Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Підзамче (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
70
Львів Маріуполь 15/07/2019 01:26 01:28 06:40
70
Львів Маріуполь з 31/03/2019 щоденно, крім 15/07/2019 01:26 01:28 06:30
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 6,14,20,28/07, 4,10,18,24,26/08/2019 01:26 01:28 19:43
142
Бахмут Львів з 5/07/2019 щоденно, крім 11,15,16,17,19,22-27,31/07, 1,4-8,11-15,18-22,26-29/08/2019, 1,3,4,5,8-12,15-19,22-26,29/09/2019 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 31/07/2019 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 22,25-27/07/2019 щоденно 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 23,24/07/2019 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 19/07/2019 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 1,4-8,11-15,18-22,26-29/08/2019 щоденно 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 1,3,4,5,8-12,15-19,22-26,29/09/2019 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 11,15,17/07/2019 04:16 04:18 04:30
142
Бахмут Львів 16/07/2019 04:16 04:18 04:30
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 31/03/2019 щоденно 05:47 05:49 06:00
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 31/03/2019 щоденно 06:13 06:14 11:43
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 31/03/2019 щоденно 07:46 07:48 07:58
109
Херсон Львів з 31/03/2019 щоденно 08:11 08:13 08:24
41
Дніпро Трускавець з 31/03/2019 щоденно 08:22 08:24 11:11
804
Рівне Львів з 1/04/2019 щоденно, крім неділі; відмінено 8-13,15-20/07/2019 09:22 09:23 09:35
804
Львів Рівне з 1/04/2019 щоденно, крім неділі; відмінено 8-13,15-20/07/2019 10:00 10:01 12:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно 10:36 10:38 13:35
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 31/03-14/12/2019 щоденно 11:00 11:01 12:25
120
Запоріжжя Львів з 31/03/2019 щоденно 12:24 12:26 12:37
120
Львів Запоріжжя з 5/04/2019 щоденно, крім 14-23/07, 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11,15-21/09/2019 14:11 14:13 14:35
120
Львів Запоріжжя 18/07/2019 14:11 14:13 14:43
120
Львів Запоріжжя 14-17,19-23/07, 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11,15-21/09/2019 щоденно 14:11 14:13 14:43
142
Львів Бахмут з 31/03/2019 щоденно, крім 14-18,23,24,28/07/2019 14:36 14:38 19:00
142
Львів Бахмут 28/07/2019 14:36 14:38 19:00
142
Львів Бахмут 14,15,16,17,18,23,24/07/2019 14:36 14:38 19:00
42
Трускавець Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 30/06-9/07, 14-23/07, 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11/09,15-21/09/2019 15:33 15:35 09:22
42
Трускавець Дніпро 30/06-9/07, 14-23/07, 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11/09, 15-21/09/2019 щоденно 15:33 15:35 09:32
110
Львів Херсон з 31/03/2019 щоденно 15:51 15:53 10:56
806
Рівне Львів цілий рік щоденно, крім суботи 16:00 16:01 16:12
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 24/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 16:14 16:16 16:26
806
Львів Рівне цілий рік щоденно, крім суботи 16:41 16:42 19:16
70
Маріуполь Львів з 31/03/2019 щоденно 17:14 17:16 17:27
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 25/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 17:51 17:53 13:28
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 31/03-14/12/2019 щоденно 18:54 18:55 23:53
133
Івано-Франківськ Миколаїв 1/06-10/08/2019 щоденно 19:25 19:27 17:36
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 31/03/2019 щоденно, крім 1/06-10/08/2019 19:25 19:27 17:36
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 31/03/2019 щоденно 22:27 22:29 08:47
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 31/03/2019 щоденно 22:34 22:35 22:43
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ з 31/03/2019 щоденно 23:29 23:31 06:44

Послуги вагона-автомобілевоза     

ПАТ «Укрзалізниця» пропонує скористатись послугою перевезення автомобіля вагоном-автомобілевозом, а також подорожувати поїздом разом із власним автомобілем.

Скориставшись послугою вагонів-автомобілевозів можна, незалежно від погодних умов, доїхати до місця призначення найбільш безпечним транспортом зі своїм автомобілем, при цьому відпочиваючи в комфортних умовах та зберігаючи ресурс автомобіля.

 

Вагони-автомобілевози курсують у складі наступних поїздів:

 

Сполучення

У складі поїзда

Періодичність

Дніпро - Київ

№ 79/80 Дніпро - Київ

Із Дніпра по 2,4,6 днях, із Києва по 3,5,7 днях

Дніпро - Львів

№ 41/42 Дніпро - Трускавець*

Із Дніпра по парних  числах , із Львова по непарних числах

Дніпро - Одеса

№ 53/54 Дніпро - Одеса

Із Дніпра та Одеси 1 раз на 4 дні

Харків - Львів

№ 15/16 Харків – Рахів (№ 17/18 Харків – Ужгород)

Із Харкова по 1, 5 днях, із Львова по 2,6 днях

Харків - Одеса

№ 7/8 Харків – Одеса

Із Харкова по 3 днях тижня, із Одеси по 4 днях тижня

Київ - Ужгород

№ 29/30 Київ – Ужгород

Із Києва по 4,5,6,7 днях із Ужгорода по 5,6,7,1 днях

Київ - Львів

№ 49/50 Київ - Трускавець

Із Києва по 5 днях, із Львова по 7 днях

Одеса - Львів

№ 12/11 Одеса - Львів

Із Одеси: 8 р. на місяць у липні;
8 р. на місяць у серпні;
7 р. на місяць у вересні.

