Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Галич (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
668
Ковель Чернівці з 27/10/2019 щоденно 03:33 03:35 07:37
668
Ковель Чернівці 2-30/08/2019 по парних; 1/09-26/10/2019 щоденно, крім 17,18/09/2019 03:33 03:35 07:37
244
Бердянськ Івано-Франківськ 3/06-3/09/2019 щоденно 05:10 05:12 05:43
43
Київ Івано-Франківськ з 27/10/2019 щоденно 05:10 05:12 05:43
43
Київ Івано-Франківськ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 3/06-3/09, 17,18/09/2019 05:10 05:12 05:43
606
Рахів Львів з 27/10/2019 щоденно 05:46 05:48 08:30
606
Рахів Львів до 26/10/2019 щоденно, крім 18,19/09/2019 05:46 05:48 08:30
290
Одеса Чернівці 1-31/08/2019 по непарних, крім 21/08/2019 08:03 08:05 11:30
150
Кременчук Ворохта 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 08:23 08:27 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 4-30/09 (крім 16,18/09/2019), 2-26/10/2019 по парних 08:23 08:27 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28,30/10/2019; 1/11-5/12/2019 по непарних 08:23 08:27 11:56
150
Кременчук Ворохта 3-31/09 (крім 17/09/2019), 1-25/10/2019 по непарних 08:23 08:27 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 1-31/08/2019 по непарних, 2/09/2019 08:23 08:32 11:56
150
Кременчук Ворохта 2-30/08/2019 по парних, 1/09/2019 08:23 08:32 11:56
232
Генічеськ Івано-Франківськ 6/06-10/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 12:35 12:37 13:08
134
Миколаїв Івано-Франківськ 28,29,31/10, 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/11/12/2019 13:03 13:05 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 31/03-15/09/2019 щоденно; 19,20,22,23,25,26,28,29,31/09, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26/10/2019 13:03 13:05 13:35
231
Івано-Франківськ Генічеськ 11-21/08/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 15:19 15:21 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 9/09/2019 15:19 15:21 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 7/06-11/09/2019 по непарних (крім 11-21/08, 9/09/2019), при двох непарних 29,31,3,5 15:19 15:21 17:28
133
Івано-Франківськ Миколаїв 27,29,30/10, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/11/12/2019 16:14 16:16 17:42
133
Івано-Франківськ Миколаїв 31/03-16/09/2019 щоденно (крім 1/06-1/09/2019); 20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26/10/2019 16:14 16:16 17:36
133
Івано-Франківськ Миколаїв 1/06-1/09/2019 щоденно 16:14 16:16 17:36
150
Ворохта Кременчук 1-31/08/2019 по непарних 17:29 17:31 12:10
150
Ворохта Кременчук 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних 17:29 17:31 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 17:29 17:31 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 8-30/08/2019 по парних, 1/09/2019 17:29 17:31 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 2,4,6/08/2019 17:29 17:31 05:43
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 3-31/09 (крім 17,19/09/2019), 1-25/10/2019 по непарних 17:29 17:31 05:28
150
Ворохта Кременчук 2-30/09 (крім 18/09/2019), 2-26/10/2019 по парних 17:29 17:31 12:10
606
Львів Рахів до 26/10/2019 щоденно, крім 17,18,19/09/2019 18:00 18:04 23:50
606
Львів Рахів з 27/10/2019 щоденно 18:00 18:04 23:50
43
Івано-Франківськ Київ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 1/06-1/09, 17,18/09/2019 22:37 22:39 08:48
43
Івано-Франківськ Київ з 27/10/2019 щоденно 22:37 22:39 08:48
243
Івано-Франківськ Бердянськ 1/06-1/09/2019 щоденно 22:37 22:39 00:40
668
Чернівці Ковель 1-29/08/2019 по непарних; 31/08-26/10/2019 щоденно, крім 18,19/09/2019; відмінено 17/09/2019 23:55 23:57 10:12
290
Чернівці Одеса 2-30/08/2019 по парних, крім 8,20/08/2019 23:55 23:57 14:27
668
Чернівці Ковель з 27/10/2019 щоденно 23:55 23:57 10:12