Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Львів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
43
Івано-Франківськ Чернігів 5/08-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 00:41 01:01 12:43
244
Рахів Київ 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 00:41 01:01 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 3-13/11/2021 по непарних 00:41 01:01 12:25
244
Рахів Київ з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 00:41 01:01 08:48
244
Рахів Київ 4-12/11/2021 по парних 00:41 01:01 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних 00:41 01:01 12:25
218
Рахів Київ 19/09/2021 00:58 01:28 09:55
244
Рахів Київ 1/11/2021 00:58 01:28 09:55
114
Чоп Київ з 20/09/2021 щоденно 01:05 01:48 10:44
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 01:12 06:30
70
Львів Маріуполь 27/09-30/10/2021 щоденно 01:12 06:30
70
Львів Маріуполь 3/07-26/09/2021 щоденно 01:12 06:30
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 01:26 01:48 10:44
13
Солотвино Київ 28/03-19/09/2021 щоденно 01:28 01:48 10:44
8
Чернівці Київ 12/06-30/10/2021 щоденно, крім 15,16/09, 5-11/10/2021 02:02 02:25 09:07
8
Івано-Франківськ Київ 15,16/09, 5-11/10/2021 щоденно 02:02 02:25 09:07
8
Чернівці Київ 31/10/2021; з 15/11/2021 щоденно 02:02 02:25 09:07
8
Чернівці Київ 1-13/11/2021 щоденно 02:02 02:25 09:07
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 02:18 03:06 11:19
113
Київ Чоп з 19/09/2021 щоденно 02:18 02:42 09:23
13
Київ Солотвино 28/03-18/09/2021 щоденно 02:18 02:44 13:52
107
Ужгород Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 02:20 02:53 14:50
107
Ужгород Одеса з 31/10/2021 щоденно 02:20 02:53 14:47
243
Київ Рахів з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:49 03:11 10:00
243
Київ Рахів 17/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:49 03:11 10:00
44
Чернігів, Київ Вано-Франківськ 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 02:49 03:11 05:43
43
Чернігів Івано-Франківськ 6/08-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:49 03:11 05:43
29
Ужгород Київ з 31/10/2021 щоденно 02:53 03:13 10:11
29
Ужгород Київ 30/04-30/10/2021 щоденно 02:53 03:13 10:11
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 03:03 03:23 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 03:03 03:23 04:15
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 22/09-30/10/2021 щоденно 03:42 04:09 10:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 03:42 04:09 10:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 28/03-21/09/2021 щоденно 03:42 04:09 10:40
29
Київ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 03:56 04:22 09:19
29
Київ Ужгород 30/04-30/10/2021 щоденно 03:56 04:22 09:19
136
Одеса Чернівці 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:21 04:53 10:00
136
Одеса Чернівці 16/09-30/10/2021 по парних (крім 4,6,8,10/10/2021), при двох непарних 30,2,4 04:21 04:53 10:00
142
Бахмут Львів 5,7/10/2021 04:32 04:32
142
Бахмут Львів 1,3,4,6,7,9,10,12,13/11/2021 04:32 04:32
142
Бахмут Львів 16,17,19,20,22,23,25/09; 1,2,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/10/2021 04:32 04:32
142
Бахмут Львів 31/10; 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/11 ; 1,3,4,6,7/12/2021 04:32 04:32
142
Бахмут Львів 26,28,29/09, 4/10/2021 04:32 04:32
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 04:41 05:04 08:07
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 31/10/2021 щоденно 04:41 05:04 08:07
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 27,29/09/2021 04:50 05:19 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 1-13/11/2021 по непарних 04:50 05:19 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 04:50 05:19 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 29/03-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09/2021), при двох непарних 29,31,1,3 04:50 05:19 10:22
7
Київ Івано-Франківськ 14,15/09, 4-10/10/2021 щоденно 05:03 05:23 07:39
7
Київ Чернівці з 31/10/2021 щоденно 05:03 05:23 10:15
7
Київ Чернівці 22/04-30/10/2021 щоденно, крім 14,15/09, 4-10/10/2021 05:03 05:23 10:15
4
Запоріжжя Ужгород 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 05:40 06:06 11:06
4
Запоріжжя Ужгород з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 05:40 06:06 11:06
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 1/11/2021 щоденно, крім 3,7 днів тижня 06:02 11:43
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця 16/06-30/10/2021 щоденно, крім 3,7 днів тижня; 26/09/2021 06:02 11:43
149
Полтава Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:15 06:35 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 06:15 06:35 12:02
149
Полтава Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 06:15 06:35 12:02
130
Кременчук Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 06:15 06:35 12:02
149
Полтава Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 06:15 06:35 12:02
130
Кременчук Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 06:15 06:35 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 06:15 06:35 12:02
149
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 06:15 06:35 12:02
130
Кременчук Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:15 06:35 12:02
130
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 06:15 06:35 12:02