Із Львова: 8 р. на місяць у липні;
9 р. на місяць у серпні;
7 р. на місяць у вересні.

 

 

Звертаємо увагу: При плануванні перевезення автомобілів вагонами-автомобілевозами з/до м. Одеса та м. Дніпро обов’язково, уточнюйте періодичність та напрямки курсування вагонів-автомобілевозів за наступними номерами телефонів:

-          у м. Одеса: (048) 727-48-77, 727-42-55; 

-          у м. Дніпро: (056)793-52-96, (056)793-52-62.

 

Вагон-автомобілевоз – це цілісно металевий вагон, у якому передбачені спеціальні засоби для кріплення автомобіля, а також система охорони. Його місткість 4-8 автомобілів залежно від габаритів. Вагон-автомобілевоз супроводжує провідник, який оформляє опис транспортного засобу, координує завантаження/вивантаження та забезпечує збереження авто на шляху прямування.

 

Отримати інформацію щодо перевезення автомобіля (курсування вагона-автомобілевоза та наявність місць) можна у багажних відділеннях на станціях відправлення:

 

-          Київ, пл. Вокзальна, 1, тел. (044) 465-20-55;

-          Дніпро, пл. Вокзальна, 11, тел. (056)793-52-96 (62);

-          Львів, пл. Двірцева, 1, тел. (032) 226-20-62 (64);

-          Одеса, пл. Привокзальна, 2, тел. (048) 727-48-77, 727-42-55; Режим роботи багажного відділення: 08:00-17:00 щоденно, крім вихідних та святкових днів, обід 12.00-13.00 (режим роботи коригується залежно  від періодичності  курсування багажних вагонів та вагонів-автомобілевозів)

-          Ужгород, вул. Станційна, 9, тел. (0312) 69-29-62 або (0312) 69-36-03;

-          Харків, майдан Привокзальний, 1, тел. (057) 712-20-28 (з 8:00 до 19:00, щоденно), 724-22-02, 724-21-23 (з 8:00 до 17:00, крім суботи та неділі).

 Вартість перевезення автомобілів за напрямками 

У багажних відділеннях вокзалів Київ-Пасажирський, Дніпро, Одеса-Головна, Харків-Пасажирський  та Львів пасажири мають змогу скористатись послугою перевезення автомобілів у вагоні-автомобілевозі. На даний час вагони-автомобілевози курсують за напрямками:

-        Київ – Дніпро,

-        Київ – Львів,

-        Київ – Ужгород,

-        Дніпро – Львів,

-        Дніпро-Одеса-Дніпро,

-        Одеса-Львів-Одеса,

-        Харків – Одеса–-Харків,

-        Харків – Львів.

 

У перспективі таку послугу планується впровадити і за іншими напрямками.

Скориставшись такою послугою, водій не тільки заощадить кошти на паливо, уникне додаткових витрат на амортизацію автомобіля, а й за будь-яких погодних умов безпечно дістанеться до пункту призначення.

Оформлення автомобілів та отримання після перевезення здійснюється щоденно в багажних відділеннях вокзалів з 8:00 до 12:00 та з 13:00 до 17:00. Перевезення автомобіля та оформлення проїзних документів для пасажирів, які супроводжують автомобіль, можливо оформити одночасно в обох напрямках.

Вартість перевезення автомобіля залежить від його ваги та дальності поїздки (вартість перевезення та додаткових послуг наведено у таблицях нижче).
        

Вартість провізної плати за перевезення автомобіля
у вагоні-автомобілевозі

№ поїзда

Сполучення

Вартість перевізної плати
за 100 кг ваги автомобіля
в одну сторону (грн)

№79/80

Дніпро - Київ - Дніпро

77,04

№ 41/42

Дніпро - Львів - Дніпро

126,72

№ 53/54

Дніпро - Одеса - Дніпро

90

№ 15/16

Харків - Львів - Харків

126,72

№ 7/8

Харків - Одеса - Харків

102,24

№ 29/30

Київ - Ужгород -Київ

110,64

№ 49/50

Київ- Львів - Київ

90

№12/11

Одеса-Львів-Одеса

102,24

 

Вартість послуг, які надаються на вокзалах при оформленні автомобіля
для перевезення у вагоні-автомобілевозі

Вартість послуг за оформлення автомобіля
на вокзалах (грн)

Вартість додаткових послуг, які надаються
на вокзалах (грн)

По вокзалу Київ-Пасажирський:

оформлення автомобіля до перевезення – 20,00
бронювання одного місця – 80,00
завантаження автомобіля до вагону – 350,00

вивантаження автомобіля – 130,00

Зберігання автомобіля (попереднє/понад добу перебування) – 100,00

По вокзалу Львів:

оформлення автомобіля до перевезення – 80,00
бронювання одного місця – 90,00
в’їзд на територію багажного відділення – 20,00
заявка – 25,00
маркування – 6,00

 

 

-

По вокзалу Ужгород

оформлення автомобіля до перевезення – 76,00

-

По вокзалу Дніпро:

оформлення автомобіля до перевезення – 80,00
бронювання одного місця  – 100,00

комплексне обслуговування відправника автомобілів та багажу – 240,00

Зберігання автомобіля (попереднє/понад добу перебування) – 100,00

По вокзалу станції Харків-Пасажирський:

оформлення автомобіля до перевезення – 20,00
бронювання одного місця –100,00
завантаження автомобіля – 150,00
вивантаження авто- 150,00

-довідка-17,00
-повідомлення по телефону-22,00