/10/2021 (крім 17/10/2021) щоденно; відмінено 5,7,9,11,13,15,19,21,23,25,27,29/10/2021 09:52 09:53 14:59
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 10:33 10:34 12:52
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 31/10/2021 щоденно 10:33 10:34 12:52
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 13:54 13:55 16:35
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ з 31/10/2021 щоденно 13:54 13:55 16:35
70
Львів Маріуполь 27/09-30/10/2021 щоденно 14:13 14:28 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 14:13 14:28 06:30
70
Львів Маріуполь 3/07-26/09/2021 щоденно 14:13 14:28 06:30
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 17,21/09/2021 14:53 14:54 21:06
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 17,21/09/2021 14:53 14:54 20:48
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 31/10/2021 щоденно 14:53 14:54 20:48
109
Херсон Львів 16/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:32 19:48 08:38
41
Дніпро Трускавець з 31/10/2021 щоденно 19:37 19:52 11:07
84
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 19:39 20:06 11:03
84
Київ Маріуполь 28/03-30/10/2021 щоденно 19:39 20:06 11:03
41
Дніпро Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 19:46 20:01 11:07
740
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Кривий Ріг 28/03-30/10/2021 щоденно 19:47 19:48 23:23
740
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Кривий Ріг з 31/10/2021 щоденно 19:47 19:48 23:23
109
Херсон Львів з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:54 20:09 08:38
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 31/10/2021 щоденно 19:59 20:00 02:05
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 28/03-30/10/2021 щоденно 19:59 20:00 02:05
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,12,14,18/10/2021 20:20 20:35 05:58
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 17/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:32 21:02 10:37
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 20:32 21:02 10:37
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 20:33 20:34 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 31/10/2021 щоденно 20:33 20:34 22:53
148
Київ Одеса 30/05-19/09/2021 щоденно; 20/09-30/10/2021 по парних 20:45 21:17 05:11
148
Київ Одеса 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 20:54 21:18 05:11
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 31/10/2021 щоденно; відмінено 1,3,5,9,11,13,15,17/11/2021 21:11 21:12 23:44
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 28/03-30/10/2021 (крім 17/10/2021) щоденно; відмінено 5,7,9,11,13,15,19,21,23,25,27,29/10/2021 21:11 21:12 23:44
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 17/10/2021 21:11 21:12 23:44
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 31/10/2021 щоденно 22:15 22:20 08:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 28/03-30/10/2021 щоденно 22:15 22:20 08:05
6
Херсон Ужгород 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 22:47 23:02 13:30
6
Херсон Ужгород 19/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:47 23:02 13:30
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка 2/07-30/10/2021 щоденно 22:58 23:01 09:10
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 2/07-30/10/2021 щоденно 22:58 23:01 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 31/10/2021 щоденно 23:01 23:03 11:46
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка з 31/10/2021 щоденно 23:01 23:03 09:10
102
Київ Херсон 18/08-30/10/2021 щоденно 23:09 23:28 07:55
72
Київ Запоріжжя з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:15 23:18 07:49
72
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:16 23:19 07:49
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:23 00:34 11:20
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23/09/2021), при двох непарних 29,1,3 23:23 23:38 10:17
88
Ковель Новоолексіївка 23/09/2021 23:23 23:38 10:37
88
Ковель Новоолексіївка 19,21/09/2021 23:23 23:38 10:27
86
Львів Новоолексіївка 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:40 00:34 11:20
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:40 23:55 11:20
86
Новоолексіївка Львів 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:52 00:26 13:00
88
Новоолексіївка Ковель 2-12/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:52 00:46 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:52 00:46 13:36