Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Львів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
235
Ужгород Київ 10,14,17,18,20,22,24,26,28/11, 1/12/2019 23:48 00:08 08:37
217
Київ Рахов 8,15,22,29/11/2019 23:47 00:09 08:07
668
Ковель Львів 26/11/2019 00:32 00:32
43
Івано-Франківськ Київ 27/11/2019 00:41 01:01 08:48
43
Івано-Франківськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 00:41 01:01 08:48
668
Ковель Чернівці 27,29,31/10/2019; з 2/11/2019 по парних (крім 26/11/2019); відмінено 2,4/11/2019 00:32 01:01 07:37
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 01:15 06:30
218
Рахів Київ 10,17,24/11, 1/12/2019 00:58 01:28 09:14
13
Чоп Київ 6,7/11/2019 01:15 01:38 10:46
13
Солотвино-2 Київ 30/10-5/11, 8/11/2019 щоденно 01:15 01:38 10:46
13
Солотвино Київ з 9/11/2019 щоденно 01:15 01:38 10:46
8
Чернівці Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 02:02 02:22 09:07
8
Львів Київ 28/11/2019 02:22 09:07
668
Львів Ковель 28/11/2019 02:39 10:12
668
Чернівці Ковель 28,30/10/2019; з 2/11/2019 по непарних (крім 27/11/2019); відмінено 3,5/11/2019 02:14 02:39 10:12
13
Київ Солотвино-2 27/10-4/11, 7/11/2019 щоденно 02:18 02:44 13:00
13
Київ Солотвино з 8/11/2019 щоденно 02:18 02:44 13:10
13
Київ Чоп 5,6/11/2019 02:18 02:44 08:30
107
Ужгород Одеса з 27/10/2019 щоденно 02:20 02:53 14:49
43
Київ Івано-Франківськ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 02:49 03:11 05:43
43
Київ Івано-Франківськ 27/11/2019 02:49 03:11 07:39
8862
безпересадковий вагон
Кошице Київ 27/10 - 7/12/2019 щоденно 02:20 03:13 10:13
29
Ужгород Київ з 27/10/2019 щоденно 02:53 03:13 10:13
45
Ужгород Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 03:03 03:23 04:15
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 27/10 - 7/12/2019 щоденно 03:42 04:09 13:54
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 27/10/2019 щоденно 03:42 04:09 10:40
29
Київ Ужгород з 27/10/2019 щоденно 03:56 04:22 09:20
142
Бахмут Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 04:30 04:30
142
Бахмут Львів 2-6/12/2019 щоденно 04:30 04:30
235
Київ Ужгород 1/11/2019 04:11 04:37 10:58
239
Київ Ужгород 1,3,7,15,17,22,29/11/2019 04:11 04:37 10:58
136
Одеса Чернівці з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:21 04:53 10:05
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 27/10/2019 щоденно 04:38 05:01 08:02
7
Київ Львів 27/11/2019 05:03 05:03
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 04:50 05:19 10:30
7
Київ Чернівці з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 05:03 05:23 10:27
463
Мінськ Львів 8/11/2019 05:32 05:32
203
Дніпро Львів 29/10-7/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:40 05:40
601
Солотвино Львів з 9/11/2019 щоденно 05:58 05:58
601
Солотвино-2 Львів 30/10-8/11/2019 щоденно 05:58 05:58
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 2,4,6/12/2019 06:00 06:00
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів 2,4,6/12/2019 06:03 06:03
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 27/10/2019 щоденно 06:05 11:43
4
Запоріжжя Ужгород з 28/10/2019 по парних (крім 2,4,6/12/2019), при двох непарних 28, 30, 2, 4 05:40 06:06 11:06
4
Запоріжжя Ужгород 2,4,6/12/2019 05:42 06:08 11:06
8306
Вроцлав Львів 26/10-06/12/2019 щоденно 06:10 06:10
235
Київ Ужгород 5,11,13,19,21,25,27/11/2019 05:32 06:13 11:58
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28,30/10/2019; 1/11-5/12/2019 по непарних, крім 27/11/2019 06:15 06:35 11:56
150
Кременчук Ворохта 8,14,18,20/11/2019 06:15 06:35 11:56
143
Київ Івано-Франківськ 27/11/2019 06:15 06:35 11:06
150
Кременчук Івано-Франківськ 26/11/2019 06:15 06:35 08:56
150
Кременчук Ворохта 6/11/2019 06:15 06:35 11:56
26
Одеса Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 29,31,1; додатково 27/11/2019 06:35 06:35
150
Кременчук Ворохта 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних, крім 6,8,14,18,20,26/11/2019 06:15 06:35 11:56
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 27/10/2019 по непарних (крім 27/11/2019), при двох непарних 29,31,1 06:35 07:08 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Львів 26/11/2019 07:39 07:39
