Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Галич (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
668
Чернівці Ковель з 31/03/2019 щоденно, крім 20,21/06/2019; відмінено 19/06/2019 00:03 00:05 10:12
668
Ковель Чернівці з 31/03/2019 щоденно, крім 19,20/06/2019 03:33 03:35 07:37
43
Київ Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно, крім 3/06-3/09/2019 05:10 05:12 05:43
244
Бердянськ Івано-Франківськ 3/06-3/09/2019 щоденно, крім 19,20/06/2019 05:10 05:12 05:43
606
Рахів Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 20,21/06/2019 05:46 05:48 08:30
150
Кременчук Ворохта 1-31/09/10/2019 по непарних; 2-30/05, 12-30/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних 08:23 08:27 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-30/09/10/2019 по парних; 1-31/05, 10-31/08, 1/11-5/12/2019 по непарних 08:23 08:27 11:56
150
Кременчук Ворохта 1-31/06/07/2019 по непарних (крім 19/06/2019); 2-10/08/2019 по парних 08:23 08:32 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-30/06/07/2019 по парних (крім 18,20/06/2019); 1-9/08/2019 по непарних 08:23 08:32 11:56
232
Генічеськ Івано-Франківськ 6/06-10/09/2019 по парних (крім 18,20/06/2019), при двох непарних 28,30,2,4 12:35 12:37 13:08
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно, крім 18,19,20/06/2019 13:03 13:05 13:35
231
Івано-Франківськ Генічеськ 7/06-11/09/2019 по непарних (крім 29/05-13/06/2019, 19,21/06/2019), при двох непарних 29,31,3,5 15:19 15:21 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 29/05-13/06/2019 по непарних 15:19 15:21 17:28
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 31/03/2019 щоденно, крім 1/06-10/08/2019 16:14 16:16 17:36
133
Івано-Франківськ Миколаїв 1/06-10/08/2019 щоденно, крім 19,20,21/06/2019 16:14 16:16 17:36
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 1-31/06/07/2019 по непарних (крім 19,21/06/2019); 2-10/08/2019 по парних 17:29 17:31 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 1-31/09/10/2019 по непарних; 2-30/05, 11-30/08, 2/11-6/12/2019 по парних 17:29 17:31 05:28
150
Ворохта Кременчук 2-30/09/10/2019 по парних; 1-31/05, 11-31/08/2019, 1/11-7/12/2019 по непарних 17:29 17:31 12:10
150
Ворохта Кременчук 2-30/06/07/2019 по парних (крім 20/06/2019); 1-9/08/2019 по непарних 17:29 17:31 12:10
606
Львів Рахів з 31/03/2019 щоденно, крім 19,20,21/06/2019 18:00 18:04 23:50
243
Івано-Франківськ Бердянськ 1/06-1/09/2019 щоденно, крім 19,20/06/2019 22:37 22:39 00:40
43
Івано-Франківськ Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 1/06-1/09/2019 22:37 22:39 08:48