Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Львів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
668
Ковель Чернівці цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 00:32 01:01 07:38
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно 00:41 01:01 08:48
13
Солотвино Київ цілий рік щоденно 01:15 01:38 10:46
70
Львів Маріуполь цілий рік щоденно 01:18 06:30
8
Чернівці Київ цілий рік щоденно 02:02 02:22 09:07
668
Чернівці Ковель цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:14 02:39 09:30
13
Київ Солотвино цілий рік щоденно 02:18 02:44 13:10
107
Ужгород Одеса цілий рік щоденно 02:20 02:53 14:51
8862
безпересадковий вагон
Кошице Київ 8/12/2019 - 11/12/2020 щоденно 02:20 03:13 10:11
43
Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно 02:49 03:11 05:43
29
Ужгород Київ цілий рік щоденно 02:53 03:13 10:11
45
Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно, крім 6-21/02/2020 03:03 03:23 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 6-21/02/2020 щоденно 03:03 03:23 04:15
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 8/12/2019 - 10/12/2020 щоденно 03:42 04:09 13:54
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород цілий рік щоденно 03:42 04:09 10:40
29
Київ Ужгород цілий рік щоденно 03:56 04:22 09:19
136
Одеса Чернівці 9/12/2019-1/02/2020, 30/03-1/05/2020 щоденно, 2/02-28/03/2020 та з 2/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:21 04:53 10:02
142
Бахмут Львів цілий рік щоденно, крім 6-21/02/2020 04:30 04:30
142
Бахмут Львів 6-21/02/2020 щоденно 04:30 04:30
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець цілий рік щоденно 04:40 05:03 08:07
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород цілий рік по непарних (крім 7-21/02/2020); при двох непарних 29,31,1,3 04:50 05:19 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 7-21/02/2020 по непарних 04:50 05:19 10:22
7
Київ Чернівці цілий рік щоденно 05:03 05:23 10:22
235
Київ Ужгород з 10/12/2019 по вівторках, четвергах, неділях 05:32 06:13 11:58
4
Запоріжжя Ужгород цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2,4 05:40 06:06 11:06
203
Дніпро Львів 9/12/2019-31/05/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:40 05:40
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів цілий рік щоденно 05:56 05:56
601
Солотвино Львів цілий рік щоденно 06:00 06:00
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 10/12/2019 щоденно 06:02 11:43
6302
безпересадковий вагон
Вроцлав Київ 15/12/2019 - 14/03/2020 щоденно 06:10 11:26 17:21
6302
Вроцлав Львів 15/12/2019-14/03/2020 щоденно 06:10 06:10
130
Кременчук Ворохта 2-30/02/04/05/08/11/2020, 2-10/12/2020 по парних,1-31/01/03/06/07/09/10/2020 по непарних; 06:15 06:35 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 1-29/02, 1/04-31/05, 1-31/08 та з 1/11/2020 по непарних; 14-30/01, 2-30/03, 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних 06:15 06:35 12:02
149
Полтава Івано-Франківськ 2-30/02/04/05/08/11/2020, 2-10/12/2020 по парних,1-31/01/03/06/07/09/10/2020 по непарних; 06:15 06:35 08:56
36
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Пшемисль з 14/12/2019 щоденно 06:35 07:10 09:03
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 15/12/2019 по непарних, при двох непарних 29, 31, 1 06:35 08:04 14:17
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів з 8/12/2019 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 06:35 06:35
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів цілий рік по парних, крім 6-20/02/2020; при двох непарних 28,30,2 07:39 08:04 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 6-20/02/2020 по парних 07:39 08:04 14:17
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів цілий рік щоденно 08:02 08:02
46
Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно, крім 23,28/01, 6-21/02/2020 08:09 08:35 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 6-21/02/2020 щоденно 08:09 08:35 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 23,28/01/2020 08:09 08:35 14:34
41
Дніпро Трускавець цілий рік щоденно 08:24 08:49 11:03
606
Рахів Львів цілий рік щоденно 08:30 08:30
109
Херсон Львів до 2/02/2020, 1/04-30/10/2020 щоденно; 3/02-31/03/2020, з 31/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 08:38 08:38
371
Могилів Львів цілий рік по непарних, при двох непарних 29,1,3; відмінено 9,17,23/03, 7,13,21/04, 11,19/05/2020 08:46 08:46
804
Рівне Львів цілий рік щоденно, крім неділі 09:35 09:35
168
Львів Одеса 7,9/03/2020 09:40 20:23
108
Одеса Ужгород цілий рік щоденно 09:45 10:11 16:28
804
Львів Рівне цілий рік щоденно, крім неділі 09:50 12:35
702
Чернівці Львів цілий рік щоденно, крім четверга 09:51 09:51
145
Ужгород Львів цілий рік щоденно 10:14 10:14
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 15/12/2019-12/12/2020 щоденно 10:14 11:26 17:21
2
Костянтинівка Івано-Франківськ цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:21 10:41 13:08
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів з 15/01/2020 по 3,7,11,15,19,23,27 числах кожного місяця 10:36 10:36
134
Миколаїв Івано-Франківськ цілий рік щоденно, крім 29/01, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/03/11, 1,4,7,10,13,16/04, 24,27,30/09, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/10, 2,5,8/12/2020 10:49 11:10 13:35
829
Ужгород Львів цілий рік щоденно 10:59 10:59
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно 11:06 11:26 17:21
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль з 15/12/2019 щоденно 11:09 11:20 12:32
86