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів до 30/10/2021 щоденно 06:26 06:26
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 31/10/2021 щоденно 06:26 06:26
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:35 08:04 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:35 08:04 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Ужгород 2-24/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,31,2 06:35 07:50 13:14
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 2-12/11/2021 по парних 07:39 08:04 14:22
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:39 08:04 14:22
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 10/04-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:39 08:04 14:22
6
Херсон Ужгород 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 07:54 08:21 13:30
6
Херсон Ужгород 19/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:54 08:21 13:30
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 31/10/2021 щоденно 08:04 08:04
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів 28/03-30/10/2021 щоденно 08:04 08:04
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 08:15 08:41 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 08:15 08:41 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 08:15 08:41 14:34
41
Дніпро Трускавець з 31/10/2021 щоденно 08:28 08:53 11:07
41
Дніпро Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 08:28 08:53 11:07
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,12,14,18/10/2021 08:35 09:00 05:58
109
Херсон Львів 16/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 08:38 08:38
109
Херсон Львів з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 08:38 08:38
804
Рівне Львів з 19/06/2021 щоденно 09:36 09:36
108
Одеса Ужгород з 31/10/2021 щоденно 09:45 10:11 16:27
108
Одеса Ужгород 28/03-30/10/2021 щоденно 09:45 10:11 16:27
702
Чернівці Львів з 29/05/2021 щоденно, крім четверга та 17/09, 6-12/10/2021 09:51 09:51
702
Коломия Львів 17/09/2021 09:51 09:51
808
Ківерці Львів 2/06-22/09/2021 по середах 09:51 09:51
808
Ківерці Львів з 29/09/2021 по середах 09:51 09:51
808
Ківерці Коломия з 20/08/2021 щоденно крім серед і четвергів 09:51 09:59 13:52
702
Івано-Франківськ Львів 6-12/10/2021 щоденно, крім четверга 09:51 09:51
804
Львів Рівне з 4/06/2021 по п"ятницях, неділях 09:52 12:35
807
Львів Коломия з 30/09/2021 по четвергах 09:59 13:52
807
Львів Коломия 19/08-23/09/2021 по четвергах 09:59 13:52
149
безпересадковий вагон
Відень Київ 30/08-30/10/2021 щоденно 10:14 11:26 17:22
145
Ужгород Львів з 2/06-30/10/2021 щоденно 10:14 10:14
145
Ужгород Львів з 31/10/2021 щоденно 10:14 10:14
149
безпересадковий вагон
Відень Київ 31/10-11/12/2021 щоденно 10:14 11:26 17:22
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 5,7/10/2021 10:21 10:41 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:21 10:41 13:13
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 11/04-29/10/2021 по непарних (крім 5,7/10/2021), при двох непарних 29,31,3 10:21 10:41 13:08
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 17/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 10:37 10:37
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 10:37 10:37
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 1-13/11/2021 по непарних 10:47 11:10 13:20
86
Львів Новоолексіївка 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 10:55 11:20
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 10:55 11:20
829
Ужгород Львів з 17/04/2021 щоденно, крім середи 10:59 10:59
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 11:06 11:26 17:22
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ з 31/10/2021 щоденно 11:06 11:26 17:22
21
Харків Трускавець 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:08 12:28 14:33
21
Харків Трускавець з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:08 12:28 14:33
120
Запоріжжя Львів 3/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 12:51 12:51
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних (крім 3/11/2021), при двох непарних 29,1,3 12:51 12:51
120
Запоріжжя Львів 3/11/2021 12:51 12:51
86
Новоолексіївка Львів 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 13:00 13:00
715
Київ Львів з 31/10/2021 щоденно 13:45 13:45
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Львів 28/03-30/10/2021 щоденно 13:45 13:45
120
Львів Запоріжжя 4/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 13:59 14:10
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 13:59 14:10
120
Львів Запоріжжя 2/11/2021 13:59 14:10
142
Львів Бахмут 4,6/10/2021 14:20 19:45
142
Львів Бахмут 15,16,18,19,21,22,24,25,30/09; 1,3,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/10/2021 14:20 18:55
142
Львів Бахмут 31/10 ; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/11; 2,3,5,6,8,9/12/2021 14:20 18:55
142
Львів Бахмут 27,28/09/2021 14:20 19:45
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 2/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 14:30 06:35
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 14:54 06:35
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/09, 1,3,4,6,10,12,16/10/2021 15:20 16:05 23:30
42
Трускавець Дніпро з 31/10/2021 щоденно 15:24 15:49 09:35
42
Трускавець Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 15:24 15:49 09:35
86
Новоолексіївка Львів 13/09-29/10/2021 по непарних 15:40 15:40
