Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Рахів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
134
Рахів Миколаїв 14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/01, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28/02, 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27/03/2021 00:27 06:06
217
Київ Рахов 1-31/01, 3/02-25/03/2021 по непарних 06:58 06:58
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів 13/01-26/03/2021 щоденно 08:42 08:42
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ 24/01-27/03/2021 щоденно 12:43 06:40
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ 22/01/2021 12:43 06:43
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ 14-23/01/2021 щоденно, крім 22/01/2021 12:43 06:43
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 28/03/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:17 14:17
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 15-29/01 та 1-27/02/2021 по непарних 14:21 14:21
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 14/01-26/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:21 14:21
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 13/12/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 15:20 11:12
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 12-30/01 та 2-28/02/2021 по парних 16:20 11:25
218
Рахів Київ 24-30/01, 4/02-26/03/2021 по парних; 1/02/2021 18:00 09:55
218
Рахів Київ 2-22/01/2021 по парних 18:00 09:55
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/01, 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27/02, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25/03/2021 23:37 23:37