Львів Новоолексіївка 8/12/2019-30/03/2020 та з 20/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/04-19/09/2020 щоденно 11:11 11:15
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів цілий рік по парних (крім 6-20/02/2020); при двох непарних 28,30,2,4 12:01 12:01
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 6-20/02/2020 по парних 12:01 12:01
74
Львів Москва цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 12:02 14:26
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів цілий рік щоденно 12:37 12:37
86
Новоолексіївка Львів 9/12/2019-31/03/2020 та з 21/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 2/04-20/09/2020 щоденно 12:50 12:50
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси з 16/01/2020 по 4,8,12,16,20,24,28 числах кожного місяця 12:53 04:06
89
Пшемисль Львів 18/01-14/03/2020 по суботах, неділях 13:45 13:45
89
Пшемисль Львів 15/03-12/12/2020 по суботах, неділях; 13/04, 1/05, 11,12/06/2020 13:45 13:45
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль з 15/12/2019 щоденно 13:45 13:55 15:06
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя цілий рік щоденно 13:59 14:10
142
Львів Бахмут 15-30/01/2020 щоденно 14:20 18:55
142
Львів Бахмут цілий рік щоденно, крім 15-30/01, 24/02/2020 14:20 18:55
142
Львів Бахмут 24/02/2020 14:20 20:15
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків цілий рік по непарних (крім 15-29/01/2020), при двох непарних 29,31,3,5; 12/01/2020 14:30 10:23
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 15-29/01/2020 по непарних 14:30 10:26
42
Трускавець Дніпро цілий рік щоденно 15:19 15:44 09:32
606
Львів Рахів цілий рік щоденно 15:46 23:50
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ цілий рік щоденно 16:02 16:12 23:08
806
Рівне Львів цілий рік щоденно, крім суботи 16:12 16:12
89
Львів Пшемисль 18/01-12/12/2020 по суботах, неділях; 13/04, 1/05, 11,12/06/2020 16:20 18:19
110
Львів Херсон до 1/02/2020, 31/03-29/10/2020 щоденно; 2/02-30/03/2020, з 30/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:21 11:30
806
Львів Рівне цілий рік щоденно, крім суботи 16:31 19:16
829
Львів Ужгород цілий рік щоденно 16:41 22:22
73
Москва Львів цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 17:07 17:07
70
Маріуполь Львів цілий рік щоденно 17:35 17:35
372
Львів Могилів цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4; відмінено 10,18,24/03, 8,14,22/04, 12,20/05/2020 17:40 13:25
702
Львів Чернівці цілий рік щоденно, крім середи 18:09 22:05
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ цілий рік щоденно 18:36 18:46 23:53
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків цілий рік по парних (крім 6-20/02/2020), при двох непарних 30,1,2,4 18:44 19:04 08:39
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 6-20/02/2020 по парних 18:44 19:04 08:43
3
Ужгород Запоріжжя цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 18:44 19:04 10:13
133
Івано-Франківськ Миколаїв цілий рік щоденно, крім 30/01, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03/11, 2,5,8,11,14,17/04, 25,28/09, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/10, 3,6,9/12/2020 18:51 19:13 16:46
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 2-28/02, 2/04-30/05, 2-30/08 та з 2/11/2020 по парних; 15-31/01, 1-31/03, 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 19:45 20:05 05:28
150
Ворохта Полтава 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних, 2-30/01/03/06/07/09/10/2020 по парних 19:45 20:05 11:46
149
Івано-Франківськ Кременчук 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних, 2-30/01/03/06/07/09/10/2020 по парних 19:45 20:05 11:48
749
безпересадковий вагон
Київ Вроцлав 14/12/2019 - 11/12/2020 щоденно 19:57 23:40 10:44
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 14/12/2019-11/12/2020 щоденно 19:57 21:00 11:21
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно 19:57 20:17 22:16
601
Львів Солотвино цілий рік щоденно 20:40 09:02
145
Львів Ужгород цілий рік щоденно 21:00 02:35
168
Одеса Львів 7,9/03/2020 21:05 21:05
136
Чернівці Одеса 8/12/2019-31/01/2020, 29/03-30/04/2020 щоденно, 1/02-27/03/2020 та з 1/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:19 21:40 10:04
204
Львів Дніпро 8/12/2019-30/05/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:20 11:24
1
Івано-Франківськ Костянтинівка цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 21:40 22:00 14:10
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків цілий рік по непарних, крім 15-29/01/2020; при двох непарних 29,31,3 21:40 22:00 11:14
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 15-29/01/2020 по непарних 21:40 22:00 11:19
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса цілий рік щоденно 22:16 08:43
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ цілий рік щоденно 22:25 22:51 07:27
33025
("БІЛА АКАЦІЯ")
Пшемисль Одеса з 15/12/2019 щоденно 22:40 23:28 11:15
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ цілий рік щоденно 22:46 23:08 07:33
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 9/12/2019 щоденно 22:49 22:49
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 10/12/2019 по парних, при двох непарних 30, 1, 2 22:56 23:28 11:15
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ цілий рік щоденно 23:19 06:46
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Львів Одеса з 9/12/2019 по непарних, при двох непарних 31, 3, 5 23:28 11:15
51
Львів Вроцлав з 14/12/2019 щоденно 23:40 10:44
235
Ужгород Київ з 11/12/2019 по понеділках, середах, п"ятницях 23:48 00:08 08:40