806
Рівне Львів з 2/05/2021 по п"ятницях, неділях 16:10 16:10
715
Львів Київ з 31/10/2021 щоденно 16:12 23:08
716
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 16:12 23:08
110
Львів Херсон з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 16:21 11:27
110
Львів Херсон 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 16:21 11:42
806
Львів Рівне з 1/05/2021 щоденно 16:30 19:16
829
Львів Ужгород з 4/06/2021 щоденно, крім вівторка 16:50 22:22
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно 17:39 17:39
70
Маріуполь Львів 25/04-30/10/2021 щоденно 17:39 17:39
22
Трускавець Харків 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 18:07 18:27 10:48
22
Трускавець Харків 31/10, з 3/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 18:07 18:27 10:48
702
Львів Івано-Франківськ 5-11/10/2021 щоденно, крім середи 18:09 20:07
702
Львів Чернівці з 29/05/2021 щоденно, крім середи та 16/09, 5-11/10/2021 18:09 22:15
702
Львів Коломия 16/09/2021 18:09 20:59
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 18:44 19:04 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 14/11/2021 по парних , при двох непарних 30,1,2,4 18:44 19:04 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 2-12/11/2021 по парних 18:44 19:04 08:41
3
Ужгород Запоріжжя 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 18:44 19:04 10:18
3
Ужгород Запоріжжя з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 18:44 19:04 10:18
807
Коломия Ківерці з 19/08/2021 щоденно крім серед 18:53 19:11 23:45
130
Ворохта Київ 26,28,30/09/2021 19:47 20:10 04:00
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 29/05-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:47 20:10 05:30
130
Ворохта Кременчук 30/05-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 19:47 20:10 10:15
150
Ворохта Полтава 2-12/11/2021 по парних 19:47 20:10 10:43
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:47 20:10 05:30
130
Ворохта Кременчук з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 19:47 20:10 10:15
150
Ворохта Полтава з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 19:47 20:10 10:38
150
Ворохта Київ 26,28,30/09/2021 19:47 20:10 04:00
150
Ворохта Полтава 10/06-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 19:47 20:10 10:38
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 31/10/2021 щоденно 19:57 20:17 22:16
149
безпересадковий вагон
Київ Відень 31/10-10/12/2021 щоденно 19:57 21:00 11:21
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 1/06-30/10/2021 щоденно 19:57 21:00 11:21
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ 28/03-30/10/2021 щоденно 19:57 20:17 22:16
145
Львів Ужгород з 1/06-30/10/2021 щоденно 21:00 02:35
145
Львів Ужгород з 31/10/2021 щоденно 21:00 02:35
5
Ужгород Херсон з 2/11/2021 по парних 21:08 21:28 14:02
5
Ужгород Херсон 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:08 21:28 14:02
136
Чернівці Одеса 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:19 21:45 09:58
136
Чернівці Одеса 13/09-29/10/2021 по непарних (крім 15/09, 5,7,9,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 21:19 21:45 09:58
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 11/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 21:40 22:00 11:12
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:40 22:00 15:50
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 4,6/10/2021 21:40 22:00 15:36
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 1-19/11/2021 по непарних 21:40 22:00 11:12
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 31/10, з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,31,3 21:40 22:00 11:12
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 10/04-30/10/2021 по парних (крім 4,6/10/2021), при двох непарних 28,30,2 21:40 22:00 15:50
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 2-18/11/2021 по парних 21:40 22:00 15:50
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 28/03-22/09/2021 щоденно 22:25 22:53 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 31/10/2021 щоденно 22:25 22:53 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 23/09-30/10/2021 щоденно 22:25 22:53 07:27
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 31/10/2021 щоденно 22:29 09:02
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 22:29 09:02
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 31/10/2021 щоденно 22:46 23:08 07:54
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 22:46 23:08 07:54
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 31/10/2021 щоденно, крім 2,6 днів тижня 22:51 22:51
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів 15/06-29/10/2021 щоденно, крім 2,6 днів тижня; 25/09/2021 22:51 22:51
25
("БІЛА АКАЦІЯ")
Ужгород, Львів Одеса 3-25/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 22:56 23:28 11:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 30/05-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:59 23:28 11:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:59 23:28 11:24
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ до 30/10/2021 щоденно 23:19 06:49
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 23:19 06:49
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ 1-13/11/2021 щоденно 23:19 06:49
217
Київ Рахов 18/09/2021 23:46 00:12 07:18