36
Одеса Пшемисль 27/10-13/12/2019 щоденно 06:35 07:55 09:50
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 27/10/2019 щоденно 07:58 07:58
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 28/10/2019 по парних (крім 26/11/2019), при двох непарних 28,30,2,4 07:39 08:04 14:17
109
Херсон Львів з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3; відмінено 25,27,29/11, 1,3,5/12/2019 08:24 08:24
606
Рахів Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 28/11/2019 08:30 08:30
46
Лисичанськ Ужгород 1-5/12/2019 щоденно 08:07 08:33 14:23
46
Лисичанськ Ужгород з 27/10/2019 щоденно, крім 19-23/11, 1-5/12/2019 08:07 08:33 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 19-23/11/2019 щоденно 08:07 08:33 14:23
461
Мінськ Львів 6,8/11/2019 08:46 08:46
371
Могилів Львів 27/10-7/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; відмінено 25,27/11/2019 08:46 08:46
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 08:34 08:58 11:11
804
Рівне Львів з 28/10/2019 щоденно, крім неділі 09:35 09:35
168
Львів Одеса 3/11/2019 09:40 20:39
606
Рахів Львів 28/11/2019 09:45 09:45
804
Львів Рівне з 28/10/2019 щоденно, крім неділі 09:50 12:35
702
Чернівці Львів з 27/10/2019 щоденно, крім четверга 09:51 09:51
108
Одеса Ужгород з 27/10/2019 щоденно 09:45 10:11 16:36
145
Ужгород Львів з 27/10/2019 щоденно 10:14 10:14
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 27/10/2019; 3,7,11,15,19,23,27/11/12/2019 10:36 10:36
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 27/10/2019 по непарних , при двох непарних 29,31,3 10:21 10:41 13:08
234
Миколаїв Львів 26,29/11, 2,5/12/2019 10:49 10:49
829
Ужгород Львів з 27/10/2019 щоденно 10:57 10:57
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 11:10 11:15
86
Львів Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 11:10 11:15
134
Миколаїв Івано-Франківськ 28,29,31/10, 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/11, 1,3,4/12/2019 10:49 11:10 13:35
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 27/10-14/12/2019 щоденно 11:09 11:20 12:25
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 28/11/2019 11:06 11:26 17:21
8306
безпересадковий вагон
Вроцлав Київ 27/10-06/12/2019 щоденно 06:10 11:26 17:21
749
(ІНТЕРСІТІ)
Львів Київ 28/11/2019 11:26 17:21
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 27/10 - 8/12/2019 щоденно 10:14 11:26 17:21
74
Львів, Хмельницький Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:02 14:30
120
Запоріжжя Львів з 27/10/2019 щоденно 12:37 12:37
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 28/10/2019; 4,8,12,16,20,24,28/11/12/2019 12:39 04:06
86
Новоолексіївка Львів 3,5/12/2019 12:49 12:49
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 12:49 12:49
606
Львів Рахів 27/11/2019 13:15 23:08
33001
Пшемисль Львів 27/10-1/12/2019 по неділях; додатково 1,2,9,11/11/2019 13:45 13:45
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль з 27/10/2019 щоденно 13:45 13:55 14:58
120
Львів Запоріжжя 30/10-07/11, 10-28/11/2019 щоденно 13:59 14:43
120
Львів Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 30/10-07/11, 10-28/11/2019 13:59 14:35
142
Львів Бахмут 15-29/11/2019 щоденно 14:24 19:00
142
Львів Бахмут з 1/11/2019 щоденно, крім 15-29/11/2019 14:24 19:00
42
Трускавець Дніпро з 08/11/2019 щоденно, крім 10-28/11/2019 14:57 15:22 09:28
42
Трускавець Дніпро 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 14:57 15:22 09:38
110
Львів Херсон з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2; відмінено 24,26,28,30/11, 2,4/12/2019 15:39 10:54
606
Львів Рахів з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 15:46 23:50
89
Львів Пшемисль 27/10-1/12/2019 по неділях; додатково 1,2,9,11/11/2019 16:00 17:46
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ з 27/10/2019 щоденно 16:02 16:12 23:08
806
Рівне Львів з 27/10/2019 щоденно, крім суботи 16:12 16:12
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 16:26 16:26
806
Львів Рівне з 27/10/2019 щоденно, крім суботи 16:31 19:16
829
Львів Ужгород з 27/10/2019 щоденно 16:44 22:22
73
Москва Хмельницький, Львів 3,5,7/12/2019 17:11 17:11
