Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Підволочиськ (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 28/03-21/09/2021 щоденно 00:56 00:58 10:40
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 00:56 00:58 10:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 22/09-30/10/2021 щоденно 00:56 00:58 10:10
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 31/10/2021 щоденно 01:31 01:33 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 28/03-22/09/2021 щоденно 01:31 01:33 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 23/09-30/10/2021 щоденно 01:31 01:33 07:27
25
("БІЛА АКАЦІЯ")
Ужгород, Львів Одеса 3-25/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 02:23 02:25 11:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 30/05-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:23 02:25 11:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:23 02:25 11:24
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:00 03:03 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:00 03:03 12:02
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 03:31 03:33 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Ужгород 2-24/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,31,2 03:31 03:33 13:14
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 03:31 03:33 14:22
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 04:07 04:09 06:30
70
Львів Маріуполь 27/09-30/10/2021 щоденно 04:07 04:09 06:30
70
Львів Маріуполь 3/07-26/09/2021 щоденно 04:07 04:09 06:30
41
Дніпро Трускавець з 31/10/2021 щоденно 05:09 05:11 11:07
41
Дніпро Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 05:09 05:11 11:07
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 07:37 07:39 10:37
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 17/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:37 07:39 10:37
120
Запоріжжя Львів 3/11/2021 09:50 09:52 12:51
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних (крім 3/11/2021), при двох непарних 29,1,3 09:50 09:52 12:51
120
Запоріжжя Львів 3/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 09:50 09:52 12:51
86
Новоолексіївка Львів 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 10:00 10:02 13:00
86
Новоолексіївка Львів 13/09-29/10/2021 по непарних 12:44 12:46 15:40
86
Львів Новоолексіївка 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 14:00 14:02 11:20
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:00 14:02 11:20
70
Маріуполь Львів 25/04-30/10/2021 щоденно 14:31 14:33 17:39
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно 14:31 14:33 17:39
120
Львів Запоріжжя 4/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:05 17:07 14:10
120
Львів Запоріжжя 2/11/2021 17:05 17:07 14:10
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 17:05 17:07 14:10
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 2/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:33 17:35 06:35
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 17:51 17:53 06:35
42
Трускавець Дніпро з 31/10/2021 щоденно 19:03 19:05 09:35
42
Трускавець Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 19:03 19:05 09:35
110
Львів Херсон 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:38 19:40 11:42
110
Львів Херсон з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:38 19:40 11:27
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 29/05-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:02 23:04 05:30
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:02 23:04 05:30