Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Львів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
217
Київ Рахов 3,5,7,9,17,19,21,23,25,27,29,31/08/2020 23:47 00:12 06:56
218
Рахів Київ 4,6,8,10,18,20,22,24,26,28,30/08, 1/09/2020 00:58 01:28 10:31
8
Чернівці Київ з 22/07/2020 щоденно, крім 11-15/08/2020 02:02 02:25 09:07
8
Львів Київ 12-16/08/2020 щоденно 02:25 09:07
107
Ужгород Одеса з 2/07/2020 щоденно 02:20 02:53 14:51
29
Ужгород Київ з 5/06/2020 щоденно 02:53 03:13 10:11
45
Ужгород Лисичанськ 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/08, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28/09/2020 03:03 03:23 04:15
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 2/07/2020 щоденно 03:42 04:09 10:40
29
Київ Ужгород з 4/06/2020 щоденно 03:56 04:22 09:19
136
Одеса Чернівці 22/07-1/10/2020 щоденно (крім 11-15/08/2020); з 2/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:21 04:53 10:02
7
Київ Львів 11-15/08/2020 щоденно 05:03 05:03
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 3/07/2020 щоденно 04:40 05:03 08:07
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 19/06/2020 по непарних; при двох непарних 29,31,1,3 04:50 05:19 10:22
7
Київ Чернівці з 21/07/2020 щоденно, крім 11-15/08/2020 05:03 05:23 10:22
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 27/06/2020 щоденно 06:02 11:43
4
Запоріжжя Ужгород з 20/06/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 05:40 06:06 11:06
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 27/06/2020 щоденно 06:26 06:26
15
Харків Львів 10,12,14/08/2020 07:39 07:39
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 24/07/2020 по парних (крім 10,12,14/08/2020); при двох непарних 28,30,2 07:39 08:04 14:17
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 27/06/2020 щоденно 08:04 08:04
109
Херсон Львів з 4/07/2020 щоденно 08:38 08:38
46
Лисичанськ Ужгород 4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/08, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/09/2020 08:15 08:41 14:34
41
Дніпро Трускавець з 21/07/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 08:28 08:53 11:07
702
Чернівці Львів з 21/07/2020 щоденно, крім четверга. відмінено 12,14,15,16/08/2020 09:51 09:51
232
Генічеськ Львів 10,12,14/08/2020 10:00 10:00
108
Одеса Ужгород з 1/07/2020 щоденно 09:45 10:11 16:19
232
Генічеськ Івано-Франківськ 4/07-6/09/2020 по парних (крім 10,12,14/08/2020), при двох непарних 28,30,2 10:00 10:21 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 19/06/2020 по непарних (крім 11,13/08/2020), при двох непарних 29,31,3 10:21 10:41 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 11,13/08/2020 10:21 10:43 15:07
86
Львів Новоолексіївка 5/07-12/09/2020 щоденно; 14/09-22/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 10:55 10:46
749
(ІНТЕРСІТІ)
Львів Київ 12-16/08/2020 щоденно 11:26 17:21
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ з 5/06/2020 щоденно, крім 12-16/08/2020 11:06 11:26 17:21
86
Новоолексіївка Львів 6/07-13/09/2020 щоденно; 15/09-23/10/2020по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:52 12:52
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Львів з 26/06/2020 щоденно 13:45 13:45
42
Трускавець Дніпро з 22/07/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:19 15:44 09:35
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ з 26/06/2020 щоденно 16:12 23:08
110
Львів Херсон з 3/07/2020 щоденно 16:21 11:26
231
Львів Генічеськ 11,13,15/08/2020 17:50 17:47
231
Івано-Франківськ Генічеськ 5/07-7/09/2020 по непарних (крім 11,13,15/08/2020), при двох непарних 29,31,3 17:21 17:50 17:47
702
Львів Чернівці з 20/07/2020 щоденно, крім середи. відмінено 11,13,14,15/08/2020 18:09 22:02
3
Ужгород Запоріжжя з 21/06/2020 по непарних , при двох непарних 29,31,3,5 18:44 19:04 10:13
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 20/06/2020 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 18:44 19:04 08:39
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Львів 11-15/08/2020 щоденно 19:57 19:57
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 4/06/2020 щоденно, крім 11-15/08/2020 19:57 20:17 22:16
136
Чернівці Одеса 21/07-30/09/2020 щоденно (крім 11-15/08/2020); з 1/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:19 21:41 10:04
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 25/07/2020 по непарних (крім 11,13,15/08/2020); при двох непарних 29,31,3 21:40 22:00 11:14
16
Львів Харків 11,13,15/08/2020 22:00 11:14
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 20/06/2020 по парних (крім 12,14/08/2020), при двох непарних 28,30,2 21:40 22:00 15:50
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 12,14/08/2020 21:40 22:00 15:50
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 26/06/2020 щоденно 22:24 08:43
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 26/06/2020 щоденно 22:49 22:49
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 3/07/2020 щоденно 22:25 22:51 07:27
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 4/07/2020 щоденно 22:46 23:08 07:54
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ з 26/06/2020 щоденно 23:19 06:49