Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Татарів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,12,14,18/10/2021 02:26 02:28 05:58
217
Київ Рахов 18/09/2021 05:27 05:29 07:18
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів 11/06-30/10/2021 щоденно 06:55 06:57 08:42
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів з 31/10/2021 щоденно 07:04 07:06 08:48
243
Київ Рахів з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 08:08 08:11 10:00
243
Київ Рахів 17/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 08:08 08:11 10:00
130
Кременчук Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 11:44 11:48 12:02
130
Кременчук Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 11:44 11:48 12:02
130
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 11:44 11:48 12:02
149
Полтава Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 11:44 11:48 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 11:44 11:48 12:02
130
Кременчук Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 11:44 11:48 12:02
149
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 11:44 11:48 12:02
149
Полтава Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 11:44 11:48 12:02
149
Полтава Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 11:44 11:48 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 11:44 11:48 12:02
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 12:33 12:35 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 12:34 12:36 14:22
150
Ворохта Київ 26,28,30/09/2021 14:01 14:05 04:00
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 29/05-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 14:01 14:05 05:30
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 14:01 14:05 05:30
150
Ворохта Полтава 2-12/11/2021 по парних 14:01 14:05 10:43
150
Ворохта Полтава 10/06-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 14:01 14:05 10:38
130
Ворохта Кременчук 30/05-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 14:01 14:05 10:15
150
Ворохта Полтава з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 14:01 14:05 10:38
130
Ворохта Київ 26,28,30/09/2021 14:01 14:05 04:00
130
Ворохта Кременчук з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 14:01 14:05 10:15
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 14:34 14:37 06:40
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ з 31/10/2021 щоденно 14:34 14:37 06:40
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 30/05-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:11 18:13 11:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:11 18:13 11:24
244
Рахів Київ з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 19:26 19:28 08:48
244
Рахів Київ 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 19:26 19:28 08:48
244
Рахів Київ 4-12/11/2021 по парних 19:26 19:28 08:48
218
Рахів Київ 19/09/2021 20:09 20:11 09:55
244
Рахів Київ 1/11/2021 20:09 20:11 09:55
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/09, 1,3,4,6,10,12,16/10/2021 21:16 21:19 23:30