73
Москва Хмельницький, Львів з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5,7/12/2019), при двох непарних 29,31,3 17:11 17:11
462
Львів Мінськ 7,9/11/2019 17:20 09:15
70
Маріуполь Львів 2-6/12/2019 щоденно 17:29 17:29
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 17:29 17:29
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 31/10-13/11/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 17:40 13:35
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 15-29/11/2019 по непарних 17:40 14:03
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 1,3/12/2019 17:40 14:03
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 31/10-3/12/2019), при двох непарних 29,31,3,5 17:40 13:28
372
Львів Могилів 28/10-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4; відмінено 26,28/11/2019 17:40 13:25
702
Львів Чернівці з 27/10/2019 щоденно, крім середи 18:09 22:20
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 27/10-14/12/2019 щоденно 18:36 18:46 23:53
3
Ужгород Запоріжжя 3,5/12/2019 18:44 19:04 10:14
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 18:44 19:04 08:39
3
Ужгород Запоріжжя з 31/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29, 31, 3, 5 18:44 19:04 10:14
133
Івано-Франківськ Миколаїв 27,29,30/10, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/11, 1,2,4,5/12/2019 18:51 19:13 17:42
233
Львів Миколаїв 24,27,30/11, 3/12/2019 19:13 17:42
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Львів 27/11/2019 19:57 19:57
143
Івано-Франківськ Київ 28/11/2019 19:45 20:05 05:28
150
Івано-Франківськ Кременчук 27/11/2019 19:45 20:05 12:10
150
Ворохта Кременчук 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних, крім 27/11/2019 19:45 20:05 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних, крім 28/11/2019 19:45 20:05 05:28
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 19:57 20:17 22:16
601
Львів Солотвино-2 27/10-7/11/2019 щоденно 20:40 08:52
601
Львів Солотвино з 8/11/2019 щоденно 20:40 09:02
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 27/10 - 7/12/2019 щоденно 19:57 21:00 11:21
145
Львів Ужгород з 27/10/2019 щоденно 21:00 02:35
168
Одеса Львів 3/11/2019 21:05 21:05
204
Львів Дніпро 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:15 11:38
464
Львів Мінськ 9/11/2019 21:25 11:07
136
Чернівці Одеса з 27/10/2019 по непарних (крім 27/11/2019), при двох непарних 29,1,3 21:19 21:40 09:58
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 30/11, 2,4/12/2019 21:40 22:00 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 2-28/11/2019 по парних 21:40 22:00 16:00
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 28,30/10/2019 21:40 22:00 15:55
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 31/10-29/11/2019 по непарних, крім 27/11/2019 21:40 22:00 11:21
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 31/10-29/11/2019), при двох непарних 29,31,3,5 21:40 22:00 11:16
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 28/10/2019 по парних (крім 28/10-4/12/2019), при двох непарних 28,30,2 21:40 22:00 15:55
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Львів Харків 27/11/2019 22:00 11:21
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 27/10/2019 щоденно 22:16 08:47
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 27/10/2019 щоденно 22:43 22:43
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 27/10/2019 щоденно 22:25 22:51 07:27
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 27/10/2019 щоденно 22:46 23:08 07:33
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ з 27/10/2019 щоденно 23:19 06:44
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 28/10/2019 по парних (крім 28/11/2019), при двох непарних 30,1,2 22:59 23:28 11:16
33025
Пшемисль Одеса 27/10-14/12/2019 щоденно 22:39 23:28 11:16
26
Львів Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1; додатково 28/11/2019 23:28 11:16
749
безпересадковий вагон
Київ Вроцлав 27/10-07/12/2019 щоденно 19:57 23:40 11:39
51
Львів Вроцлав 27/10-07/12/2019 щоденно 23:40 11:39
201
Київ Львів 28/10, 3/11/2019 23:47 23:47
202
Львів Київ 31/10/2019 23:55 10:24